Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

O Naszym Gry Stickman

Te patyczkowe ludziki (płci obojga) może i wyglądają nieszkodliwie, ale odwagi z pewnością nie można im odmówić! Dołącz do nich w naszych niesamowitych grach o „gry stickman”. Czy uda ci się dotrzeć do końca każdego z wymagających torów przeszkód, jakie czekają na ciebie w Vex? W każdej z tych gier akcji czekają groźne rozpadliny, przerażające piły tarczowe i inne śmiertelne niebezpieczeństwa.

Czym są gry o „gry stickman”?

To kolekcja różnorodnych gier wideo, które łączy jedna cecha wspólna – patyczkowe ludziki! Są to uproszczone podobizny ludzi składające się z samych kresek. Wyobraź sobie, że twoje bazgroły nagle ożyły.

Teraz te niezłomne patyczkowe ludki przeżyją wspaniałe przygody za sprawą naszych gier online. Wyrusz wraz z nimi na mrożące krew w żyłach misje, pomóż im wytropić przeciwników i śmigaj nad ich miastami niczym Spider-Man!

Jakie Gry Stickman na komórkę są najlepsze?

Jakie są najnowsze Gry Stickman?

Jeśli szukasz nieco mniej skomplikowanego wyzwania, ale nie stronisz od gier o wysokie stawki, zagraj w jedną z gier z serii Stickman Archer. Czy zdołasz ustrzelić przedmioty na głowach patyczkowych ludzików, nie robiąc im przy tym najmniejszej krzywdy? Te wciągające gry łucznicze i nasze gry bitewne bywają całkiem zacięte!