• Stickman Archer 2
  Graj
  Stickman Archer 2
  Zagrano 297642 razy

  It’s time for another duel to the death. Several, in fact! How long can you prevent your stickman from meeting his maker in this intense action game?

 • Stick Figure Badminton 2
  Graj
  Stick Figure Badminton 2
  Zagrano 248916 razy

  Ta gra sportowa to pełny odjazd! Wybierz takie postaci jak np. doświadczalny robot, zanim ruszysz na kort do badmintona na pojedynek z przeciwnikami.

 • Fleeing the Complex
  Graj
  Fleeing the Complex
  Zagrano 221290 razy

  Fleeing the Complex to jedna z najnowszych i najlepszych gier przygodowych typu wskaż i kliknij, jakie kiedykolwiek powstały. Wciel się w rolę ludzika uwięzionego w ściśle strzeżonej celi i spróbuj uciec za wszelką cenę!

 • Kara dla Czarnego Luda
  Graj
  Kara dla Czarnego Luda
  Zagrano 94537 razy

  Ci złoczyńcy spod ciemnej gwiazdy zasługują na najgorszą karę. W zabawnej grze przeglądarkowej Kara dla Czarnego Luda to ty decydujesz, jak zapłacą za swoje grzeszki!

 • Vex 3
  Graj
  Vex 3
  Zagrano 92875 razy

  Jak Vex poradzi sobie z tą trudną sytuacją? Dołącz do niego w tej platformowej przygodzie.

 • Strefa destrukcji
  Graj
  Strefa destrukcji
  Zagrano 85819 razy

  Dziewczyna tego nieszczęśnika właśnie wywaliła do śmieci jego komputer. Pomóż mu go odzyskać...

 • Stickman Army: The Defenders
  Graj
  Stickman Army: The Defenders
  Zagrano 79060 razy

  W tej pasjonującej walce na śmierć i życie ścierają się dwie armie: zielonych i czerwonych. Broń Białego Domu za wszelką cenę, mądrze rozmieszczając żołnierzy i zasoby, w tej strategicznej grze akcji.

 • Freeride Ludzika
  Graj
  Freeride Ludzika
  Zagrano 74098 razy

  Ten ludzik uwielbia trudne rowerowe wyzwania.

 • Stick Badminton
  Graj
  Stick Badminton
  Zagrano 67049 razy

  Nowa technologia w badmintonie? Oczywiście. A może wolisz jednak tradycyjną grę?

 • Edytor Poziomów 2
  Graj
  Edytor Poziomów 2
  Zagrano 64094 razy

  Ten mały ludzik mierzy wysoko mimo swojej mikroskopijnej wagi.

 • Stickman Fighter: Epic Battle
  Graj
  Stickman Fighter: Epic Battle
  Zagrano 58709 razy

  Takiej bijatyki jeszcze nie było w Internecie! W grze Stickman Fighter: Epic Battle zmierzysz się z groźnymi przeciwnikami o niesamowitych umiejętnościach z zakresu sztuk walki, ale musisz udowodnić, że znacznie przewyższasz ich siłą!

 • Vex 4
  Graj
  Vex 4
  Zagrano 52653 razy

  Witaj ponownie w jednym z najbardziej skomplikowanych labiryntów na świecie. Czy uda ci się dotrzeć do wszystkich punktów kontrolnych w tej niesamowitej grze akcji? Musisz tu uważać na wszystko, od ruchomych platform do przepaści bez dna!

 • Rysunkowy motocyklista
  Graj
  Rysunkowy motocyklista
  Zagrano 51879 razy

  W tej grze wyścigowej możesz stworzyć własny rysunek, ale pamiętaj, że czeka Cię tu nie lada wyzwanie. Steruj tym miniaturowym motocyklistą, gdy próbuje pokonać serię torów przeszkód narysowanych dla niego na kartkach tego notesu. Czy zdołasz pokonać linię mety na każdej z nich?

 • Kreatywna zabójcza komnata 2
  Graj
  Kreatywna zabójcza komnata 2
  Zagrano 40917 razy

  Wykaż się kreatywnością w niesamowitej, mrożącej krew w żyłach zabójczej komnacie! Zniszcz patyczaki w tej kontynuacji rozrywkowej gry typu wskaż i kliknij, w której głównym celem jest dobra zabawa!

 • Causality Saving Private Stickman
  Graj
  Causality Saving Private Stickman
  Zagrano 40459 razy

  Przygotuj się do stoczenia wielkiej walki na plaży i poślij wrogów do piachu.

