Gry fantastyczne

 • Symulator lisów
  Graj
  Symulator lisów
  Zagrano 83608 razy

  Jak wygląda życie lisa? To trudne pytanie, ale przekonaj się samemu w tym szalonym symulatorze! Dołącz do tego wirtualnego zwierzaka w poszukiwaniu pożywienia, unikaj nieznośnych gospodarzy i spróbuj pomóc tej uroczej rodzince wrócić do ich jaskini.

 • Smoczy świat
  Graj
  Smoczy świat
  Zagrano 25026 razy

  Trwa epicka bitwa pomiędzy najpotężniejszymi smokami w królestwie! Chcesz rzucić się w wir walki? Połącz siły ze smokiem i pokonaj przeciwników w tej grze przygodowej w trybie multiplayer. Możesz trafić ich dobrze wycelowaną kulą ognia albo usmażyć ich ziejącym ogniem!

 • Symulator 3D kotów
  Graj
  Symulator 3D kotów
  Zagrano 452262 razy

  Jak to jest być kotem? Teraz możesz przekonać się w tej jeżącej włosy na głowie i prześmiesznej grze symulacyjnej. Dołącz do tych niesamowitych kociaków, gdy łapią myszy, przewracają kosze na śmieci i szukają przepysznego jedzenia. Możesz także zgarniać wirtualną gotówkę, za którą kupisz śliczne ubranka dla swojego kota.

 • Life: The Game
  Graj
  Life: The Game
  Zagrano 98908 razy

  Życie z pewnością może być nie lada wyzwaniem, szczególnie w tej zwariowanej grze online! Twoje pierwsze zadanie? Narodzić się. A potem? Nauczyć się mówić. Czy uda ci się nadążyć za wypełnianiem tych wszystkich dziwacznych i przekomicznych celów życiowych?

 • Mozaikowa fantazja
  Graj
  Mozaikowa fantazja
  Zagrano 13651 razy

  W tej kolorowance online możesz stworzyć pełno prześlicznych mozaik. Połącz ze sobą krajobrazy, obrazki uroczych zwierząt lub rzeczy, który inspirują Cię do tworzenia wspaniałej sztuki wirtualnej.

 • Dress My Baby
  Graj
  Dress My Baby
  Zagrano 64501 razy

  Uczyń swojego bobaska ikoną stylu!

 • Afterlife: The game
  Graj
  Afterlife: The game
  Zagrano 60195 razy

  Życie potrafi być wielką udręką, a życie pozagrobowe wcale nie jest lepsze. Spytaj tego ducha! Ma tyle rzeczy do zrobienia w tej niezwykle zabawnej grze online. Możesz pomóc mu nauczyć się latać, nawiedzać jego byłego szefa, ochronić żonę przed jeżami i wojownikami ninja w parku i wykonać pierwszy występ komediowy?

 • Dog Simulator 3D
  Graj
  Dog Simulator 3D
  Zagrano 49657 razy

  Nikt nie mówił, że bycie psem będzie łatwizną! Teraz możesz przekonać się o tym w tym zakręconym symulatorze 3D. Dołącz do Dalmatyńczyka i jego przyjaciół, gdy poszukują monet, przepysznego jedzenia i nie tylko.

 • Mope.io
  Graj
  Mope.io
  Zagrano 1483947 razy

  Jak długo uda ci się przetrwać w tej sympatycznej grze wieloosobowej? Poprowadź tę małą myszkę i pomóż jej zbierać pożywienie i wodę. Czy dasz radę obronić ją przed innymi gryzoniami, aby urosła duża i silna?

 • Smash Hit
  Graj
  Smash Hit
  Zagrano 6811 razy

  Jak długo potrafisz poruszać się w tajemniczym laboratorium? Użyj potężnych kul, aby rozwalić wszystko, co spotkasz na swojej drodze w tej grze akcji 3D. Pilnuj również licznika, niszcząc trójkąty oraz kwadraty.

 • Smok 3D: Wrogie Miasto
  Graj
  Smok 3D: Wrogie Miasto
  Zagrano 32547 razy

  Wrogie Miasto to świetne miejsce na demolkę lub dwie. Czy chcesz pędzić jego ulicami w samochodzie sportowym czy raczej wolisz siedzieć na grzbiecie odjazdowego smoka? Wybierz pojazd i potwora, które będą dla ciebie idealne, w tej napakowanej akcją grze 3D.

 • Battle For the Galaxy
  Graj
  Battle For the Galaxy
  Zagrano 258922 razy

  Kto zwycięży w tej wielkiej wojnie i zadecyduje o losach całej galaktyki? Przejmij stery nad swoimi siłami zbrojnymi, zbuduj bazy i walcz o przetrwanie w tej wojskowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym.

