Gry czołgowe

 • AZ
  Graj
  AZ
  Zagrano 908959 razy

  Do tej gry online może dołączyć dwóch lub trzech graczy. Wybierz czołg i przygotuj się na pojedynek, który odbędzie się na niesamowitej arenie. Ale uważaj — wszędzie czai się niebezpieczeństwo.

 • Cars Thief 2: Tank Edition
  Graj
  Cars Thief 2: Tank Edition
  Zagrano 180849 razy

  Gdy kradzież samochodów to bułka z masłem, a przechwytywanie półciężarówek jest nudne jak flaki z olejem, pora wybrać się na przejażdżkę skradzionym czołgiem! Dołącz do tego zawodowego złodzieja samochodów, gdy próbuje zrobić swój największy i najodważniejszy skok w życiu w tej ekscytującej grze samochodowej 3D.

 • Czołgowa Mania
  Graj
  Czołgowa Mania
  Zagrano 154811 razy

  Wsród huku i błysków utoruj sobie drogę na szczyt!

 • Niesamowite czołgi 2
  Graj
  Niesamowite czołgi 2
  Zagrano 142472 razy

  Kto mógłby przypuszczać, że jazda czołgiem daje tyle frajdy? Uważaj jednak, by nie namierzyli cię wrogowie!

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 118124 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

 • 1941 Frozen Front
  Graj
  1941 Frozen Front
  Zagrano 79133 razy

  Przenieś się w czasie do II wojny światowej w tej pierwszorzędnej, wojennej grze strategicznej. Czy potrafisz przeprowadzić bataliony czołgów przez mroźne przestworza Rosji i pokonać wrogów?

 • Tiny Tanks
  Graj
  Tiny Tanks
  Zagrano 78175 razy

  Te czołgi wydają się małe, ale tak naprawdę są potężne! Czy dasz radę przeżyć wszystkie pojedynki na śmierć i życie? W tej grze akcji wysadź w powietrze czołg nieprzyjaciela, zanim on przedziurawi kulami Twój.

 • Kule ognia
  Graj
  Kule ognia
  Zagrano 67318 razy

  Te wirujące wieże same się nie zniszczą! Wskakuj za stery tego czołgu i wypruj całą serię kul w tej trójwymiarowej grze akcji. Musisz tylko podczas strzelania uważać, by nie trafić w ruchome bariery.

 • War of Tanks
  Graj
  War of Tanks
  Zagrano 66188 razy

  Na polu walki nie ma miejsca dla osób o słabym charakterze, szczególnie w tej trójwymiarowej grze akcji. Na szczęście tutaj będziesz prowadzić czołg. A co więcej, dołączy do ciebie batalion sprzymierzeńców. Jest tylko jeden problem: musisz zmierzyć się z kilkudziesięcioma nieprzyjacielskimi czołgami. Ale co to dla ciebie, prawda?

 • Podróż czołgiem
  Graj
  Podróż czołgiem
  Zagrano 65893 razy

  Nie podróżuj osobówką ani kombi. Pojedź czołgiem!

 • Niesamowite czołgi
  Graj
  Niesamowite czołgi
  Zagrano 61421 razy

  Te wojenne maszyny są całkowicie odlotowe i gotowe do jazdy.

 • Bomb It TD
  Graj
  Bomb It TD
  Zagrano 58511 razy

  Ta armia kosmitów, robotów i potworów chce położyć swe chciwe łapska na twych sercach. Powstrzymaj ich — chroń serca, strzelając z działek, zostawiając miny i stosując inne taktyki w tej grze obronnej.

 • War of Metal
  Graj
  War of Metal
  Zagrano 53532 razy

  W tę ekscytującą grę akcji 3D może zagrać jeden, dwóch lub trzech graczy. Przejmij kontrolę nad odjazdowym czołgiem i jak najszybciej wyeliminuj swoich przeciwników.

 • Tank Battle: War Commander
  Graj
  Tank Battle: War Commander
  Zagrano 49092 razy

  Zaraz wybuchnie epicka wojna. Po której stronie staniesz i jak zorganizujesz swoje oddziały wojskowe w tej turowej grze strategicznej? Rzuć się w wir walki i zdecyduj, czy zaatakujesz siły nieprzyjaciela przy użyciu czołgów, czy trafisz w ich wrażliwe miejsca z ataku powietrznego eskadry myśliwców.

