Gry Softgames

Daj się wciągnąć w gry Softgames

Jeśli szukasz doskonałej i wciągającej rozrywki, Gry Softgames czekają na Ciebie, od wyścigów po układanie klocków i strzelanki. Na co akurat masz ochotę!

Jakim jesteś typem pracownika? Jeśli się nie zaharowujesz i raczej preferujesz słodkie nieróbstwo, włącz Lenistwo w pracy i spróbuj osiągnąć mistrzostwo w sztuce obijania się. Udawaj, że strzyżesz klientkę, i niepostrzeżenie zajmuj się tysiącem innych rzeczy. Tylko nie daj się przyłapać! Możesz też potrenować celność w Rzuć papierem MP – traf kulką do kosza, biorąc w razie potrzeby poprawkę na powiew powietrza z wentylatora. A może akurat masz chandrę? Zaprojektuj sobie szałowe buty, które przyciągną wzrok na ulicy.

Jeśli jesteś fanem szaleństw na dwóch kołach, w Bike Racing możesz wykazać się na różnych rodzajach jednośladów, jak enduro, skutery lub ścigacze. Wolisz samochody i lubisz się ubłocić? Włącz Wyścig w mozole 2 i wybierz się w teren, ulepszając swój wehikuł i odblokowując nowe pojazdy i trasy. A jeśli nudzi Cię jazda na wprost, w Drift Race możesz mknąć bokiem, ścigając się po torze pełnym przeszkód i różnych dopalaczy do zebrania. Jeśli masz już dość adrenaliny, ale nie chcesz wychodzić zza kierownicy, w Treningu parkowania poćwiczysz manewry. Gromadź punkty, żeby uzyskać dostęp do nowych supersamochodów.

Miłośnicy gier zręcznościowych mogą sprawdzić swoją rękę w BU. Strzelaj kulkami, żeby umieścić je na orbicie planety, uważając przy tym, żeby się nie zetknęły. Planeta cały czas się obraca, a kulek przybywa, więc musisz naprawdę się skupić i dobrze celować! Z kolei w Mixed World trzeba ruszyć nie tylko ręką, ale i głową – wymyśl najlepszy sposób usunięcia stworków z planszy. Chcesz poczuć wiatr we włosach? Włącz Latanie na linie 2 i zostań królem miejskiej dżungli, przeskakując efektownie między drapaczami chmur. Albo wróć do czasów dzieciństwa i spróbuj zbudować jak najwyższą wieżę w Stack Tower.

Czy masz ochotę sprawdzić swoje umiejętności, czy chcesz tylko niezobowiązującej rozrywki, Gry Softgames to Twoje wrota do wspaniałej zabawy!