Gry Stickman

 • Hangman
  Graj
  Hangman
  Zagrano 13503 razy

  Ta klasyczna gra teraz pojawia się w wersji online. Czy uda Ci się odgadnąć każde słowo, zanim nasz bohater zawiśnie?

 • Stickman Fighter: Epic Battle
  Graj
  Stickman Fighter: Epic Battle
  Zagrano 107346 razy

  Takiej bijatyki jeszcze nie było w Internecie! W grze Stickman Fighter: Epic Battle zmierzysz się z groźnymi przeciwnikami o niesamowitych umiejętnościach z zakresu sztuk walki, ale musisz udowodnić, że znacznie przewyższasz ich siłą!

 • Vex 4
  Graj
  Vex 4
  Zagrano 76647 razy

  Witaj ponownie w jednym z najbardziej skomplikowanych labiryntów na świecie. Czy uda ci się dotrzeć do wszystkich punktów kontrolnych w tej niesamowitej grze akcji? Musisz tu uważać na wszystko, od ruchomych platform do przepaści bez dna!

 • Gryzmoły z wisielcem
  Graj
  Gryzmoły z wisielcem
  Zagrano 9398 razy

  Czy potrafisz szybko odszyfrowac każde z ukrytych słów? Sprawdź swoją znajomość słów w tej wciągającej grze online. Życie wisielca leży w twoich rękach, uratuj go przed szubienicą!

 • Ludziki w walce
  Graj
  Ludziki w walce
  Zagrano 51189 razy

  Nieustraszone ludziki są gotowe do bójki! Dołącz do nich, jak walą i kopią, aby przejść przez mnóstwo ekscytujących poziomów w tej dzikiej grze akcji. Możesz dołączyć do tych odważnych wojowników w trybie fabularnym albo w trybie niekończącej się walki.

 • Vex 3
  Graj
  Vex 3
  Zagrano 103416 razy

  Jak Vex poradzi sobie z tą trudną sytuacją? Dołącz do niego w tej platformowej przygodzie.

 • Stickman Army: The Defenders
  Graj
  Stickman Army: The Defenders
  Zagrano 100469 razy

  W tej pasjonującej walce na śmierć i życie ścierają się dwie armie: zielonych i czerwonych. Broń Białego Domu za wszelką cenę, mądrze rozmieszczając żołnierzy i zasoby, w tej strategicznej grze akcji.

 • Stickman Archer 2
  Graj
  Stickman Archer 2
  Zagrano 477570 razy

 • Ludzik z łukiem
  Graj
  Ludzik z łukiem
  Zagrano 43220 razy

  Do ilu celów trafisz w tej trudnej i precyzyjnej grze? Jedno pudło oznacza koniec gry dla tego śmiałego i zuchwałego łucznika.

 • Freeride Ludzika
  Graj
  Freeride Ludzika
  Zagrano 75812 razy

  Ten ludzik uwielbia trudne rowerowe wyzwania.

 • Stickman Swing
  Graj
  Stickman Swing
  Zagrano 6373 razy

  Dzięki pajęczynom patyczak potrafi przeskakiwać w powietrzu. Musisz jednak dopilnować, aby nie rozbił się po drodze w tej fascynującej grze akcji. Pomóż mu przelecieć między punktami w powietrzu, gdy próbuje dotrzeć do linii mety w każdym skomplikowanym poziomie.

 • Rysunkowy motocyklista
  Graj
  Rysunkowy motocyklista
  Zagrano 54490 razy

  W tej grze wyścigowej możesz stworzyć własny rysunek, ale pamiętaj, że czeka Cię tu nie lada wyzwanie. Steruj tym miniaturowym motocyklistą, gdy próbuje pokonać serię torów przeszkód narysowanych dla niego na kartkach tego notesu. Czy zdołasz pokonać linię mety na każdej z nich?

 • Stickman Hook
  Graj
  Stickman Hook
  Zagrano 23965 razy

  Dołącz do tego ludzika na podniebną przygodę! Czy pomożesz mu uniknąć niebezpieczeństw, jak będzie się bujać w przestworzach za pomocą swojego niesamowitego haka?

 • Wheelie Bike 2
  Graj
  Wheelie Bike 2
  Zagrano 7003 razy

  Jak daleko zajedziesz, gdy przednie koło oderwie się od ziemi? Przekonaj się o tym w grze Wheelie Bike 2

  To niesamowicie wciągająca i zabawna gra, która pozwoli Ci przetestować umiejętności wirtualnego balansowania. Oderwij przednie koło od ziemi i przekonaj się, jak daleko uda Ci się dotrzeć podczas wyścigu po rampach. Przejedziesz zaledwie kilka metrów, czy zdołasz pokonać wiele kilometrów? Gra Wheelie Bike 2 wykorzystuje realistyczną fizykę, więc postaraj się nie przewrócić i nie rozbić! 

  Jeśli podobają Ci się gry o jeździe na rowerze, wypróbuj też Happy Wheels i Bicycle Simulator.

  Sterowanie

  • Używaj KURSORA, by sterować rowerem. 
  • Wielokrotnie klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby zachować równowagę i utrzymać swoje dwa kółka w ruchu. 