 • Robot Tank
  Graj
  Robot Tank
  Zagrano 43225 razy

  Czy lubisz roboty i czołgi? W takim razie ta gra jest w sam raz dla ciebie! Zniszcz roboty przy pomocy różnych czołgów i wypowiedz wojnę wrogom w tej fajowej grze!

 • ShellShock Live 2
  Graj
  ShellShock Live 2
  Zagrano 39660 razy

  Demolish your friends with hundreds of upgradable weapons shot from your very own customizable tank in this action-packed online multiplayer tanks game!

 • Atak Czołgów
  Graj
  Atak Czołgów
  Zagrano 36110 razy

  Czas wytoczyć przeciwko wrogowi najcięższe działa!

 • TankWars.io
  Graj
  TankWars.io
  Zagrano 30938 razy

  Walcz o przetrwanie, grając w najnowszą grę wojenną w przeglądarce — Tank Wars! Wybierz dla siebie broń, którą użyjesz na przeciwnikach w walce przeciwko innym graczom z całego świata!

 • Wielka bitwa miejska
  Graj
  Wielka bitwa miejska
  Zagrano 26832 razy

  To miasto ma mały problem z czołgami. Może uda Ci się zniszczyć kilka z nich?

 • Gunmach
  Graj
  Gunmach
  Zagrano 25640 razy

  Twój czołg bojowy jest przygotowany. Usiądź za sterami i przygotuj się na pierwszą falę atakujących robotów. Jak długo przetrwasz w tej grze akcji?

 • Tank Tactics
  Graj
  Tank Tactics
  Zagrano 24058 razy

  Nie chodzi tylko o to, by wygrać wojnę - trzeba zetrzeć wszelkie ślady obecności wroga.

 • Zaparkuj czołg
  Graj
  Zaparkuj czołg
  Zagrano 19461 razy

  Zaparkowanie czołgu na ostatnim wolnym miejscu parkingowym to niełatwa sprawa! Jak dobrze pójdzie ci parkowanie ogromnym pojazdem na gąsienicach?

 • Wielka bitwa czołgów
  Graj
  Wielka bitwa czołgów
  Zagrano 17926 razy

  Świat toczy wojnę, a te dwa czołgi są gotowe, by zmierzyć się na polu bitwy. Przejmij stery czerwonego czołgu i przygotuj się na wystrzałowe zwycięstwo. Twój pojazd jest w pełni wyposażony w dziesiątki fajnych funkcji i potężnych broni. Wyceluj starannie i zetrzyj swojego przeciwnika z mapy w tej grze wojennej online. Teraz możesz zagrać w nią za darmo.

 • Tank Fury
  Graj
  Tank Fury
  Zagrano 14064 razy

  Are you ready to take on players from all around the world in this io game? You’ll be controlling a tank that has all sorts of weapons, even spring-loaded boxing gloves! Find out if you can destroy your opponents’ tanks before they destroy yours!

 • Tank in Action
  Graj
  Tank in Action
  Zagrano 13789 razy

  Chciałbyś być niezniszczalny? Mamy dla ciebie idealny pojazd...

 • Tanks Online
  Graj
  Tanks Online
  Zagrano 12650 razy

  tmp

 • Total Tankage
  Graj
  Total Tankage
  Zagrano 12314 razy

  Przygotuj się na niesamowicie ogromną liczbę fantastycznych czołgów! Przejmij kontrolę nad potężną maszyną, próbując zmieść z powierzchni przeciwników. Dasz radę zniszczyć ich czołgi, zanim ten sam los spotka Ciebie? Pora się przekonać w tej grze akcji.

 • Z Czołgiem na Zombie
  Graj
  Z Czołgiem na Zombie
  Zagrano 11466 razy

  Zlikwiduj ten nocny koszmar za pomocą swojego wiernego czołgu!

 • Supertanks.io
  Graj
  Supertanks.io
  Zagrano 10989 razy

  W tej intensywnej grze io walka nie ma końca. Przejmij kontrolę nad potężnym czołgiem, przemierzając labirynt pełny wrogów. Czy zniszczysz ich czołgi, zanim one wysadzą Ciebie?

 • Neon Battle Tank
  Graj
  Neon Battle Tank
  Zagrano 10901 razy

  Poprowadź swój neonowy czołg przez skomplikowany labirynt usiany świecącymi, nieprzyjacielskimi czołgami i zniszcz je wszystkie! Twój potężny, świecący w ciemnościach pojazd pancerny ma za zadanie storpedować przegrody i zniszczyć wrogów, zanim będzie za późno i dojdzie do spustoszenia!

