Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Battle Cars

Przygotuj się do pojedynku w Battle Cars!

W tej grze wyścigowej droga do mety usłana jest wielkimi starciami. Na drodze do areny wyprzedzaj przeciwników i postaraj się zebrać jak najwięcej potężnych broni i ulepszeń. Gdy do niej dojedziesz, rozpocznie się walka. Twoja broń jest na szczęście w pełni automatyczna, możesz się więc skupić na prowadzeniu samochodu. 

Jeżeli uda ci się przechytrzyć wrogów i przetrwać, przejdziesz do kolejnej rundy walk. Nie zapomnij także o zbieraniu monet, które wymienisz na nowe skórki, pojazdy i wiele innych przedmiotów.

Jak grać w Battle Cars?

Battle Cars to porywająca gra akcji. Zasiądź za kierownicą morderczej, uzbrojonej terenówki na niebezpiecznej i pełnej przeciwników arenie.

Sterowanie

  • Naciśnij i przytrzymaj LEWY PRZYCISK MYSZY, by sterować swoim samochodem.
  • Za pomocą KURSORA zmieniaj kierunek jazdy.

Podobne gry

Jeśli lubisz gry z czołgami, nie przegap tych trzech fantastycznych tytułów! 

  1. Off Road Monster Trucks
  2. Clash of Armor
  3. Tank Trouble 2

Kto stworzył Battle Cars?

Battle Cars to tytuł studia YAD.Com.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!