Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Big Bad Ape

Czas szykować się do ucieczki w grze Big Bad Ape! Połącz siły z gigantycznym gorylem demolującym całe miasto w tej szalonej grze akcji o niszczeniu.

Jest duży, zły i gotowy do ucieczki z wybiegu. Cały ten czas w niewoli oczywiście wprawił go w dość zły nastrój, spotęgowany trapiącym go wielkim głodem! Dołącz do niego podczas epickiej rozwałki w tej niesamowitej grze akcji. Będzie obracać pojazdy w perzynę, demolować dźwigi budowlane i obżerać się ochroniarzami. Czy pomożesz mu zrealizować jego zwierzęce zamysły na każdym ekscytującym poziomie?

Jak grać w Big Bad Ape?

Dołącz do wielkiego goryla odgryzającemu się dosłownie i w przenośni wszystkim ludziom, którzy trzymali go w niewoli w tej klasycznej grze bitewnej. Na każdym poziomie musisz spowodować określoną ilość zniszczeń lub zjeść określoną liczbę osób.

Sterowanie

  • Używaj STRZAŁEK, by się poruszać.
  • Naciśnij SPACJĘ, by wykonać atak lub kogoś zjeść.

Podobne gry

Szukasz innych świetnych gier online? Oto kilka propozycji! 

  1. Rio Rex
  2. Monsters.io
  3. Subway Clash 3D
  4. Squid Challenge

Kto stworzył Big Bad Ape?

Gra Big Bad Ape została stworzona przez IceStone.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!