Gry czołgowe

 • AZ
  Graj
  AZ
  Zagrano 1041375 razy

  Do tej gry online może dołączyć dwóch lub trzech graczy. Wybierz czołg i przygotuj się na pojedynek, który odbędzie się na niesamowitej arenie. Ale uważaj — wszędzie czai się niebezpieczeństwo.

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 132341 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

 • Tank Fury
  Graj
  Tank Fury
  Zagrano 18873 razy

  Are you ready to take on players from all around the world in this io game? You’ll be controlling a tank that has all sorts of weapons, even spring-loaded boxing gloves! Find out if you can destroy your opponents’ tanks before they destroy yours!

 • Tiny Tanks
  Graj
  Tiny Tanks
  Zagrano 98081 razy

  Te czołgi wydają się małe, ale tak naprawdę są potężne! Czy dasz radę przeżyć wszystkie pojedynki na śmierć i życie? W tej grze akcji wysadź w powietrze czołg nieprzyjaciela, zanim on przedziurawi kulami Twój.

 • Tank Trouble 2
  Graj
  Tank Trouble 2
  Zagrano 30146 razy

  Aż czterech graczy może rzucić się do walki w tej niesłychanie wciągającej grze akcji. Poluj na nich i zlikwiduj przy użyciu wspaniałego czołgu w labiryncie. Musisz jednak uważać! Wystrzeliwane przez niego pociski odbijają się od wszystkiego!

 • Czołgi
  Graj
  Czołgi
  Zagrano 5800 razy

  Ile czołgów uda Ci się wysadzić w powietrze w tej grze akcji w trybie mutiplayer? Połącz siły z drużyną niebieskich lub czerwonych w serii fantastycznych pojedynków. W każdym z nich masz ograniczony czas, więc rozwal jak najwięcej przeciwników. Pomiędzy bitwami możesz także ulepszać swój czołg w fajną broń i pancerz.

 • Clash of Tanks
  Graj
  Clash of Tanks
  Zagrano 8857 razy

  Która strona zdobędzie dominację w tej grze strategicznej rozgrywanej w czasie rzeczywistym? A może ważniejsze, ile czołgów wyląduje na złomowisku? Rozważ taktycznie rozmieszczenie każdej ze swoich maszyn wojennych, próbując zniszczyć bazę wroga.

 • Zbrojne starcie
  Graj
  Zbrojne starcie
  Zagrano 17515 razy

  Która strona zdominuje drugą w tej niesamowitej walce do samego końca? Musisz rozstawić swoje czołgi z wielką rozwagą, prowadząc walkę z wrogiem w tej strategicznej grze akcji z wieloma graczami. Czy dasz radę zlikwidować ich wyrzutnię rakietową, zanim oni rozwalą twoją na milion kawałków?

 • Cars Thief 2: Tank Edition
  Graj
  Cars Thief 2: Tank Edition
  Zagrano 207344 razy

  Gdy kradzież samochodów to bułka z masłem, a przechwytywanie półciężarówek jest nudne jak flaki z olejem, pora wybrać się na przejażdżkę skradzionym czołgiem! Dołącz do tego zawodowego złodzieja samochodów, gdy próbuje zrobić swój największy i najodważniejszy skok w życiu w tej ekscytującej grze samochodowej 3D.

 • Niesamowite czołgi
  Graj
  Niesamowite czołgi
  Zagrano 64929 razy

  Te wojenne maszyny są całkowicie odlotowe i gotowe do jazdy.

 • Symulator czołgu
  Graj
  Symulator czołgu
  Zagrano 16202 razy

  Nie ma litości dla wrogów w tej grze akcji 3D. W końcu to wojna! Wskocz za stery tego niesmowitego czołgu i zmieć jak najszybciej inne czołgi z powierzchni ziemi.