  O twórcach 

  Gra Wheelie Bike 2 została stworzona przez FG Studio i wydana przez Azerion.

 • Patyczak z łukiem
  Graj
  Patyczak z łukiem
  Zagrano 21050 razy

  Czy zdołasz przeżyć każdy z tych intensywnych pojedynków na śmierć i życie? Steruj łucznikiem w tej ekscytującej grze akcji. Musisz trafić wszystkich przeciwników strzałami, zanim zniszczą Cię przy użyciu własnej broni!

 • Sift Heads: World 5
  Graj
  Sift Heads: World 5
  Zagrano 8592 razy

  Myśleli, że ta praca będzie należeć do najłatwiejszych w ich karierze. Byli jednak w błędzie. W tej grze akcji przyłącz się do grupy Sift Heads, która w walce próbuje wydostać się z dżungli pełnej najemników.

 • Stickman Archer Online
  Graj
  Stickman Archer Online
  Zagrano 41148 razy

 • Sift Heads World: The Ultimatum
  Graj
  Sift Heads World: The Ultimatum
  Zagrano 4447 razy

  Mafia chce połączyć siły z yakuzą, ale Vinnie i jego ekipa do tego nie dopuszczą. Zbierz bronie i pomóż im zakończyć tę niebezpieczną zabawę w tej świetnej grze akcji.

 • Wisielec
  Graj
  Wisielec
  Zagrano 28504 razy

  Ten ludek próbuje nowych supermocy. Niestety na swej drodze napotyka pełno obracających się ostrzy, które mogą rozchlastać go na milion kawałków! Możesz pomóc mu wisieć w powietrzu w tej grze online? Po drodze może zbierać monety, które wymieni na odjazdowe ubrania.

 • Snajperska strzelanka
  Graj
  Snajperska strzelanka
  Zagrano 14308 razy

  Tak wiele celów, tak mało czasu! Połącz siły z tym snajperem i pomóż mu zlikwidować wrogów w tej grze-strzelance. Możesz zacząć od wystrzelania puszek po napojach.

 • Wektorowe wyzwanie patyczaka
  Graj
  Wektorowe wyzwanie patyczaka
  Zagrano 6350 razy

  Nadszedł czas, by ten nieustraszony patyczak zmierzył się z wyzwaniami czyhającymi na niego w tym futurystycznym i śmiertelnie niebezpiecznym obiekcie. Czy pomożesz mu przeskakiwać, prześlizgiwać się i przebiegać przez niebezpieczne pułapki, które stoją mu na drodze do wolności? Będzie musiał poradzić sobie ze wszystkim: od bardzo ostrych kolców do gigantycznych wirujących brzeszczotów.

 • Sierra 7
  Graj
  Sierra 7
  Zagrano 35903 razy

  Broń gotowa, instrukcje są, więc czas rozpocząć misję i pokonać wroga. Tylko my możemy utrzymać spokój w kraju; jeśli to konieczne, nawet siłą! Sierra 7 to najwspanialsza strzelanka internetowa, w której świat gry oglądany jest oczami jej bohatera.

 • Stick Badminton
  Graj
  Stick Badminton
  Zagrano 70204 razy

  Nowa technologia w badmintonie? Oczywiście. A może wolisz jednak tradycyjną grę?

 • Stickman Sniper TTK
  Graj
  Stickman Sniper TTK
  Zagrano 14197 razy

  Oto lista celów, które należy szybko zlikwidować. Zwykły dzień w biurze, tak? Chwyć za broń i bierz się do roboty w tej emocjonującej strzelance. Pomiędzy zadaniami możesz ulepszać swoją broń, by mieć coś odjazdowego i potężnego.

 • Papierowe wyścigi
  Graj
  Papierowe wyścigi
  Zagrano 7760 razy

  W taką grę to jeszcze nie grałeś. Nie będziesz mógł się od niej oderwać! Wskocz na motor i przygotuj się na jazdę po prześlicznie narysowanych trasach. Wypróbuj tryb kariery lub po prostu rozegraj szybką rundę.

 • Patyczak: Fizyka lalek
  Graj
  Patyczak: Fizyka lalek
  Zagrano 5477 razy

  Czy potrafisz przeprowadzić tego wywijającego się patyczaka przez wszystkie trudne poziomy w tej grze przygodowej? Ciężko się nim steruje, ale po drodze możesz kupić odjazdowe pojazdy, dzięki którym będzie się poruszać.

 • Kara dla Czarnego Luda
  Graj
  Kara dla Czarnego Luda
  Zagrano 102984 razy

  Ci złoczyńcy spod ciemnej gwiazdy zasługują na najgorszą karę. W zabawnej grze przeglądarkowej Kara dla Czarnego Luda to ty decydujesz, jak zapłacą za swoje grzeszki!

 • Stick Figure Badminton 2
  Graj
  Stick Figure Badminton 2
  Zagrano 257719 razy

  Ta gra sportowa to pełny odjazd! Wybierz takie postaci jak np. doświadczalny robot, zanim ruszysz na kort do badmintona na pojedynek z przeciwnikami.

