Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Family Relics

Masz list od wujka Archiego. Dawno się nie widzieliście, ale okazuje się, że wujek chce ci oddać swoją farmę w grze Family Relics!

Postanowił wybrać się w długą podróż i powierzyć ci swoje codzienne zadania w tej kontynuacji popularnej gry online – Farm Days. Ruszaj do Willow Hills, gdzie czeka na ciebie manager twojego wujka – Donald. Pokaże ci, co i jak, zanim przystąpisz do pracy.

W tej grze wieloosobowej znajdziesz mnóstwo rzeczy do roboty. Farma potrzebuje kilku napraw. Musisz zebrać do tego odpowiednie materiały i załatać dach, zanim Donald będzie mógł ci pokazać, jak zarządzać stoiskiem handlowym, zbierać plony, pomagać klientom i nie tylko! Rozgość się i zabierz się do pracy. Jakie wspaniałe rzeczy odkryjesz na tej farmie?

Jak grać w Family Relics?

Family Relics to symulator zarządzania, w którym zajmiesz się farmą swojego wujka w towarzystwie graczy z całego świata. Połącz siły z managerem Donaldem i spróbuj osiągnąć wielki sukces!

Sterowanie

  • UŻYJ KURSORA, by wybierać przedmioty i zaczynać projekty.
  • KLIKAJ LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by używać różnych przedmiotów podczas pracy.

Podobne gry

Oto jeszcze kilka gier rolniczych do wypróbowania.

  1. Farm Days
  2. Family Barn
  3. Farmerama

Kto stworzył grę Family Relics?

Family Relics to tytuł stworzony przez Social Infinite.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!