Gry O Pociągach

 • Train Driver Simulator
  Graj
  Train Driver Simulator
  Zagrano 66312 razy

  Czy marzyłeś kiedyś o tym, aby kierować pociągiem? W tym fantastycznym symulatorze jazdy 3D jest to teraz możliwe. Zasiądź na siedzeniu maszynisty i przekonaj się, czy poradzisz sobie z nerwami podczas przejażdżki po torach. Musisz uważnie dostosować prędkość, zmieniając tory, unikając zderzenia z innymi pociągami i nie tylko. Dasz radę dojechać do kolejnej stacji w jednym kawałku?

 • Gold Train FRVR
  Graj
  Gold Train FRVR
  Zagrano 74545 razy

  W tej skomplikowanej grze logicznej mały pociąg próbuje dojechać do wszystkich stacji. Czy potrafisz połączyć tory położone w tej malowniczej okolicy, aby pociąg ruszył i dostał się do końcowej stacji?

 • Subway Surf
  Graj
  Subway Surf
  Zagrano 48859 razy

  Policjant z drogówki ściga tego młodego deskorolkarza! Na szczęście ten ma ze sobą futurystyczną, elektryczną deskorolkę! Możesz pomóc nastolatkowi uciec przed gliną i więzieniem w tej odjechanej grze w deskorolkę online?

 • Mania pociągów
  Graj
  Mania pociągów
  Zagrano 186102 razy

  Tylko maniak pociągów sprosta temu wyzwaniu!

 • Mini Train
  Graj
  Mini Train
  Zagrano 54890 razy

  Prawa fizyki dotyczą każdego pociągu, bez względu na rozmiar...

 • Manewry na torach
  Graj
  Manewry na torach
  Zagrano 42322 razy

  Lubisz pociągi i łamigłówki? W takim razie ta gra jest dla ciebie! W grze Manewry na torach musisz rozwiązywać łamigłówki, które na każdym kolejnym etapie są coraz trudniejsze.

 • Getaway Shootout
  Graj
  Getaway Shootout
  Zagrano 16978 razy

  Czy uda Ci się zwiać czy też trafisz za kratki (a nawet i do piachu) w tej grze akcji utrzymanej w stylistyce retro? Walcz, aby uciec w pojedynkę, szukając takich fantastycznych broni jak bazooki, czy też zmierz się ze znajomym w trybie dwóch graczy. Uważaj tylko na studzienki, przez które wlecisz prosto do ścieków, gdy skaczesz przez dwupiętrowe autobusy i nie tylko, pędząc na kolejny pociąg.

 • Epic Trains 3
  Graj
  Epic Trains 3
  Zagrano 37218 razy

  Zbuduj kolejowe imperium w tej grze symulacyjnej. Zbieraj pociągi i wykorzystaj je do przewozu oleju i innych towarów. Możesz również wybrać określony scenariusz gry, rozgrywający się w miastach na całym świecie.

 • Mysteriez
  Graj
  Mysteriez
  Zagrano 15446 razy

  Potrenuj oko i spróbuj dostrzec cyfry w przedmiotach codziennego użytku.

 • Bombowy pociąg
  Graj
  Bombowy pociąg
  Zagrano 30285 razy

  Pokaż swoje umiejętności wysadzania rzeczy w powietrze, bo te mosty same się nie zniszczą...

 • Zbuduj Most
  Graj
  Zbuduj Most
  Zagrano 43026 razy

  Użyj swoich zdolności konstruktorskich, aby pomóc temu pociągowi bezpiecznie dotrzeć do celu!

 • Rail Of War
  Graj
  Rail Of War
  Zagrano 12756 razy

  Zastrzel wrogów i ochroń swój pociąg za wszelką cenę.

 • Racehorse Tycoon
  Graj
  Racehorse Tycoon
  Zagrano 9412 razy

  Wybierz konia, wynajmij dżokeja i trenera, rób zakłady i wygrywaj wyścigi!

