Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Brain Explosion

Przygotuj się na przygodę, która przyprawi cię o zawrót głowy! Jak daleko zdołasz zajść w szalonym quizie w grze Brain Explosion?

Pytania, na które musisz odpowiedzieć, należą do trudnych, ale twoje zadanie nie jest niemożliwe! Czy zdołasz poprawnie odpowiedzieć na każde z nich? Aby odnieść sukces w tej zabawnej grze, musisz myśleć nieszablonowo.

Za każde pytanie, na które udzielisz poprawnej odpowiedzi, otrzymasz monetę, ale uważaj! Konsekwencją udzielenia nieprawidłowej odpowiedzi jest utrata życia. Na szczęście za zarobione monety możesz kupować dodatkowe życia i inne przedmioty, które z pewnością okażą się pomocne.

Jak grać w Brain Explosion?

Brain Explosion to stanowiący niemałe wyzwanie quiz, w którym twoim zadaniem będzie wybieranie poprawnych odpowiedzi na pytania. Jeśli wybierzesz złą odpowiedź, stracisz jedno życie. Gdy ci ich zabraknie, następuje koniec gry!

Sterowanie

  • Użyj KURSORA, aby wybrać poprawną odpowiedź lub rozwiązanie.
  • Naciśnij LEWY PRZYCISK MYSZY, aby potwierdzić wybór.

Podobne gry

Uwielbiasz gry online, które cały czas rozśmieszają gracza? Jeśli tak, to wypróbuj te trzy przezabawne tytuły!

  1. The Ultimate Quiz Game
  2. Dumb Ways to Die 2
  3. Millionaire Quiz Game

Kto stworzył Brain Explosion?

Brain Explosion to tytuł studia DRA.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!