Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Czołgowe

O Naszym Gry Czołgowe

W tej ekscytującej kolekcji gry czołgowe wróg może czaić się wszędzie. Musisz jak najszybciej strzelać, czas na pytania będzie później! Na terenie nieprzyjaciela nie ma miejsca na litość! Nieważne, czy jest to pole bitwy w czasie II wojny światowej, czy też oświetlona neonami arena. Jak długo uda ci się wytrwać w tych pełnych emocji grach wojennych?

Wskocz za stery czołgów, które powinny już stać w muzeum, lub takich, które jeszcze nie zostały zbudowane! W tych strzelankach stoczysz walki na przestrzeni kilku stuleci. Powróć do przyszłości lub skocz w przeszłość, polując na wrogów. Dostaniesz nawet możliwość rozwalenia ich na kawałki w kilku labiryntach, w których mogą czaić się za każdym zakrętem!