 • War of Tanks
  Graj
  War of Tanks
  Zagrano 74152 razy

  Na polu walki nie ma miejsca dla osób o słabym charakterze, szczególnie w tej trójwymiarowej grze akcji. Na szczęście tutaj będziesz prowadzić czołg. A co więcej, dołączy do ciebie batalion sprzymierzeńców. Jest tylko jeden problem: musisz zmierzyć się z kilkudziesięcioma nieprzyjacielskimi czołgami. Ale co to dla ciebie, prawda?

 • 1941 Frozen Front
  Graj
  1941 Frozen Front
  Zagrano 89487 razy

  Przenieś się w czasie do II wojny światowej w tej pierwszorzędnej, wojennej grze strategicznej. Czy potrafisz przeprowadzić bataliony czołgów przez mroźne przestworza Rosji i pokonać wrogów?

 • Crash Drive 2: Tank Battles
  Graj
  Crash Drive 2: Tank Battles
  Zagrano 24853 razy

  Take on the other players in this free roaming driving game and complete the challenges to earn points!

 • Wielka bitwa czołgów
  Graj
  Wielka bitwa czołgów
  Zagrano 18767 razy

  Świat toczy wojnę, a te dwa czołgi są gotowe, by zmierzyć się na polu bitwy. Przejmij stery czerwonego czołgu i przygotuj się na wystrzałowe zwycięstwo. Twój pojazd jest w pełni wyposażony w dziesiątki fajnych funkcji i potężnych broni. Wyceluj starannie i zetrzyj swojego przeciwnika z mapy w tej grze wojennej online. Teraz możesz zagrać w nią za darmo.

 • Symulator kierowcy czołgu
  Graj
  Symulator kierowcy czołgu
  Zagrano 6881 razy

  Czy chcesz się przekonać, jak się prowadzi czołg? Możesz to sprawdzić w tej zwariowanej grze symulacyjnej. Wskakuj do tego niesamowitego pojazdu wojskowego i wybierz się na przejażdżkę ulicami ruchliwego miasta lub przez wydmy piaskowe na majestatycznej pustyni.

 • Tank Battle: War Commander
  Graj
  Tank Battle: War Commander
  Zagrano 55457 razy

  Zaraz wybuchnie epicka wojna. Po której stronie staniesz i jak zorganizujesz swoje oddziały wojskowe w tej turowej grze strategicznej? Rzuć się w wir walki i zdecyduj, czy zaatakujesz siły nieprzyjaciela przy użyciu czołgów, czy trafisz w ich wrażliwe miejsca z ataku powietrznego eskadry myśliwców.

 • Niesamowite czołgi 2
  Graj
  Niesamowite czołgi 2
  Zagrano 145906 razy

  Kto mógłby przypuszczać, że jazda czołgiem daje tyle frajdy? Uważaj jednak, by nie namierzyli cię wrogowie!

 • Wojny czołgów
  Graj
  Wojny czołgów
  Zagrano 6261 razy

  W tej grze akcji, wykorzystującej zasady fizyki, czołgi naprawdę potrafią nieźle przywalić! Wskakuj za stery i sprawdź, ile pojedynków uda ci się wygrać. Czy zetrzesz swoich przeciwników na miazgę, a może to oni wysadzą twój czołg w powietrze?

 • TankWars.io
  Graj
  TankWars.io
  Zagrano 32682 razy

  Walcz o przetrwanie, grając w najnowszą grę wojenną w przeglądarce — Tank Wars! Wybierz dla siebie broń, którą użyjesz na przeciwnikach w walce przeciwko innym graczom z całego świata!

 • War of Metal
  Graj
  War of Metal
  Zagrano 56613 razy

  W tę ekscytującą grę akcji 3D może zagrać jeden, dwóch lub trzech graczy. Przejmij kontrolę nad odjazdowym czołgiem i jak najszybciej wyeliminuj swoich przeciwników.

 • Podróż czołgiem
  Graj
  Podróż czołgiem
  Zagrano 68864 razy

  Nie podróżuj osobówką ani kombi. Pojedź czołgiem!

