Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Bubble Shooter Challenge 2

Bubble Shooter Challenge 2 to dynamiczna gra z kulkami dla prawdziwych zawodowców. Kulki zaczynają spadać od samego początku gry! Jak długo dasz radę utrzymać się w grze?

Jak grać w Bubble Shooter Challenge 2?

Twoim celem jest usunięcie jak największej liczby kulek i uniemożliwienie im dotarcie na dół ekranu. Pozbywaj się kulek, tworząc zgrupowania co najmniej trzech w tym samym kolorze.

Celuj mądrze i strzelaj kolorowymi kulkami z działa pod białą linią. Kulki, które oddzielą się od górnej warstwy również pękną, nawet jeśli nie zostaną bezpośrednio trafione.

Tempo nie zwalnia nawet na chwilę, ale możesz zdobyć potężne i pomocne przedmioty, które pozwolą kontrolować napór kulek. Kula ognia potrafi na przykład spalić wszystkie kulki, których dotknie.

Sterowanie

  • Poruszaj myszką, by celować
  • Strzelaj lewym kliknięciem

Zagraj w gry podobne do Bubble Shooter Challenge 2

Jeśli spodobała ci się ta gra autorstwa studia SoftGames specjalizującego się w grach logicznych, zapoznaj się z naszą wielką kolekcją gier tego samego studia.

Więcej gier typu bubble shooter, włączając w to tradycyjne tytuły z karami za spudłowanie, znajdziesz na naszej stronie dedykowanej grom typu bubble shooter.

Kto stworzył grę Bubble Shooter Challenge 2?

Bubble Shooter Challenge 2 to tytuł studia SoftGames.

Kiedy gra Bubble Shooter Challenge 2 miała swoją premierę?

Ta gra została opublikowana 15 czerwca 2023 roku.