 • Patyczak z łukiem 4
  Graj
  Patyczak z łukiem 4
  Zagrano 6537 razy

  Ten szalony łucznik znów powraca! Dołącz do niego, gdy celuje i strzela do kolejnej grupy celów w tej intensywnej grze akcji. Możesz zagrać w tryb strzelanki, platformowy i nie tylko!

 • Wojny czołgów
  Graj
  Wojny czołgów
  Zagrano 6461 razy

  W tej grze akcji, wykorzystującej zasady fizyki, czołgi naprawdę potrafią nieźle przywalić! Wskakuj za stery i sprawdź, ile pojedynków uda ci się wygrać. Czy zetrzesz swoich przeciwników na miazgę, a może to oni wysadzą twój czołg w powietrze?

 • Patykowa wojna 2: Bitwa o imperium
  Graj
  Patykowa wojna 2: Bitwa o imperium
  Zagrano 32468 razy

  Walka trwa - przygotuj się na kolejną rundę bitwy patyków.

 • Combat Tournament Legends
  Graj
  Combat Tournament Legends
  Zagrano 4462 razy

  Your a true legend in combat! Show your skills in the arena! Oh it includes stick figures :)

 • Fleeing the Complex
  Graj
  Fleeing the Complex
  Zagrano 240003 razy

  Fleeing the Complex to jedna z najnowszych i najlepszych gier przygodowych typu wskaż i kliknij, jakie kiedykolwiek powstały. Wciel się w rolę ludzika uwięzionego w ściśle strzeżonej celi i spróbuj uciec za wszelką cenę!

 • Draw a Stickman 1
  Graj
  Draw a Stickman 1
  Zagrano 15218 razy

  Narysuj ludzika-patyczaka i przeżyj z nim wspaniałe przygody. Twoja umiejętność rysowania potrzebna będzie do odblokowywania skrzyni ze skarbami, walki ze smokami i w wielu innych sytuacjach, które czekają na ciebie w tej pasjonującej grze online.

 • Sift Heads World 4
  Graj
  Sift Heads World 4
  Zagrano 8025 razy

  Przyłącz się do grupy wyspecjalizowanych zabójców podczas najnowszej misji w strefie zagrożenia…

 • Spider Stickman 2
  Graj
  Spider Stickman 2
  Zagrano 5866 razy

  Ten szalony ludzik potrafi robić to, co pająk, ale poruszanie się w ruchu ulicznym niezbyt dobrze mu wychodzi.

Ludzik z kresek

Wraz z rozwojem techniki komputerowej grafika gier stawała się coraz bardziej złożona, realistyczna i po prostu oszałamiająca. Ale są rzeczy, które urodziły się proste i na szczęście takimi pozostały. Bo czy ktoś wyobraża sobie poczciwego wisielca w wymagającej czterordzeniowego procesora wersji 3D z detalami nie z tej ziemi? Gry Stickman to świetna zabawa, która da Ci więcej radości niż niejedna komputerowa lub konsolowa superprodukcja!

Na początek… stwórz ludzika! Włącz Draw a Stickman i narysuj swojego wisielca, a następnie wykonuj z nim zadania i przeprowadź bezpieczną nogą przez wszystkie niebezpieczeństwa. A może masz ochotę na partyjkę kometki? Wybierz jedną z kilku postaci w Stick Figure Badminton 2 (może to być nawet latająca robokula) i zmierz się z wirtualnym przeciwnikiem lub żywym graczem. Chcesz pokazać, że patyczak nie jest wcale futbolowym „drewnem”? Włącz Patykową piłkę nożną 2 i zaprezentuj świetną technikę, zbijając elementy na kolejnych planszach.

Gdy już się porządnie rozgrzejesz, załóż czapkę z daszkiem, przekręć ją tył na przód i stań się Patyczakiem na desce. Przejedź wszystkie najtrudniejsze trasy w mieście, wykręcając triki i unikając przeszkód. Możesz też wskoczyć na Offroadowy rower ludzika i wybrać się na dwóch kołach na bezdroża, wykonując niemożliwe akrobacje, lub zjechać na złamanie karku z góry w Downhillu ludzika.

Ale dość tej niewinnej zabawy! Wisielec ma poważne sprawy do załatwienia. Włącz Causality Saving Private Stickman i weź udział w wojskowej inwazji na plaży, pokonując wroga jak najniższą liczbą kliknięć. A jeśli chcesz zaspokoić swoje mordercze instynkty, wejdź do więzienia i zrób to na sto sposobów w Karze dla Czarnego Luda. Sprawiedliwość bywa brutalna! Albo wybierz się z ekspedycją nurkową w Stickman Jam: Sticktanic i wykaż się pomysłowością, eliminując kolejne patyczaki na planszy. Uważaj tylko, żeby pozostałe się nie zorientowały!

Zabawa w snajpera, gangsterskie życie, wyprawa w kosmos, walka wręcz czy nawet łucznictwo – wisielce są wszędzie i potrafią wszystko. Dołącz do nich w Grach Stickman!