 • Dominacja zombie
  Graj
  Dominacja zombie
  Zagrano 10393 razy

  Dżungle na tych wyspach są pełne zombie. Zrób z nich miazgę przy pomocy tego wspaniałego czołgu i zbierz medale w tej darmowej grze akcji online.

 • Metalowy Czołg
  Graj
  Metalowy Czołg
  Zagrano 9654 razy

  Strąć wroga z nieba dzięki niszczycielskiej sile ciężkiego metalu.

 • Symulator czołgu
  Graj
  Symulator czołgu
  Zagrano 9374 razy

  Nie ma litości dla wrogów w tej grze akcji 3D. W końcu to wojna! Wskocz za stery tego niesmowitego czołgu i zmieć jak najszybciej inne czołgi z powierzchni ziemi.

 • Bubble Tanks 2
  Graj
  Bubble Tanks 2
  Zagrano 8267 razy

  Twoim zadaniem, jako małej bańki, jest urosnąć i pokonać większe bańki!

 • Okrągły czołg
  Graj
  Okrągły czołg
  Zagrano 8028 razy

  W tej ekscytującej grze akcji weźmiesz udział w wielkiej bitwie, w której będziesz strzelać do wrogów ze swojego potężnego czołgu! Czy jesteś gotów na wystrzałową zabawę?

 • Bist.io
  Graj
  Bist.io
  Zagrano 7447 razy

  W tej grze io rozgrywka jest na śmierć lub życie. Przejmij kontrolę nad czołgiem i jak najszybciej zniszcz swoich przeciwników. Po drodze zbieraj pola energii i cenne przedmioty, dzięki którym nie wysadzą Cię w powietrze!

Odłamkowym ładuj!

Siły pancerne są istotnym elementem strategii bojowej każdej armii od czasów I wojny światowej. Wtedy to Francuzi i Brytyjczycy jako pierwsi niezależnie od siebie zbudowali pierwsze czołgi, które miały być remedium na długie i wyniszczające walki w okopach. Za stalową osłoną żołnierz zyskał zupełnie nowe możliwości, ale wciąż nie był całkowicie bezpieczny, żeby wspomnieć choćby ryzyko spłonięcia. Nie musisz się tego obawiać na naszej stronie z grami czołgowymi, więc załóż hełmofon, zamknij właz i rządź na polu bitwy!

Jeśli szukasz czystej rozrywki, mamy dla Ciebie klasyczne gry zręcznościowe, jak kreskówkowe Tank in Action, gdzie mkniesz przed siebie czołgiem, roznosząc wszystko na swojej drodze. Pokonuj kolejne poziomy i pamiętaj, że Twój pojazd ma granice wytrzymałości! Chcesz poćwiczyć celność i strzelanie? Na tym właśnie możesz się skupić w Wielkiej bitwie czołgów – pokonaj przeciwnika na planszy, korzystając z wielu broni i innych opcji, jak osłona, teleportacja, bomby pająkowe czy wsparcie lotnicze. Uważaj, żeby przypadkiem nie unicestwić samego siebie!

Jeśli masz ochotę na walkę w ruchu, włącz Bitwę czołgów i stań do walki z przeciwnikiem. Zbieraj dopalacze i inne elementy pojawiające się na planszy i staraj się nie wejść pod lufę drugiemu czołgowi. Czołg jest dobry na wszystko – rozjeżdżaj hordy nadgniłych wrogów w Dominacji zombie lub, jeśli preferujesz walkę uliczną, w Ataku na miasto nieumarłych. Wolisz zmierzyć się z przeciwnikiem ze stali? Włącz Robot Tank, zbuduj swój czołg i staw czoło gigantycznym robotom. A jeśli patrząc na ruch uliczny w swoim mieście, masz ochotę wyjechać na ulice czołgiem, sprawdź najpierw, czy będziesz w stanie go postawić pod pracą lub szkołą, ćwicząc w Zaparkuj czołg.

Jeśli lubisz realistyczne klimaty, weź udział w epickich bitwach wieloosobowych w World of Tanks lub wykaż się umiejętnościami stratega w 1941 Frozen Front, dowodząc swoimi oddziałami w surowych warunkach rosyjskiej zimy. Z kolei we Flak Meister możesz poprowadzić obronę przeciwlotniczą, urządzając piekło na niebie samolotom wroga.

Pancerniacy to elita każdej armii. Włącz nasze darmowe gry czołgowe online i decyduj o losach bitew i wojen!