Gry Stickman

 • Ludziki w walce
  Graj
  Ludziki w walce
  Zagrano 34519 razy

  Nieustraszone ludziki są gotowe do bójki! Dołącz do nich, jak walą i kopią, aby przejść przez mnóstwo ekscytujących poziomów w tej dzikiej grze akcji. Możesz dołączyć do tych odważnych wojowników w trybie fabularnym albo w trybie niekończącej się walki.

 • Stickman Fighter: Epic Battle
  Graj
  Stickman Fighter: Epic Battle
  Zagrano 78009 razy

  Takiej bijatyki jeszcze nie było w Internecie! W grze Stickman Fighter: Epic Battle zmierzysz się z groźnymi przeciwnikami o niesamowitych umiejętnościach z zakresu sztuk walki, ale musisz udowodnić, że znacznie przewyższasz ich siłą!

 • Vex 3
  Graj
  Vex 3
  Zagrano 99714 razy

  Jak Vex poradzi sobie z tą trudną sytuacją? Dołącz do niego w tej platformowej przygodzie.

 • Vex 4
  Graj
  Vex 4
  Zagrano 69218 razy

  Witaj ponownie w jednym z najbardziej skomplikowanych labiryntów na świecie. Czy uda ci się dotrzeć do wszystkich punktów kontrolnych w tej niesamowitej grze akcji? Musisz tu uważać na wszystko, od ruchomych platform do przepaści bez dna!

 • Stickman Army: The Defenders
  Graj
  Stickman Army: The Defenders
  Zagrano 91731 razy

  W tej pasjonującej walce na śmierć i życie ścierają się dwie armie: zielonych i czerwonych. Broń Białego Domu za wszelką cenę, mądrze rozmieszczając żołnierzy i zasoby, w tej strategicznej grze akcji.

 • Infiltrating the Airship
  Graj
  Infiltrating the Airship
  Zagrano 24248 razy

  Jaka jest Twoja misja? Wspiąć się na ten ogromny sterowiec i wymierzyć sprawiedliwość na tym okrutnym gangu. Nie martw się jednak, w tej pełnej zabawy grze akcji przy pomocy torby wypełnionej szalonymi narzędziami i gadżetami wykonasz swoje zadanie.

 • Fleeing the Complex
  Graj
  Fleeing the Complex
  Zagrano 230684 razy

  Fleeing the Complex to jedna z najnowszych i najlepszych gier przygodowych typu wskaż i kliknij, jakie kiedykolwiek powstały. Wciel się w rolę ludzika uwięzionego w ściśle strzeżonej celi i spróbuj uciec za wszelką cenę!

 • Stickman Archer 2
  Graj
  Stickman Archer 2
  Zagrano 417600 razy

  It’s time for another duel to the death. Several, in fact! How long can you prevent your stickman from meeting his maker in this intense action game?

 • Stickman Archer Online
  Graj
  Stickman Archer Online
  Zagrano 37119 razy

  Will your stickman survive this epic duel? Grab a bow and find out! It’s a fight to the death in this intense action game!

 • Hangman
  Graj
  Hangman
  Zagrano 8087 razy

  Ta klasyczna gra teraz pojawia się w wersji online. Czy uda Ci się odgadnąć każde słowo, zanim nasz bohater zawiśnie?

 • Freeride Ludzika
  Graj
  Freeride Ludzika
  Zagrano 75058 razy

  Ten ludzik uwielbia trudne rowerowe wyzwania.

 • Gryzmoły z wisielcem
  Graj
  Gryzmoły z wisielcem
  Zagrano 7530 razy

  Czy potrafisz szybko odszyfrowac każde z ukrytych słów? Sprawdź swoją znajomość słów w tej wciągającej grze online. Życie wisielca leży w twoich rękach, uratuj go przed szubienicą!

 • Patyczak z łukiem
  Graj
  Patyczak z łukiem
  Zagrano 17584 razy

  Czy zdołasz przeżyć każdy z tych intensywnych pojedynków na śmierć i życie? Steruj łucznikiem w tej ekscytującej grze akcji. Musisz trafić wszystkich przeciwników strzałami, zanim zniszczą Cię przy użyciu własnej broni!

 • Ludzik z łukiem
  Graj
  Ludzik z łukiem
  Zagrano 38979 razy

  Do ilu celów trafisz w tej trudnej i precyzyjnej grze? Jedno pudło oznacza koniec gry dla tego śmiałego i zuchwałego łucznika.

 • Snajperska strzelanka
  Graj
  Snajperska strzelanka
  Zagrano 12400 razy

  Tak wiele celów, tak mało czasu! Połącz siły z tym snajperem i pomóż mu zlikwidować wrogów w tej grze-strzelance. Możesz zacząć od wystrzelania puszek po napojach.

