Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Farmerama

Farmerama to samo dobro, prosto z pola!

W tej grze farmerskiej jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, więc zabieraj się lepiej do pracy! Masz do posadzenia mnóstwo drzew i roślin, a zwierzętom naprawdę przydałaby się nowa obora. Farma nie poradzi sobie bez wieży ciśnień, a pola wymagają częstego nawożenia. Między tymi wszystkimi czynnościami musisz też znaleźć czas na odchwaszczanie swoich upraw. Nikt przecież nie mówił, że prowadzenie farmy to bułka z masłem!

Możesz także rozmawiać i współpracować z innymi graczami. Odwiedzaj miasto, by kupować zapasy i sprzedawać swoje plony. Podczas wycieczki możesz odwiedzić także mnóstwo innych miejsc. Nadaj przesyłki na poczcie, załóż lokatę w banku i zaprezentuj zdjęcia swojej farmy w biurze turystycznym. Przy okazji koniecznie kup najnowsze wydanie lokalnej gazety The County Herald. To z niej dowiesz się, co dzieje się w regionie.

Jak grać w grę Farmerama?

Farmerama to zachwycający symulator. Dostaniesz mnóstwo zadań do wykonania na farmie i w mieście. Porozmawiasz też z innymi graczami i zrobisz wiele innych rzeczy!

Sterowanie

  • UŻYWAJ MYSZY, by poruszać się po menu.
  • Używaj LEWEGO PRZYCISKU MYSZY, aby wybierać przedmioty, dokonywać wyborów, rozpoczynać projekty itp.

Podobne gry

Jeśli naprawdę lubisz symulatory farmy lub relaks na brzegu wirtualnej sadzawki, zagraj w te cztery tytuły!

  1. Family Barn
  2. Charm Farm
  3. Barnyard Scramble
  4. Fishing Simulator

Kto stworzył grę Farmerama?

Farmerama to tytuł studia Bigpoint Games.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!