Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Crystal Connect

Crystal Connect to gra o łączeniu elementów w stylu madżong, w której pomagasz dwóm żądnym przygód krasnoludom zebrać magiczne kryształy. Połącz pasujące pary, aby usunąć je z planszy.

Jak grać w Crystal Connect?

Celem gry jest usunięcie wszystkich kryształów z planszy. Kryształy można zbierać jedynie poprzez dopasowywanie ich w pary. Stuknij dwa identyczne kryształy, aby połączyć je nieprzerwaną linią. 

Linia nie może wykonać więcej niż dwóch 90-stopniowych zakrętów i przechodzić przez inne kryształy. Znajdź dwa identyczne kryształy obok siebie na planszy lub rozejrzyj się po jej bokach, aby znaleźć potencjalne połączenie.

Wraz z pokonywaniem kolejnych poziomów zagadki stają się coraz bardziej złożone. Wprowadzone zostaną nowe kafelki, takie jak krzewy kryjące więcej kryształów i kamienne płyty, których nie można przesuwać.

Zbieraj dodatkowe przedmioty, takie jak dodatkowe wskazówki i przetasowania kafelków, które pomagają w ukończeniu najtrudniejszych poziomów. 

Zagraj w więcej darmowych gier online podobnych do Crystal Connect

Jeśli spodobała ci się ta gra, odwiedź naszą pełną kolekcję gier o łączeniu elementów. Znajdziesz tutaj takie klasyki gatunku, jak Butterfly Kyoudai lub najnowszą przeróbkę tej gry pod tytułem Butterfly Shimai

Poznaj nasz bogaty katalog gier logicznych, w którym znajdziesz wiele podobnych gier tego typu!

Kto stworzył grę Crystal Connect?

Crystal Connect to tytuł studia Azerion Casual Games. 

Kiedy po raz pierwszy wydano grę Crystal Connect?

Ta gra miała swoją premierę 19 kwietnia 2024 roku.