• Mope.io
  Graj
  Mope.io
  Zagrano 1378001 razy

  Jak długo uda ci się przetrwać w tej sympatycznej grze wieloosobowej? Poprowadź tę małą myszkę i pomóż jej zbierać pożywienie i wodę. Czy dasz radę obronić ją przed innymi gryzoniami, aby urosła duża i silna?

 • Symulator 3D kotów
  Graj
  Symulator 3D kotów
  Zagrano 361066 razy

  Jak to jest być kotem? Teraz możesz przekonać się w tej jeżącej włosy na głowie i prześmiesznej grze symulacyjnej. Dołącz do tych niesamowitych kociaków, gdy łapią myszy, przewracają kosze na śmieci i szukają przepysznego jedzenia. Możesz także zgarniać wirtualną gotówkę, za którą kupisz śliczne ubranka dla swojego kota.

 • Sue's Witch Magic Make Over
  Graj
  Sue's Witch Magic Make Over
  Zagrano 276027 razy

  Zmieszaj ze sobą składniki z każdej półki, aby powstał eliksir, który pomoże wiedźmie przemienić się w Sue.

 • Battle For the Galaxy
  Graj
  Battle For the Galaxy
  Zagrano 251494 razy

  Kto zwycięży w tej wielkiej wojnie i zadecyduje o losach całej galaktyki? Przejmij stery nad swoimi siłami zbrojnymi, zbuduj bazy i walcz o przetrwanie w tej wojskowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym.

 • Mighty Knight 2
  Graj
  Mighty Knight 2
  Zagrano 196000 razy

  Świat po raz kolejny potrzebuje potęgi twego miecza. Do broni!

 • Ubieranka: Jednorożec 2
  Graj
  Ubieranka: Jednorożec 2
  Zagrano 141958 razy

  Użyj swojej wyobraźni, by oswoić tego szlachetnego jednorożca!

 • Trinitas
  Graj
  Trinitas
  Zagrano 125175 razy

  A magical world and a fearsome series of foes await you in this tower defense game.

 • Magoia
  Graj
  Magoia
  Zagrano 94092 razy

  Przekrocz progi tego magicznego królestwa pełnego niezapomnianych postaci, grając w tę grę MMO. Zaraz rozpocznie się epicka bitwa, a ty, walcząc z siłami zła, będziesz budować i dostosowywać królestwo według własnego uznania.

 • Life: The Game
  Graj
  Life: The Game
  Zagrano 91895 razy

  Życie z pewnością może być nie lada wyzwaniem, szczególnie w tej zwariowanej grze online! Twoje pierwsze zadanie? Narodzić się. A potem? Nauczyć się mówić. Czy uda ci się nadążyć za wypełnianiem tych wszystkich dziwacznych i przekomicznych celów życiowych?

 • Symulator lisów
  Graj
  Symulator lisów
  Zagrano 71562 razy

  Jak wygląda życie lisa? To trudne pytanie, ale przekonaj się samemu w tym szalonym symulatorze! Dołącz do tego wirtualnego zwierzaka w poszukiwaniu pożywienia, unikaj nieznośnych gospodarzy i spróbuj pomóc tej uroczej rodzince wrócić do ich jaskini.

 • Iron Rage
  Graj
  Iron Rage
  Zagrano 68196 razy

  W tej wojskowej grze symulacyjnej szaleje ostra walka. Dołącz do kapitana Walkera i przebiegłej kobiety-stratega, Emilii Reinhardt, i poprowadź swoich wojowników do boju. Przeciwko swoim wrogom możesz użyć różnych sposobów, od steampunkowych robotów do bomb karbonitowych, ale wykorzystuj swoje zasoby umiejętnie i z rozsądkiem.

 • Dress My Baby
  Graj
  Dress My Baby
  Zagrano 60532 razy

  Uczyń swojego bobaska ikoną stylu!

 • Afterlife: The game
  Graj
  Afterlife: The game
  Zagrano 53161 razy

  Życie potrafi być wielką udręką, a życie pozagrobowe wcale nie jest lepsze. Spytaj tego ducha! Ma tyle rzeczy do zrobienia w tej niezwykle zabawnej grze online. Możesz pomóc mu nauczyć się latać, nawiedzać jego byłego szefa, ochronić żonę przed jeżami i wojownikami ninja w parku i wykonać pierwszy występ komediowy?

 • PatchGirlz
  Graj
  PatchGirlz
  Zagrano 42397 razy

  Każdy wzorzysty kawałek materiału ma na tym ładnym obrazku swoje własne miejsce!

