Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Find Cat 2

Gdzie się znowu podział ten zabawny futrzak? Może być wszędzie w grze Find Cat 2

Kręci się po parku czy poszedł na spacer przy sklepach? Czy zdołasz go odnaleźć na każdym wymagającym poziomie tej przesłodkiej i prześmiesznej gry o kotach

Gdy już go znajdziesz, pomóż właścicielce kota schwytać go podstępem i z pomocą różnych narzędzi. Ściągnięcie go z drzewa wydaje się proste, ale wyciągnięcie z ceglanej ściany już takie nie jest! 

Jeśli lubisz gry logiczne, koniecznie wypróbuj Gold Train FRVR, i Roll the Ball.

Jak grać w Find Cat 2?

W grze Find Cat 2 twoim celem na każdym poziomie jest pomóc dziewczynce w uratowaniu kota. To wcale nie jest takie proste, na jakie wygląda! ’Aby ściągnąć charakternego kociaka z drzewa lub wykurzyć go z innych trudno dostępnych miejsc, musisz korzystać z różnych przedmiotów i narzędzi.

 Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, aby szukać narzędzi i innych przydatnych przedmiotów. 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by je łączyć lub używać ich i pomóż dziewczynce odzyskać zgubę. 

O twórcach 

Find Cat 2 to tytuł studia ConchGame, twórców Poly Art 3D.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!