 • Układankowy ekspres
  Graj
  Układankowy ekspres
  Zagrano 6110 razy

  Wszyscy gotowi na tę ekscytującą grę logiczną! Czy uda Ci się odnaleźć kolorowe kształty w wagonie towarowym? Możesz zrelaksować się, grając w trybie malowniczym, lub spróbować trybu ekspresowego, gdy masz ochotę na prawdziwe wyzwanie!

 • Pociąg z sushi
  Graj
  Pociąg z sushi
  Zagrano 12291 razy

  W tym zatłoczonym barze masa głodnych klientów czeka, aby zjeść pełno sushi. Pomóż szefowi kuchni nadążyć z przygotowywaniem zamówień w tej uroczej grze logicznej w zarządzenie czasem.

 • BMXowe Szaleństwo
  Graj
  BMXowe Szaleństwo
  Zagrano 5762 razy

  Potrenuj triki i zrób parę wyskoków na twoim własnym torze BMX!

 • Steampunkowa ciężarówka
  Graj
  Steampunkowa ciężarówka
  Zagrano 17447 razy

  Wskocz za kółko tej steampunkowej ciężarówki i przekonaj się, czy zdołasz przewieźć jej ładunek do końca trasy? Dasz radę dotrzeć do garażu bez wylania kropelki?

 • Railway Panic
  Graj
  Railway Panic
  Zagrano 10631 razy

  O, nie! Ktoś pozamieniał tory i teraz ty musisz pomóc ułożyć je prawidłowo, aby pociągi mogły wrócić na swoje stacje zgodnie z rozkładem jazdy. Czy zdążysz je uporządkować, zanim przyjedzie pociąg?

 • Nocny pociąg
  Graj
  Nocny pociąg
  Zagrano 31381 razy

  Trwa druga wojna światowa, a Nancy jest amerykańskim szpiegiem pokonującym linię wroga, aby pokonać niemiecką armię. Dołącz do niej w tym pędzącym pociągu pełnym niemieckich oficerów i pomóż jej ukończyć kolejną misję w tej emocjonującej grzy w szukanie ukrytych przedmiotów.

 • Na szlaku za braćmi Grimm
  Graj
  Na szlaku za braćmi Grimm
  Zagrano 18473 razy

  Doris i Ralph są detektywami, którzy chcą się przekonać, czy wydarzenia w słynnych baśniach napisanych przez braci Grimm rzeczywiście miały miejsce. Wyrusz z nimi w poszukiwanie prawdy kryjącej się za Królewną Śnieżką i innymi legendarnymi postaciami tych autorów w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Card Match
  Graj
  Card Match
  Zagrano 1017 razy

  Masz dobrą pamięć? Jeśli nie, możesz ją poćwiczyć!

 • Off the Rails
  Graj
  Off the Rails
  Zagrano 17516 razy

 • Mała Hania: Dom babci
  Graj
  Mała Hania: Dom babci
  Zagrano 4033 razy

  Mała Hania i jej babcia jadą do domu babci! Wymyśl dla nich zabawy podczas podróży pociągiem!

 • Skandal na kolei
  Graj
  Skandal na kolei
  Zagrano 7107 razy

  Anna, Todd i Mary pracują na stacji kolejowej, na której zeszłej nocy dokonano zabójstwa. Dołącz do nich w próbie przeprowadzenia śledztwa w tej grze ukrytych obiektów.

 • Piękne Stare Miasta
  Graj
  Piękne Stare Miasta
  Zagrano 14336 razy

  Wsiądź do pociągu i odbądź podróż w czasie...