 • Lordz2.io
  Graj
  Lordz2.io
  Zagrano 8077 razy

  Czy uda Ci się zostać lordem w tej wieloosobowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym? Będziesz walczyć o chwałę z graczami z całego świata. Szybko zbierz jak najwięcej łuczników, pikinierów i innych jednostek. Za zadanie masz zgromadzenie masy surowców, zbudowanie zamków i stłamszenie swoich przeciwników!

 • Santa Snakes
  Graj
  Santa Snakes
  Zagrano 28376 razy

 • Sue's Witch Magic Make Over
  Graj
  Sue's Witch Magic Make Over
  Zagrano 287951 razy

  Zmieszaj ze sobą składniki z każdej półki, aby powstał eliksir, który pomoże wiedźmie przemienić się w Sue.

 • Przemiana: Wampirzyca Bella
  Graj
  Przemiana: Wampirzyca Bella
  Zagrano 4876 razy

  Po obnoszeniu tego samego stylu przez setki lat nawet ta czarująca wampirzyca potrzebuje odmiany.

 • Creatur.io
  Graj
  Creatur.io
  Zagrano 14765 razy

  Twój śliczny i milutki stworek próbuje pozostać w jednym kawałku! Możesz mu pomóc ominąć większe zwierzęta, które chcą go pożreć? Twoim zadaniem będzie zjeść pełno jedzenia i pomóc stworkowi urosnąć na tyle, aby zostać myśliwym, a nie ofiarą, w tej ekscytującej grze io.

 • Magoia
  Graj
  Magoia
  Zagrano 98439 razy

  Przekrocz progi tego magicznego królestwa pełnego niezapomnianych postaci, grając w tę grę MMO. Zaraz rozpocznie się epicka bitwa, a ty, walcząc z siłami zła, będziesz budować i dostosowywać królestwo według własnego uznania.

 • Ubieranka: Królowa Powietrza
  Graj
  Ubieranka: Królowa Powietrza
  Zagrano 18123 razy

  Gdy w powietrzu jest tyle magii, czas na modę wróżek.

 • Azgard Tower Defense
  Graj
  Azgard Tower Defense
  Zagrano 29378 razy

  Hordy straszliwych stworzeń napadły na twoją krainę. Obroń się za pomocą magicznych wież!

 • Kreator: Awatar anime
  Graj
  Kreator: Awatar anime
  Zagrano 40127 razy

  Stwórz swoją ulubioną postać anime albo zmień w nią siebie w tej niesamowitej nowej grze "Kreator: Awatar anime". Pozwól dojść do głosu swojej kreatywności!

 • Legend of Warships
  Graj
  Legend of Warships
  Zagrano 1358 razy

  Czy Twoja flota zapanuje na oceanach podczas walk z innymi graczami z całego świata? Zobacz, czy uda Ci się podbić głębokie wody i zmieść swoich przeciwników z mapy w tej grze strategicznej w czasie rzeczywistym. Przejmiesz w niej kontrolę nad nowoczesnymi niszczycielami i klasycznymi statkami wojennymi z II Wojny Światowej. Powodzenia, dowódco!

 • Ubieranka: Królowa Ognia
  Graj
  Ubieranka: Królowa Ognia
  Zagrano 15677 razy

  Strzeż się śmiertelnie niebezpiecznych dodatków Królowej Ognia!

 • Iron Rage
  Graj
  Iron Rage
  Zagrano 91073 razy

  W tej wojskowej grze symulacyjnej szaleje ostra walka. Dołącz do kapitana Walkera i przebiegłej kobiety-stratega, Emilii Reinhardt, i poprowadź swoich wojowników do boju. Przeciwko swoim wrogom możesz użyć różnych sposobów, od steampunkowych robotów do bomb karbonitowych, ale wykorzystuj swoje zasoby umiejętnie i z rozsądkiem.

 • Handless Millionaire 2
  Graj
  Handless Millionaire 2
  Zagrano 14534 razy

  Musisz przyznać, że twórcy tej szalonej gry online z pewnością wiedzą, jak świetnie się bawić! Czy zdołasz zebrać mnóstwo gotówki w tym chaotycznym programie, zanim Twoje wirtualne dłonie utnie źle działająca gilotyna?

 • Mały Jednorożec 2
  Graj
  Mały Jednorożec 2
  Zagrano 32328 razy

  Wybierz odpowiedni styl dla tego uroczego szczęścia z jednym rogiem!

 • Mighty Knight 2
  Graj
  Mighty Knight 2
  Zagrano 200760 razy

  Świat po raz kolejny potrzebuje potęgi twego miecza. Do broni!