 • Stickman Jam: Sticktanic
  Graj
  Stickman Jam: Sticktanic
  Zagrano 37186 razy

  Opis: Pora sprawić, by życie tych patyczaków stało się straszne, a dla ciebie zabawne. Wykaż się kreatywnością i zdecyduj, jak mają zginąć patyczaki!

 • Primary
  Graj
  Primary
  Zagrano 35756 razy

  Jesteś żołnierzem imieniem Roy, a twoim zadaniem jest ocalić swoją kolorową rasę od czarnej mocy Voida!

 • Piekło w kosmosie
  Graj
  Piekło w kosmosie
  Zagrano 34835 razy

  Co zrobisz, aby zamienić ten statek kosmiczny w istne piekło w kosmosie? Sprawdź swoje destrukcyjne umiejętności w tej ponurej i zabawnej grze pt. Piekło w kosmosie!

 • Ludzik z łukiem
  Graj
  Ludzik z łukiem
  Zagrano 34519 razy

  Do ilu celów trafisz w tej trudnej i precyzyjnej grze? Jedno pudło oznacza koniec gry dla tego śmiałego i zuchwałego łucznika.

 • Sierra 7
  Graj
  Sierra 7
  Zagrano 32696 razy

  Broń gotowa, instrukcje są, więc czas rozpocząć misję i pokonać wroga. Tylko my możemy utrzymać spokój w kraju; jeśli to konieczne, nawet siłą! Sierra 7 to najwspanialsza strzelanka internetowa, w której świat gry oglądany jest oczami jej bohatera.

 • Stickman Archer Online
  Graj
  Stickman Archer Online
  Zagrano 31406 razy

  Will your stickman survive this epic duel? Grab a bow and find out! It’s a fight to the death in this intense action game!

 • Patykowa wojna 2: Bitwa o imperium
  Graj
  Patykowa wojna 2: Bitwa o imperium
  Zagrano 30205 razy

  Walka trwa - przygotuj się na kolejną rundę bitwy patyków.

 • Clear Vision 2
  Graj
  Clear Vision 2
  Zagrano 26964 razy

  W tej przygodówce wcielasz się w postać snajpera, który musi zabić właściwy cel zanim upłynie czas. Zdobądź szacunek i zostań najlepszym zabójcą w mieście!

 • Wisielec
  Graj
  Wisielec
  Zagrano 23436 razy

  Ten ludek próbuje nowych supermocy. Niestety na swej drodze napotyka pełno obracających się ostrzy, które mogą rozchlastać go na milion kawałków! Możesz pomóc mu wisieć w powietrzu w tej grze online? Po drodze może zbierać monety, które wymieni na odjazdowe ubrania.

 • Ludzik z dzidą
  Graj
  Ludzik z dzidą
  Zagrano 23360 razy

  Ten ludzik walczy o swoje życie! Niekończąca się armia łuczników chce go przebić strzałami. Jak długo wytrzyma? Ilu z nich pokona, zanim spotka się ze swoim stwórcą? To wszystko zależy od Ciebie w tej nieustającej grze akcji.

 • Level Editor 3
  Graj
  Level Editor 3
  Zagrano 22658 razy

  Dysponujesz narzędziami, które mogą Cię ocalić, ale czy potrafisz ich właściwie użyć?

 • Ludziki w walce
  Graj
  Ludziki w walce
  Zagrano 21650 razy

  Nieustraszone ludziki są gotowe do bójki! Dołącz do nich, jak walą i kopią, aby przejść przez mnóstwo ekscytujących poziomów w tej dzikiej grze akcji. Możesz dołączyć do tych odważnych wojowników w trybie fabularnym albo w trybie niekończącej się walki.

 • Infiltrating the Airship
  Graj
  Infiltrating the Airship
  Zagrano 20792 razy

  Jaka jest Twoja misja? Wspiąć się na ten ogromny sterowiec i wymierzyć sprawiedliwość na tym okrutnym gangu. Nie martw się jednak, w tej pełnej zabawy grze akcji przy pomocy torby wypełnionej szalonymi narzędziami i gadżetami wykonasz swoje zadanie.

 • Stickman Hook
  Graj
  Stickman Hook
  Zagrano 20440 razy

  Dołącz do tego ludzika na podniebną przygodę! Czy pomożesz mu uniknąć niebezpieczeństw, jak będzie się bujać w przestworzach za pomocą swojego niesamowitego haka?