 • Train Snake
  Graj
  Train Snake
  Zagrano 0 razy

  Kolejny pracowity dzień na kolei! Skierujesz skład pełen podróżnych na właściwe tory w Train Snake

  Ten pociąg musi zgarnąć mnóstwo pasażerów, ale to niebezpieczne zadanie. Na jego drodze stoją zepsute bramki i barierki, które blokują przejazd. Przejmij kontrolę nad pociągiem i postaraj się, by się nie wykoleił, zwłaszcza gdy będzie zabierał coraz więcej podróżnych. W tej grze o pociągach wraz z napływem pasażerów pojawią się również dodatkowe wagony. 

  Szukasz kolejnych świetnych gier? Jeśli tak, to wypróbuj Train Driver Simulator i Subway Surf

  Jak grać w Train Snake? 

  Train Snake jest podobny do klasycznego węża. Wraz z wsiadającymi pasażerami przybędzie również wagonów, co sprawi, że pociąg będzie coraz dłuższy. Celem jest zakończenie kursu bez zderzenia z bramkami i barierami różnego rodzaju. 

  Sterowanie 

  • Kliknij i przytrzymaj LEWY PRZYCISK MYSZY, by pociąg się poruszał. 
  • Puść LEWY PRZYCISK MYSZY, by pociąg się zatrzymał. 

  Kto stworzył grę Train Snake?

  Train Snake to gra firmy BPTop.

Wsiąść do pociągu…

Miarowy stukot kół, przesuwający się za oknem krajobraz, mijane miasta i miasteczka… Jest coś wciągającego w jeździe koleją, ale nie zawsze mamy czas, żeby się wybrać w podróż. Na stronie z naszymi grami o pociągach możesz to zrobić w każdej chwili, nie wydając przy tym grosza na bilet. Czy chcesz być pasażerem, czy maszynistą, u nas będziesz zawsze na właściwych torach!

Kolej łączy różne zakątki naszego globu. Dzięki pociągom człowiek może łatwo dotrzeć do wielu niegdyś niedostępnych miejsc. Ale zanim to się stało możliwe, konieczny był wielki wysiłek inżynierski, żeby przerzucić tory nad rzekami, wąwozami i przepaściami. Spróbuj sił w roli konstruktora i przeprowadź pociąg przez kolejne plansze z przeszkodami w Zbuduj Most. Wykaż się pomysłowością, nie zawsze najlepsze rozwiązanie będzie oczywiste! Jeśli chcesz stworzyć coś na większą skalę, włącz Epic Trains 3 i zostań magnatem kolejowym. Kładź tory, stawiaj stacje i zbuduj prawdziwe imperium. 

Czy wiesz, że pierwsze pociągi wprawiano w ruch za pomocą liny, grawitacji lub siły koni? Słynne lokomotywy parowe, które kojarzymy ze złotym wiekiem kolei, pojawiły się dopiero w XIX w. Jeśli kochasz parowozy, włącz Train Manię i poprowadź piękną, starą ciuchcię. Przewoź różne ładunki z punktu A do punktu B, starając się ich nie pogubić na torach biegnących w górę i w dół. Spróbuj również, czy uda Ci się podobna sztuka w Steampunkowej ciężarówce.

Praca na kolei bywa niebezpieczna, zdarzają się wypadki. W Railway Panic ktoś pomieszał tory, musisz je ułożyć prawidłowo, żeby nie wykoleił się nadjeżdżający pociąg. Pospiesz się, żeby nie doszło do katastrofy! Kolej zawsze pełniła istotną rolę podczas konfliktów zbrojnych. Włącz Rail of War, siądź za sterami pociągu pancernego i wyjedź na tory teatru wojny. Szukasz czegoś dla dzieci? W Magic Toy Factory mogą one poćwiczyć zręczność i intelekt, strzelając do bąbelków, żeby łączyć je w grupy o tych samych kolorach i usuwać je z planszy, otrzymując w zamian zabawki.

Zabrzmiał sygnał do odjazdu. Wsiadać, drzwi zamykać, zaraz ruszamy. Nasze gry o pociągach to bilet na wspaniałą podróż!