Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Crowd Stack Race 3D

Jak daleko zdołasz dotrzeć w Crowd Stack Race 3D? Sprawdź, jak liczną drużynę uda ci się zebrać w tej dziwnej i zwariowanej grze wyścigowej!

W tej grze o bieganiu zaczniesz z tylko jednym zawodnikiem. W drodze do mety postaraj się zgromadzić ich więcej, ale uważaj! Jeśli zderzysz się z grupami zawodników o innym kolorze, stracisz kilka osób ze swojej drużyny.

Jak grać w Crowd Stack Race 3D?

Crowd Stack Race 3D to trudna gra o rysunkowych ludzikach. Zbieraj innych zawodników o tym samym kolorze co ty w drodze do linii mety na końcu każdego poziomu. Jeśli jednak uderzysz w grupę o innym kolorze, stracisz co najmniej kilku swoich towarzyszy.

Sterowanie

  • Naciśnij i przytrzymaj LEWY PRZYCISK MYSZY, by sterować zawodnikiem.
  • Poruszaj MYSZĄ, by przesuwać go w trakcie biegu.

Podobne gry

Oto kilka innych ekscytujących gier online, które warto wypróbować.

  1. Join and Clash 3D
  2. Stacky Run
  3. Arrow Challenge
  4. Fail Run Online
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!