Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Conduct THIS

Obsługa całej sieci transportowej to nie bułka z masłem. Myślisz, że sobie poradzisz? Czas się przekonać w Conduct THIS!

W tej grze o prowadzeniu przejmiesz kontrolę nad całą serią skomplikowanych linii kolejowych. Na każdym poziomie czekają na ciebie zadania do wykonania. Przeprowadź pociągi przez odpowiednie stacje zabierając i wysadzając pasażerów. Do tego musisz uważać na rozkojarzonych kierowców autobusów. Zdarza im się nie zatrzymać na przejeździe!

Jak grać w Conduct THIS?

Conduct THIS to symulacja, w której na każdym poziomie przejmujesz kontrolę na jednym lub kilkoma pociągami. Musisz zwracać uwagę na różne zagrożenia, a także zabierać i wysadzać pasażerów na odpowiednich stacjach.

Sterowanie

  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY na pociągu, by ruszył.
  • Ponownie kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY na pociągu, by się zatrzymał.

Podobne gry

Oto kilka innych gier logicznych lub innych do wypróbowania: 

  1. Train Driver Simulator
  2. Train Snake
  3. Roll the Ball
  4. Balancity

Czy mogę grać w Conduct THIS na urządzeniu mobilnym?

Tak, grę znajdziesz zarówno w sklepie Google Play, jak i w Apple App Store.

Kto stworzył grę Conduct THIS?

Conduct THIS to gra opracowana przez firmę Northplay.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!