 • Stick Badminton 2
  Graj
  Stick Badminton 2
  Zagrano 16608 razy
 • Stickman Boost
  Graj
  Stickman Boost
  Zagrano 16373 razy

  W tej grze akcji nieustraszony ludzik za chwilę pokona kilka niesamowicie niebezpiecznych torów przeszkód. Pełno w nim zabójczych szczelin, obracających się ostrzy pił i więcej ostrych jak brzytwa szpikulców, niż mógłby zliczyć. Twoim zadaniem jest uchronić go przed śmiercią, gdy używa różnych metod — od swoich stóp po odrzutowe plecaki — aby dotrzeć do linii mety.

 • Patyczak na desce
  Graj
  Patyczak na desce
  Zagrano 15651 razy

  Ten skejt chce zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami w mieście. Pomożesz mu dojechać do samego końca, wykonując przy tym niesamowite triki? Sprawdź, czy uda ci się zrobić ollie, unikając przy tym kaktusów w tej grze ze sportem miejskim.

 • Draw a Stickman 1
  Graj
  Draw a Stickman 1
  Zagrano 14530 razy

  Narysuj ludzika-patyczaka i przeżyj z nim wspaniałe przygody. Twoja umiejętność rysowania potrzebna będzie do odblokowywania skrzyni ze skarbami, walki ze smokami i w wielu innych sytuacjach, które czekają na ciebie w tej pasjonującej grze online.

 • Stickman Archer 3
  Graj
  Stickman Archer 3
  Zagrano 13971 razy

  Kolejna grupa łuczników jest zdecydowana wbić w ciebie mnóstwo strzał. Aby ich pokonać, musisz szybko celować i strzelać w tej emocjonującej grze akcji. Ale jeśli wolisz mniej stresujące zadanie, możesz postrzelać do ruchomych celów w trybie Fale.

 • Puppy Fetch
  Graj
  Puppy Fetch
  Zagrano 12619 razy

  Znajdź patyk, przynieś go i uważaj na kota!

 • Hitstick 2
  Graj
  Hitstick 2
  Zagrano 12413 razy

  Dyplomacja może być bardzo efektywna, nie tak bardzo jednak, jak profesjonalny zabójca...

Ludzik z kresek

Wraz z rozwojem techniki komputerowej grafika gier stawała się coraz bardziej złożona, realistyczna i po prostu oszałamiająca. Ale są rzeczy, które urodziły się proste i na szczęście takimi pozostały. Bo czy ktoś wyobraża sobie poczciwego wisielca w wymagającej czterordzeniowego procesora wersji 3D z detalami nie z tej ziemi? Gry Stickman to świetna zabawa, która da Ci więcej radości niż niejedna komputerowa lub konsolowa superprodukcja!

Na początek… stwórz ludzika! Włącz Draw a Stickman i narysuj swojego wisielca, a następnie wykonuj z nim zadania i przeprowadź bezpieczną nogą przez wszystkie niebezpieczeństwa. A może masz ochotę na partyjkę kometki? Wybierz jedną z kilku postaci w Stick Figure Badminton 2 (może to być nawet latająca robokula) i zmierz się z wirtualnym przeciwnikiem lub żywym graczem. Chcesz pokazać, że patyczak nie jest wcale futbolowym „drewnem”? Włącz Patykową piłkę nożną 2 i zaprezentuj świetną technikę, zbijając elementy na kolejnych planszach.

Gdy już się porządnie rozgrzejesz, załóż czapkę z daszkiem, przekręć ją tył na przód i stań się Patyczakiem na desce. Przejedź wszystkie najtrudniejsze trasy w mieście, wykręcając triki i unikając przeszkód. Możesz też wskoczyć na Offroadowy rower ludzika i wybrać się na dwóch kołach na bezdroża, wykonując niemożliwe akrobacje, lub zjechać na złamanie karku z góry w Downhillu ludzika.

Ale dość tej niewinnej zabawy! Wisielec ma poważne sprawy do załatwienia. Włącz Causality Saving Private Stickman i weź udział w wojskowej inwazji na plaży, pokonując wroga jak najniższą liczbą kliknięć. A jeśli chcesz zaspokoić swoje mordercze instynkty, wejdź do więzienia i zrób to na sto sposobów w Karze dla Czarnego Luda. Sprawiedliwość bywa brutalna! Albo wybierz się z ekspedycją nurkową w Stickman Jam: Sticktanic i wykaż się pomysłowością, eliminując kolejne patyczaki na planszy. Uważaj tylko, żeby pozostałe się nie zorientowały!

Zabawa w snajpera, gangsterskie życie, wyprawa w kosmos, walka wręcz czy nawet łucznictwo – wisielce są wszędzie i potrafią wszystko. Dołącz do nich w Grach Stickman!