 • Achilles 2: Origins of a Legend
  Graj
  Achilles 2: Origins of a Legend
  Zagrano 40111 razy

  Razem z legendarnym greckim bohaterem wkrocz na pole bitwy i zmiażdż swoich przeciwników.

 • Kreator: Awatar anime
  Graj
  Kreator: Awatar anime
  Zagrano 39455 razy

  Stwórz swoją ulubioną postać anime albo zmień w nią siebie w tej niesamowitej nowej grze "Kreator: Awatar anime". Pozwól dojść do głosu swojej kreatywności!

 • Delfin i syrena
  Graj
  Delfin i syrena
  Zagrano 35294 razy

  Magiczne syreny potrzebują magicznych strojów... Ich przyjaciele delfiny również.

 • BadLand
  Graj
  BadLand
  Zagrano 34398 razy

  BADLAND is an award-winning atmospheric side-scrolling action adventure platformer set in a gorgeous forest full of various inhabitants, trees and flowers. Although the forest appears to be right out of a beautiful fairy tale, there’s something terribly wrong. The player controls one of the forest dwellers to find out what’s going on, and discovers an astonishing number of imaginative traps and obstacles on the way

 • Dog Simulator 3D
  Graj
  Dog Simulator 3D
  Zagrano 32497 razy

  Nikt nie mówił, że bycie psem będzie łatwizną! Teraz możesz przekonać się o tym w tym zakręconym symulatorze 3D. Dołącz do Dalmatyńczyka i jego przyjaciół, gdy poszukują monet, przepysznego jedzenia i nie tylko.

 • Radosny Chihuahua
  Graj
  Radosny Chihuahua
  Zagrano 30796 razy

  Po dokonanych przez ciebie przeróbkach ten radosny szczeniaczek będzie najmodniejszym psem na osiedlu...

 • Royal Offense 2
  Graj
  Royal Offense 2
  Zagrano 30684 razy
 • Kotka remontuje dom
  Graj
  Kotka remontuje dom
  Zagrano 29956 razy

  Ta mądra kotka remontuje stary dom. Dzisiaj zajmie się salonem. Możesz pomóc jej go posprzątać w tej grze ze zwierzętami? Najpierw musi znaleźć wszystkie brakujące przedmioty.

 • Azgard Tower Defense
  Graj
  Azgard Tower Defense
  Zagrano 27157 razy

  Hordy straszliwych stworzeń napadły na twoją krainę. Obroń się za pomocą magicznych wież!

 • Shop Empire Fantasy
  Graj
  Shop Empire Fantasy
  Zagrano 27021 razy

  W tym magicznym królestwie aż roi się od przygód. Ktoś jednak musi zostać w domu i zarządzać sklepami, prawda? Dasz radę wybudować zaczarowane centrum handlowe w tej grze symulacyjnej? Twoim zadaniem będzie wybranie właściwych sklepów, zatrudnienie ochroniarzy i inne rzeczy!

 • Smok 3D: Wrogie Miasto
  Graj
  Smok 3D: Wrogie Miasto
  Zagrano 24636 razy

  Wrogie Miasto to świetne miejsce na demolkę lub dwie. Czy chcesz pędzić jego ulicami w samochodzie sportowym czy raczej wolisz siedzieć na grzbiecie odjazdowego smoka? Wybierz pojazd i potwora, które będą dla ciebie idealne, w tej napakowanej akcją grze 3D.

 • Studio Końskich Fryzur
  Graj
  Studio Końskich Fryzur
  Zagrano 24278 razy

  Wypielęgnuj grzywę tej pięknej klaczy, by nadać jej oszałamiający nowy wygląd!

 • Santa Snakes
  Graj
  Santa Snakes
  Zagrano 21815 razy
 • Google Doodle Halloween
  Graj
  Google Doodle Halloween
  Zagrano 21347 razy
 • Battle Towers
  Graj
  Battle Towers
  Zagrano 19875 razy

  Armia goblinów szykuje się do splądrowania królestwa. Chyba im na to nie pozwolisz, prawda? Zbierz swoich rycerzy i za wszelką cenę uratuj królestwo w tej obronnej grze 3D.

 • Adam and Eve: Golf
  Graj
  Adam and Eve: Golf
  Zagrano 18867 razy

  Adam spędza popołudnie na ulubionym polu golfowym w tej zwariowanej grze sportowej. Rzecz jasna panuje tu totalne szaleństwo! Czy pomożesz sprytnemu jaskiniowcowi unikać lawy i groźnych pterodaktyli, gdy usiłuje wbić piłeczkę do dołka?

