Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Happy Racing Online

Ten wielbiciel dwóch kółek to śmiałek, jakich mało! Tylko czy uda Ci się sprawić, by nie zrobił sobie krzywdy w grze Happy Racing Online?

Aby miał się dobrze, musisz postarać się, by nie wylądował na głowie, wylatując z ramp, a nawet jadąc tyłem po platformach! Miasto, po którym jeździ, jest pełne krętych uliczek, w których można nadziać się na niezwykle ostre kolce, a czasem trafić na wybuchającą minę.

Całe szczęście, że po drodze może też trochę się obłowić. Za uzbierane w wyścigu monety może odblokować swoich przyjaciół na fajnych jednośladach w tej odjazdowej ścigance.

Jak grać w grę Happy Racing Online?

Czy możesz pomóc bohaterowi i jego kompanom uniknąć niebezpieczeństw na ulicach tego naprawdę zwariowanego miasta? Pomóż im wybrnąć z potencjalnie groźnych sytuacji i dojechać na linię mety na każdym pełnym adrenaliny poziomie.

Sterowanie

  • W – przyspieszanie.
  • S – hamowanie.
  • STRZAŁKI W LEWO I W PRAWO – wychylenie do tyłu lub do przodu.
  • Naciśnij SPACJĘ, by podskoczyć.

Podobne gry

Kochasz trudne gry o jeździe online? Jeśli tak, to wypróbuj te wypasione tytuły! 

  1. Wheelie Biker
  2. Moto X3M
  3. Hill Climb Racing 2
  4. City Car Stunt 4

Kto stworzył grę Happy Racing Online?

Happy Racing Online to tytuł studia Kiz10.com.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!