Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Butterfly Shimai

Butterfly Shimai to gra w madżonga, która polega na łączeniu pasujących do siebie skrzydełek, by kolorowe motyle mogły odlecieć. Ta gra w dopasowywanie kafelków jest kontynuacją klasycznego tytułu online Butterfly Kyodai i wyróżnia się nową, przepiękną paletą kolorów oraz zachwycającymi efektami specjalnymi.

Jak grać w Butterfly Shimai?

Czy zdołasz wypatrzeć wszystkie pary skrzydeł w tej grze logicznej? Kliknij dwa takie same skrzydełka, by je połączyć. Dopasowanie skrzydeł jest jednak możliwe tylko wtedy, gdy można połączyć je kreską. Kreska musi mieć nie więcej niż dwa kąty i nie może przechodzić przez inne skrzydła.

Przyjrzyj się krawędziom planszy, by zobaczyć, czy możesz wybrać i połączyć jakieś skrzydła. Pary mogą też znajdować się obok siebie na planszy. Dzięki dopasowanym przez Ciebie skrzydełkom motyle będą mogły odlecieć z planszy, co pozwoli Ci wynajdywać kolejne madżongowe pary.

Co oznacza tytuł Butterfly Shimai?

Oryginalna gra nosiła tytuł Butterfly Kyodai, a słowo „kyoday” oznacza w języku japońskim braci. Z kolei „shimai” oznacza siostry, a więc tytuł kontynuacji to Motyle siostry.

Sterowanie grą

  • Używaj myszy do grania.
  • Kliknij skrzydło motyla, by je zaznaczyć.
  • Kliknij identyczne dostępne skrzydło, by stworzyć parę.

Podobne gry

Jeśli ta gra przypadła Ci do gustu, przypomnij sobie wcześniejszą odsłonę dzięki Butterfly Kyodai Deluxe. A jeśli masz ochotę na inną popularną grę w madżonga, co powiesz na Mahjong 3D Candy?

Kto stworzył Butterfly Shimai?

Butterfly Shimai to tytuł studia Famobi.