Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Google Feud

Czego ludzie szukają w dzisiejszych czasach? Pora się przekonać i postawić sobie ciekawe wyzwanie w Google Feud, grze o autouzupełnianiu, która stała się naszym najpopularniejszym darmowym tytułem. Wysil szare komórki, wykorzystując wiedzę ogólną, znajomość historii, kultury i nie tylko, by zobaczyć, czy dobrze znasz najpopularniejszą wyszukiwarkę świata.

Inspirowana pierwowzorem Familiady, amerykańskim show Family Feud, ta gra logiczna przetestuje twoją znajomość przemyśleń typowego użytkownika Google. Na zdobycie mnóstwa punktów masz trzy szanse, gdyż potem gra zacznie się od nowa. Daj z siebie wszystko, by wymyślić trzy odpowiedzi, które wypełnią luki na różnorodnych, typowych wyszukiwaniach Google o sławnych ludziach, popularnych filmach, a nawet pączkach! 

Jak grać w Google Feud?

Google Feud to zabawna gra bez końca, w której kompletujesz różne wyszukiwania Google. Celem jest zgadnięcie przynajmniej trzech z najbardziej popularnych wyszukiwań od kultury po historię. 

Sterowanie 

Mysz

  • Używaj KURSORA, by wybierać kategorie i przyciski. 
  • LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY zatwierdzaj wybory. 

Klawiatura

  • Użyj KLAWIATURY, by wpisać odpowiedź w każdej rundzie.

Podobne gry

Jeśli Google Feud ci się podoba, wypróbuj te gry quizowe

  1. Guess The Superhero
  2. Group Trivia Quiz
  3. Millionaire Quiz

Kto stworzył Google Feud? 

Google Feud stworzył amerykański twórca gier i pisarz, Justin Hook. W 2016 gra wygrała nagrodę „People's Voice” Webby w kategorii gier.