Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Moto X3M: Bike Racing

Gra Moto X3M gwarantuje nieprzerwane emocje. Szykuj się do wyścigu o życie, pędząc przez obręcze, przelatując nad gigantycznymi obracającymi się ostrzami i nie tylko!

Pokieruj jednym z nieustraszonych wyścigowców, którzy wskakują na motory i mkną przez niezwykle trudne, potencjalnie śmiertelnie niebezpieczne tory przeszkód. Śmigają po plażach i przez jaskinie, napotykając na swej drodze różnorodne i kompletnie zwariowane zagrożenia.

Zobacz, co się stanie, gdy wślizgiem wjadą na rozklekotane dźwigi albo znajdą się na gigantycznych taranach w tej grze z wyścigami motocykli online. Wykonuj imponujące ewolucje i akrobacje, by zdobyć gwiazdki i odblokować dodatkowych wyścigowców.

Jak grać w grę Moto X3M?

Moto X3M to odjazdowa gra motocyklowa. Nie pozwól swojemu motocykliście zginąć podczas jazdy po szczególnie wymagających torach przeszkód. Pomóż im dotrzeć na punkty kontrolne i dojechać do linii mety w jednym kawałku!

Sterowanie

  • STRZAŁKA W GÓRĘ – przyspieszanie.
  • STRZAŁKA W DÓŁ – zwalnianie lub zatrzymanie się.
  • STRZAŁKA W LEWO – wychylenie do tyłu.
  • STRZAŁKA W PRAWO – wychylenie do przodu.

Podobne gry

Oto cztery kolejne świetne ściganki, które na pewno przypadną ci do gustu.

  1. Xcross Madness
  2. Burnin' Rubber 5 XS
  3. Hill Climb Racing 2
  4. Madalin Stunt Cars 2

Czy zagram w grę Moto X3M na telefonie?

Tak, gra jest dostępna na Google Play i Apple App Store.

Kto stworzył grę Moto X3M?

Moto X3M to tytuł studia MadPuffers.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!