 • Ubieranka: Królowa Powietrza
  Graj
  Ubieranka: Królowa Powietrza
  Zagrano 17672 razy

  Gdy w powietrzu jest tyle magii, czas na modę wróżek.

 • Kociak Idealny
  Graj
  Kociak Idealny
  Zagrano 17030 razy

  Jeśli chodzi o kwestie mody, ten kociak ma instynkt prawdziwego łowcy!

 • Ubieranka: Królowa Ognia
  Graj
  Ubieranka: Królowa Ognia
  Zagrano 15224 razy

  Strzeż się śmiertelnie niebezpiecznych dodatków Królowej Ognia!

 • FNAF: Afton's Nightmare
  Graj
  FNAF: Afton's Nightmare
  Zagrano 15008 razy

  Ciąg dalszy koszmaru w tej przerażającej grze, dla której inspiracją stał się świat Five Nights at Freddy’s. W tej słynnej pizzerii rozgrywa się istne szaleństwo. Czy zdołasz przetrwać cały tydzień, gdy roboty sieją znów zniszczenie? Musisz sobie też poradzić z niedziałającymi lampkami!

 • Smoczy świat
  Graj
  Smoczy świat
  Zagrano 14441 razy

  Trwa epicka bitwa pomiędzy najpotężniejszymi smokami w królestwie! Chcesz rzucić się w wir walki? Połącz siły ze smokiem i pokonaj przeciwników w tej grze przygodowej w trybie multiplayer. Możesz trafić ich dobrze wycelowaną kulą ognia albo usmażyć ich ziejącym ogniem!

 • Monster Go
  Graj
  Monster Go
  Zagrano 13550 razy

  Te szelmowskie potworki całkowicie się pomieszały! Czy pomożesz ponownie połączyć ze sobą wszystkie te milusińskie stworzenia w tej grze logicznej online?

Fantastyczne gry fantasy

Lubisz fantastykę? Jesteś fanem Tolkiena, Martina, a może Sapkowskiego? Przyznaj się, jak często budujesz we własnej głowie niesamowite światy, wymyślasz postaci wraz z całym ekwipunkiem i zestawem cech, które składają się na odrębny charakter i motywy postępowania każdej z nich? A może układasz i odgrywasz w głowie skomplikowane scenariusze, w których raz po raz ratujesz wybrankę serca, wiernego druha lub odwrotnie – stajesz po tej złej, mrocznej, ale jakże pociągającej stronie? 

Nie wątpimy w potęgę Twojej wyobraźni, ale proponujemy na odmianę zanurzenie się w światach prezentowanych w naszych bezpłatnych grach internetowych – światach absolutnie nie z tego świata!

Znajdziesz u nas gry w klimacie tradycyjnego fantasy, w duchu popularnego „Władcy Pierścieni” czy równie już słynnej „Gry o tron”, ale też Lewisa czy mroczniejszego Lovecrafta. Polecamy Fragorię, grę typu MMORPG, w której u boku innych graczy (lub też przeciwko nim) zawalczysz o władzę w średniowiecznym królestwie, BadLand, która przeniesie Cię do lasu pełnego pięknych, a jednocześnie mocno niepokojących, dziwacznych stworzeń, lub Azgard Tower Defense, gdzie będziesz bronić swojej krainy przed hordami straszliwych bestii. Są też wariacje na temat postaci anime (np. kreator awatarów anime, klasyczna ubieranka Ubierz Mumu lub fantastyczna japońska gra Kanpani Girls) oraz coś dla najmłodszych – Czarodziejskie pocałunki czy ubieranki Mały smok i Fantasy Pony Dress Up, czyli księżniczki, smoki i jednorożce!

Gry te łączy jedno – duch prawdziwej, niesamowitej przygody! Całkowite oderwanie od rzeczywistości i „zatopienie się” w innym świecie. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi światowej klasy literatury fantastycznej, zrealizowanych z niesamowitym rozmachem filmowych produkcji ani spotkania w gronie przyjaciół, z których każdy odgrywa inną, ciekawą rolę, nadając jej własny rys. Potraktuj naszą propozycję jako uzupełnienie lub alternatywę dla Twojej ulubionej formy rozrywki. Pozwól, że tym razem to my przeniesiemy Cię w świat fantastycznych stworzeń, groźnych bestii, przebiegłych łotrów, uczonych mędrców, czarodziejów i – co równie ważne – pięknych kobiet i zniewalającej urody młodzieńców!