Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Dangerous Roads

Usiądź za kierownicą wyjątkowo dziwnego pojazdu w Dangerous Roads. Jak długo zdołasz się nim poruszać w tej zabawnej grze online?

W tej ścigance przyjdzie Ci poprowadzić samochód w kształcie hot doga. A to dopiero pierwsze z kilku wyzwań, które na Ciebie czekają! Niestety pogoda Ci nie sprzyja. Prognozy zapowiadały deszcz i silny wiatr. Na dodatek drogi, którymi będziesz jechać, unoszą się wysoko w powietrzu i nie mają żadnych barierek. Powodzenia!

Jak grać w Dangerous Roads?

Dangerous Roads to trzymająca w napięciu i dość nietypowa gra o jeździe. Uważaj na krawędzi dróg i zmagaj się z deszczem, wiatrem, bardzo śliskimi kałużami, a nawet piorunami, które będą wybijać dziury w nawierzchni!

Sterowanie

  • Naciskaj STRZAŁKI W LEWO i PRAWO albo A i D, by skręcać w lewo lub w prawo.

Podobne gry

Jeśli lubisz śmieszne gry online takie jak ta, sięgnij po poniższe tytuły!

  1. Lick 'Em All
  2. Drunken Boxing: Ultimate
  3. Mr. Bullet 2 Online
  4. Impostor

Kto stworzył Dangerous Roads?

Dangerous Roads to tytuł studia MarketJS.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!