 • Sift Heads: World 5
  Graj
  Sift Heads: World 5
  Zagrano 7597 razy

  Myśleli, że ta praca będzie należeć do najłatwiejszych w ich karierze. Byli jednak w błędzie. W tej grze akcji przyłącz się do grupy Sift Heads, która w walce próbuje wydostać się z dżungli pełnej najemników.

 • Wektorowe wyzwanie patyczaka
  Graj
  Wektorowe wyzwanie patyczaka
  Zagrano 4788 razy

  Nadszedł czas, by ten nieustraszony patyczak zmierzył się z wyzwaniami czyhającymi na niego w tym futurystycznym i śmiertelnie niebezpiecznym obiekcie. Czy pomożesz mu przeskakiwać, prześlizgiwać się i przebiegać przez niebezpieczne pułapki, które stoją mu na drodze do wolności? Będzie musiał poradzić sobie ze wszystkim: od bardzo ostrych kolców do gigantycznych wirujących brzeszczotów.

 • Sift Heads World: The Ultimatum
  Graj
  Sift Heads World: The Ultimatum
  Zagrano 4062 razy

  Mafia chce połączyć siły z yakuzą, ale Vinnie i jego ekipa do tego nie dopuszczą. Zbierz bronie i pomóż im zakończyć tę niebezpieczną zabawę w tej świetnej grze akcji.

 • Stickman Sniper TTK
  Graj
  Stickman Sniper TTK
  Zagrano 13212 razy

  Oto lista celów, które należy szybko zlikwidować. Zwykły dzień w biurze, tak? Chwyć za broń i bierz się do roboty w tej emocjonującej strzelance. Pomiędzy zadaniami możesz ulepszać swoją broń, by mieć coś odjazdowego i potężnego.

 • Kara dla Czarnego Luda
  Graj
  Kara dla Czarnego Luda
  Zagrano 97929 razy

  Ci złoczyńcy spod ciemnej gwiazdy zasługują na najgorszą karę. W zabawnej grze przeglądarkowej Kara dla Czarnego Luda to ty decydujesz, jak zapłacą za swoje grzeszki!

 • Sierra 7
  Graj
  Sierra 7
  Zagrano 33921 razy

  Broń gotowa, instrukcje są, więc czas rozpocząć misję i pokonać wroga. Tylko my możemy utrzymać spokój w kraju; jeśli to konieczne, nawet siłą! Sierra 7 to najwspanialsza strzelanka internetowa, w której świat gry oglądany jest oczami jej bohatera.

 • Stickman Hook
  Graj
  Stickman Hook
  Zagrano 22354 razy

  Dołącz do tego ludzika na podniebną przygodę! Czy pomożesz mu uniknąć niebezpieczeństw, jak będzie się bujać w przestworzach za pomocą swojego niesamowitego haka?

 • Stickman Swing
  Graj
  Stickman Swing
  Zagrano 5471 razy

  Dzięki pajęczynom patyczak potrafi przeskakiwać w powietrzu. Musisz jednak dopilnować, aby nie rozbił się po drodze w tej fascynującej grze akcji. Pomóż mu przelecieć między punktami w powietrzu, gdy próbuje dotrzeć do linii mety w każdym skomplikowanym poziomie.

 • Patykowa wojna 2: Bitwa o imperium
  Graj
  Patykowa wojna 2: Bitwa o imperium
  Zagrano 31243 razy

  Walka trwa - przygotuj się na kolejną rundę bitwy patyków.

 • Stick Figure Badminton 2
  Graj
  Stick Figure Badminton 2
  Zagrano 253730 razy

  Ta gra sportowa to pełny odjazd! Wybierz takie postaci jak np. doświadczalny robot, zanim ruszysz na kort do badmintona na pojedynek z przeciwnikami.

 • Patyczak z łukiem 4
  Graj
  Patyczak z łukiem 4
  Zagrano 5349 razy

  Ten szalony łucznik znów powraca! Dołącz do niego, gdy celuje i strzela do kolejnej grupy celów w tej intensywnej grze akcji. Możesz zagrać w tryb strzelanki, platformowy i nie tylko!

 • Combat Tournament Legends
  Graj
  Combat Tournament Legends
  Zagrano 3658 razy

  Your a true legend in combat! Show your skills in the arena! Oh it includes stick figures :)

 • Sift Heads World 4
  Graj
  Sift Heads World 4
  Zagrano 7938 razy

  Przyłącz się do grupy wyspecjalizowanych zabójców podczas najnowszej misji w strefie zagrożenia…

 • Wisielec
  Graj
  Wisielec
  Zagrano 26505 razy

  Ten ludek próbuje nowych supermocy. Niestety na swej drodze napotyka pełno obracających się ostrzy, które mogą rozchlastać go na milion kawałków! Możesz pomóc mu wisieć w powietrzu w tej grze online? Po drodze może zbierać monety, które wymieni na odjazdowe ubrania.