 • Bitwa czołgów
  Graj
  Bitwa czołgów
  Zagrano 12409 razy

  Wejdź w strefę epickich bitew wojennych, sterując czerwonym lub niebieskim czołgiem. Możesz skręcać tylko w prawo, a bąbelkowa osłona ochroni cię przed przeciwnikiem. Wykorzystaj energię strzału, aby zwiększyć swoją prędkość, i ulepszaj swój czołg dodając rakiety lub laser. Tylko najszybsze i najbardziej bezwzględne czołgi przetrwają. Gotów, by pokonać dowódcę swojego przeciwnika?

 • ShellShock Live 2
  Graj
  ShellShock Live 2
  Zagrano 40662 razy

  Demolish your friends with hundreds of upgradable weapons shot from your very own customizable tank in this action-packed online multiplayer tanks game!

 • Bomb It TD
  Graj
  Bomb It TD
  Zagrano 61189 razy

  Ta armia kosmitów, robotów i potworów chce położyć swe chciwe łapska na twych sercach. Powstrzymaj ich — chroń serca, strzelając z działek, zostawiając miny i stosując inne taktyki w tej grze obronnej.

 • Czołgowa Mania
  Graj
  Czołgowa Mania
  Zagrano 157148 razy

  Wsród huku i błysków utoruj sobie drogę na szczyt!

 • Supertanks.io
  Graj
  Supertanks.io
  Zagrano 13300 razy

  W tej intensywnej grze io walka nie ma końca. Przejmij kontrolę nad potężnym czołgiem, przemierzając labirynt pełny wrogów. Czy zniszczysz ich czołgi, zanim one wysadzą Ciebie?

 • Ball Blast
  Graj
  Ball Blast
  Zagrano 2920 razy

  Jak długo uda Ci się wytrwać w tej niezwykle intensywnej grze akcji? Jest cała masa dziwacznych przedmiotów, które próbują zniszczyć Twój czołg. Zlikwiduj je jak najszybciej. Niektóre z nich są naprawdę potężne i trzeba je ostrzelać kilka razy.

 • Total Tankage
  Graj
  Total Tankage
  Zagrano 12415 razy

  Przygotuj się na niesamowicie ogromną liczbę fantastycznych czołgów! Przejmij kontrolę nad potężną maszyną, próbując zmieść z powierzchni przeciwników. Dasz radę zniszczyć ich czołgi, zanim ten sam los spotka Ciebie? Pora się przekonać w tej grze akcji.

 • Czołgi kontra bloki
  Graj
  Czołgi kontra bloki
  Zagrano 1401 razy

  Te kolorowe bloki nie przestaną spadać, dopóki nie zmiażdżą czołgu. Jak długo uda ci się utrzymać go w jednym kawałku? Zrób wszystko, co tylko możesz, aby nie dopuścić do zniszczenia czołgu w drobny mak w tej emocjonującej grze akcji.

 • Bist.io
  Graj
  Bist.io
  Zagrano 7762 razy

  W tej grze io rozgrywka jest na śmierć lub życie. Przejmij kontrolę nad czołgiem i jak najszybciej zniszcz swoich przeciwników. Po drodze zbieraj pola energii i cenne przedmioty, dzięki którym nie wysadzą Cię w powietrze!

 • Taaanks.io
  Graj
  Taaanks.io
  Zagrano 1536 razy

  Wkrocz do porywającego świata Taaanks.io! W tej odsłonie serii .io wpadniesz w sam środek wielkiej bitwy w stylu battle royale. Zbudujesz obronne konstrukcje z cegły, które dadzą ci schronienie, gdy będziesz odpoczywać od walki. Musisz też szukać skrzynek z łupami i sprzętem takim jak apteczki, amunicja i miny. Te zdobycze pozwolą ci utrzymać czołg w jednym kawałku i zetrzeć wrogów w pył! 

  Jeśli gry z czołgami są w twoim guście, ten retro multiplayer na pewno zapewni ci doskonałą rozrywkę! Mamy też inne dobre gry. Wypróbuj AZ Tank Game, Clash of Tanks lub Tank Battle. 

