Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

O Naszym Gry Stickman

Te patyczkowe ludziki (płci obojga) może i wyglądają nieszkodliwie, ale odwagi z pewnością nie można im odmówić! Dołącz do nich w naszych niesamowitych grach o „gry stickman”. Czy uda ci się dotrzeć do końca każdego z wymagających torów przeszkód, jakie czekają na ciebie w Vex? W każdej z tych gier akcji czekają groźne rozpadliny, przerażające piły tarczowe i inne śmiertelne niebezpieczeństwa.

Czym są gry o „gry stickman”?

To kolekcja różnorodnych gier wideo, które łączy jedna cecha wspólna – patyczkowe ludziki! Są to uproszczone podobizny ludzi składające się z samych kresek. Wyobraź sobie, że twoje bazgroły nagle ożyły.

Teraz te niezłomne patyczkowe ludki przeżyją wspaniałe przygody za sprawą naszych gier online. Wyrusz wraz z nimi na mrożące krew w żyłach misje, pomóż im wytropić przeciwników i śmigaj nad ich miastami niczym Spider-Man!

Jakie Gry Stickman na komórkę są najlepsze?

Jakie są najnowsze Gry Stickman?

Jeśli szukasz nieco mniej skomplikowanego wyzwania, ale nie stronisz od gier o wysokie stawki, zagraj w jedną z gier z serii Stickman Archer. Czy zdołasz ustrzelić przedmioty na głowach patyczkowych ludzików, nie robiąc im przy tym najmniejszej krzywdy? Te wciągające gry łucznicze i nasze gry bitewne bywają całkiem zacięte!