Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Eternal Fury

Od ponad stu lat Nordycki Kontynent pustoszy wojna! Dołącz do walki i spróbuj zakończyć ten konflikt w Eternal Fury.

Tylko Ty i Twoi sprzymierzeńcy możecie zapobiec nadejściu Ragnaroku w tej grze RPG w klimacie fantasy. Dołącz do kierowanej przez Annę grupy przywódców i wojowników, którzy próbują przeprowadzić kontratak po wielkiej bitwie zakończonej podpaleniem jednego z najważniejszych miast królestwa.

Ugaś pożary, odbuduj ważne budynki, takie jak baraki, sklepy oraz magazyny, i wzmocnij je na przyszłość. Miej się na baczności, ponieważ demony nie spoczną, póki nie zrównają królestwa Anny z ziemią!

Zdobywaj złoto i punkty doświadczenia, pomagając Annie przegrupować wojska i odbudować miasto. Weź także udział w polepszaniu umiejętności żołnierzy królestwa oraz innych mężnych bohaterów. W najbliższych dniach czeka Cię mnóstwo pracy przy zarządzaniu zasobami, wysyłaniu wojsk do walki, zatrudnianiu najemników, opracowywaniu nowych technologii i innych obowiązkach. Nie stój tak! Bierz się do roboty w tej strategicznej grze MMO!

Jak grać w Eternal Fury?

Eternal Fury to gra typu MMORPG. Trafiasz prosto w środek straszliwej wojny, która wyniszcza królestwo pełnym magii i sekretów. Czy zdołasz poprowadzić swoje wojska do zwycięstwa?

Sterowanie

  • Używaj KURSORA, by poruszać się po menu i mapach.
  • Używaj LEWEGO PRZYCISKU MYSZY, by podejmować decyzje, wybierać przedmioty i wykonywać inne czynności.

Cechy gry

  • Odkrywaj fantastyczny świat pełen magii i przygody.
  • Rzucaj innym graczom wyzwania na arenie i dołączaj do kampanii, w ramach których najedziesz ich ziemie.
  • Bierz udział w genialnych wydarzeniach sezonowych, korzystaj z nowych ulepszeń oraz przedmiotów i poznawaj inne elementy gry.
  • Rozwijaj swoje umiejętności dowodzenia w taktycznym systemie walki w grze Eternal Fury, a jednocześnie pomagaj w sprawowaniu władzy nad królestwem.

Podobne gry

Chcesz się wybrać w kolejne, jeszcze bardziej emocjonujące podróże po fantastycznych krainach? Jeśli tak, to wypróbuj te świetnie tytuły!

  1. Imperia Online
  2. Forge of Empires
  3. Legends of Honor
  4. Call of War

Kto stworzył Eternal Fury?

Eternal Fury to gra stworzona przez GameHollywood.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!