  Sterowanie

  • Użyj W, S, A, D lub STRZAŁKI, by się poruszać.
  • 1–5 – użycie broni.
  • SPACJA – strzał lub użycie przedmiotu.
  • C – przełączanie trybów wytwarzania/strzelania.
  • E – podnoszenie przedmiotów. M – wyświetlanie mapy.
 • Bubble Tanks 2
  Graj
  Bubble Tanks 2
  Zagrano 8573 razy

  Twoim zadaniem, jako małej bańki, jest urosnąć i pokonać większe bańki!

 • Metalowy Czołg
  Graj
  Metalowy Czołg
  Zagrano 9706 razy

  Strąć wroga z nieba dzięki niszczycielskiej sile ciężkiego metalu.

 • Tanksio.online
  Graj
  Tanksio.online
  Zagrano 1580 razy

  Wyrusz w międzygwiezdną podróż w tej grze io. Armia czołgów toczy bitwę na obszarze w przestrzeni kosmicznej. Jak długo wytrzymasz w starciu z graczami z całego świata?

 • Atak na miasto nieumarłych
  Graj
  Atak na miasto nieumarłych
  Zagrano 584 razy

  Straszni nieumarli chcą przejąć miasto! Powstrzymać ich możesz tylko Ty i Twój czołg.

Odłamkowym ładuj!

Siły pancerne są istotnym elementem strategii bojowej każdej armii od czasów I wojny światowej. Wtedy to Francuzi i Brytyjczycy jako pierwsi niezależnie od siebie zbudowali pierwsze czołgi, które miały być remedium na długie i wyniszczające walki w okopach. Za stalową osłoną żołnierz zyskał zupełnie nowe możliwości, ale wciąż nie był całkowicie bezpieczny, żeby wspomnieć choćby ryzyko spłonięcia. Nie musisz się tego obawiać na naszej stronie z grami czołgowymi, więc załóż hełmofon, zamknij właz i rządź na polu bitwy!

Jeśli szukasz czystej rozrywki, mamy dla Ciebie klasyczne gry zręcznościowe, jak kreskówkowe Tank in Action, gdzie mkniesz przed siebie czołgiem, roznosząc wszystko na swojej drodze. Pokonuj kolejne poziomy i pamiętaj, że Twój pojazd ma granice wytrzymałości! Chcesz poćwiczyć celność i strzelanie? Na tym właśnie możesz się skupić w Wielkiej bitwie czołgów – pokonaj przeciwnika na planszy, korzystając z wielu broni i innych opcji, jak osłona, teleportacja, bomby pająkowe czy wsparcie lotnicze. Uważaj, żeby przypadkiem nie unicestwić samego siebie!

Jeśli masz ochotę na walkę w ruchu, włącz Bitwę czołgów i stań do walki z przeciwnikiem. Zbieraj dopalacze i inne elementy pojawiające się na planszy i staraj się nie wejść pod lufę drugiemu czołgowi. Czołg jest dobry na wszystko – rozjeżdżaj hordy nadgniłych wrogów w Dominacji zombie lub, jeśli preferujesz walkę uliczną, w Ataku na miasto nieumarłych. Wolisz zmierzyć się z przeciwnikiem ze stali? Włącz Robot Tank, zbuduj swój czołg i staw czoło gigantycznym robotom. A jeśli patrząc na ruch uliczny w swoim mieście, masz ochotę wyjechać na ulice czołgiem, sprawdź najpierw, czy będziesz w stanie go postawić pod pracą lub szkołą, ćwicząc w Zaparkuj czołg.

Jeśli lubisz realistyczne klimaty, weź udział w epickich bitwach wieloosobowych w World of Tanks lub wykaż się umiejętnościami stratega w 1941 Frozen Front, dowodząc swoimi oddziałami w surowych warunkach rosyjskiej zimy. Z kolei we Flak Meister możesz poprowadzić obronę przeciwlotniczą, urządzając piekło na niebie samolotom wroga.

Pancerniacy to elita każdej armii. Włącz nasze darmowe gry czołgowe online i decyduj o losach bitew i wojen!