 • Adam and Eve: Golf
  Graj
  Adam and Eve: Golf
  Zagrano 24598 razy

  Adam spędza popołudnie na ulubionym polu golfowym w tej zwariowanej grze sportowej. Rzecz jasna panuje tu totalne szaleństwo! Czy pomożesz sprytnemu jaskiniowcowi unikać lawy i groźnych pterodaktyli, gdy usiłuje wbić piłeczkę do dołka?

 • Syreni śpiew
  Graj
  Syreni śpiew
  Zagrano 878 razy

  Pomóż tym stylowym syrenkom skompletować kilka oszałamiających strojów.

 • Achilles 2: Origins of a Legend
  Graj
  Achilles 2: Origins of a Legend
  Zagrano 41593 razy

  Razem z legendarnym greckim bohaterem wkrocz na pole bitwy i zmiażdż swoich przeciwników.

 • Trinitas
  Graj
  Trinitas
  Zagrano 128347 razy

  A magical world and a fearsome series of foes await you in this tower defense game.

 • Virtual Voodoo
  Graj
  Virtual Voodoo
  Zagrano 11626 razy

  Masz zły dzień? Wyładuj swą frustrację na tej lalce voodoo. Kłuj ją patykiem, wbijaj w głowę szpilki, podpal ją i zrób z nią wiele innych rzeczy w tej przerażającej grze. Nie przejmuj się, lalka wytrzyma wszystko!

 • Ubieranka: Sword Art Online
  Graj
  Ubieranka: Sword Art Online
  Zagrano 2996 razy

  Pomóż temu duetowi przygotować się do następnej bitwy w niebezpiecznych korytarzach SAO.

 • PatchGirlz
  Graj
  PatchGirlz
  Zagrano 42797 razy

  Każdy wzorzysty kawałek materiału ma na tym ładnym obrazku swoje własne miejsce!

 • Google Doodle Halloween
  Graj
  Google Doodle Halloween
  Zagrano 23420 razy

 • Ubieranka: Krówka Gospodarza
  Graj
  Ubieranka: Krówka Gospodarza
  Zagrano 623 razy

  Nadaj maskotce swojego gospodarstwa taki wygląd, żeby inne krowy zamuczały z zazdrości!

Fantastyczne gry fantasy

Lubisz fantastykę? Jesteś fanem Tolkiena, Martina, a może Sapkowskiego? Przyznaj się, jak często budujesz we własnej głowie niesamowite światy, wymyślasz postaci wraz z całym ekwipunkiem i zestawem cech, które składają się na odrębny charakter i motywy postępowania każdej z nich? A może układasz i odgrywasz w głowie skomplikowane scenariusze, w których raz po raz ratujesz wybrankę serca, wiernego druha lub odwrotnie – stajesz po tej złej, mrocznej, ale jakże pociągającej stronie? 

Nie wątpimy w potęgę Twojej wyobraźni, ale proponujemy na odmianę zanurzenie się w światach prezentowanych w naszych bezpłatnych grach internetowych – światach absolutnie nie z tego świata!

Znajdziesz u nas gry w klimacie tradycyjnego fantasy, w duchu popularnego „Władcy Pierścieni” czy równie już słynnej „Gry o tron”, ale też Lewisa czy mroczniejszego Lovecrafta. Polecamy Fragorię, grę typu MMORPG, w której u boku innych graczy (lub też przeciwko nim) zawalczysz o władzę w średniowiecznym królestwie, BadLand, która przeniesie Cię do lasu pełnego pięknych, a jednocześnie mocno niepokojących, dziwacznych stworzeń, lub Azgard Tower Defense, gdzie będziesz bronić swojej krainy przed hordami straszliwych bestii. Są też wariacje na temat postaci anime (np. kreator awatarów anime, klasyczna ubieranka Ubierz Mumu lub fantastyczna japońska gra Kanpani Girls) oraz coś dla najmłodszych – Czarodziejskie pocałunki czy ubieranki Mały smok i Fantasy Pony Dress Up, czyli księżniczki, smoki i jednorożce!

Gry te łączy jedno – duch prawdziwej, niesamowitej przygody! Całkowite oderwanie od rzeczywistości i „zatopienie się” w innym świecie. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi światowej klasy literatury fantastycznej, zrealizowanych z niesamowitym rozmachem filmowych produkcji ani spotkania w gronie przyjaciół, z których każdy odgrywa inną, ciekawą rolę, nadając jej własny rys. Potraktuj naszą propozycję jako uzupełnienie lub alternatywę dla Twojej ulubionej formy rozrywki. Pozwól, że tym razem to my przeniesiemy Cię w świat fantastycznych stworzeń, groźnych bestii, przebiegłych łotrów, uczonych mędrców, czarodziejów i – co równie ważne – pięknych kobiet i zniewalającej urody młodzieńców!