 • Patyczak: Fizyka lalek
  Graj
  Patyczak: Fizyka lalek
  Zagrano 5149 razy

  Czy potrafisz przeprowadzić tego wywijającego się patyczaka przez wszystkie trudne poziomy w tej grze przygodowej? Ciężko się nim steruje, ale po drodze możesz kupić odjazdowe pojazdy, dzięki którym będzie się poruszać.

 • Stick Badminton
  Graj
  Stick Badminton
  Zagrano 68818 razy

  Nowa technologia w badmintonie? Oczywiście. A może wolisz jednak tradycyjną grę?

 • Wojny czołgów
  Graj
  Wojny czołgów
  Zagrano 6132 razy

  W tej grze akcji, wykorzystującej zasady fizyki, czołgi naprawdę potrafią nieźle przywalić! Wskakuj za stery i sprawdź, ile pojedynków uda ci się wygrać. Czy zetrzesz swoich przeciwników na miazgę, a może to oni wysadzą twój czołg w powietrze?

 • Edytor Poziomów 2
  Graj
  Edytor Poziomów 2
  Zagrano 64366 razy

  Ten mały ludzik mierzy wysoko mimo swojej mikroskopijnej wagi.

 • Ludzik z dzidą
  Graj
  Ludzik z dzidą
  Zagrano 25889 razy

  Ten ludzik walczy o swoje życie! Niekończąca się armia łuczników chce go przebić strzałami. Jak długo wytrzyma? Ilu z nich pokona, zanim spotka się ze swoim stwórcą? To wszystko zależy od Ciebie w tej nieustającej grze akcji.

 • Draw a Stickman 1
  Graj
  Draw a Stickman 1
  Zagrano 15030 razy

  Narysuj ludzika-patyczaka i przeżyj z nim wspaniałe przygody. Twoja umiejętność rysowania potrzebna będzie do odblokowywania skrzyni ze skarbami, walki ze smokami i w wielu innych sytuacjach, które czekają na ciebie w tej pasjonującej grze online.

 • Super Fighter´s Rampage
  Graj
  Super Fighter´s Rampage
  Zagrano 10338 razy

Ludzik z kresek

Wraz z rozwojem techniki komputerowej grafika gier stawała się coraz bardziej złożona, realistyczna i po prostu oszałamiająca. Ale są rzeczy, które urodziły się proste i na szczęście takimi pozostały. Bo czy ktoś wyobraża sobie poczciwego wisielca w wymagającej czterordzeniowego procesora wersji 3D z detalami nie z tej ziemi? Gry Stickman to świetna zabawa, która da Ci więcej radości niż niejedna komputerowa lub konsolowa superprodukcja!

Na początek… stwórz ludzika! Włącz Draw a Stickman i narysuj swojego wisielca, a następnie wykonuj z nim zadania i przeprowadź bezpieczną nogą przez wszystkie niebezpieczeństwa. A może masz ochotę na partyjkę kometki? Wybierz jedną z kilku postaci w Stick Figure Badminton 2 (może to być nawet latająca robokula) i zmierz się z wirtualnym przeciwnikiem lub żywym graczem. Chcesz pokazać, że patyczak nie jest wcale futbolowym „drewnem”? Włącz Patykową piłkę nożną 2 i zaprezentuj świetną technikę, zbijając elementy na kolejnych planszach.

Gdy już się porządnie rozgrzejesz, załóż czapkę z daszkiem, przekręć ją tył na przód i stań się Patyczakiem na desce. Przejedź wszystkie najtrudniejsze trasy w mieście, wykręcając triki i unikając przeszkód. Możesz też wskoczyć na Offroadowy rower ludzika i wybrać się na dwóch kołach na bezdroża, wykonując niemożliwe akrobacje, lub zjechać na złamanie karku z góry w Downhillu ludzika.

Ale dość tej niewinnej zabawy! Wisielec ma poważne sprawy do załatwienia. Włącz Causality Saving Private Stickman i weź udział w wojskowej inwazji na plaży, pokonując wroga jak najniższą liczbą kliknięć. A jeśli chcesz zaspokoić swoje mordercze instynkty, wejdź do więzienia i zrób to na sto sposobów w Karze dla Czarnego Luda. Sprawiedliwość bywa brutalna! Albo wybierz się z ekspedycją nurkową w Stickman Jam: Sticktanic i wykaż się pomysłowością, eliminując kolejne patyczaki na planszy. Uważaj tylko, żeby pozostałe się nie zorientowały!

Zabawa w snajpera, gangsterskie życie, wyprawa w kosmos, walka wręcz czy nawet łucznictwo – wisielce są wszędzie i potrafią wszystko. Dołącz do nich w Grach Stickman!