Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Hatch Your Unicorn Idol

Doglądanie magicznych kucyków to ciężka praca! Myślisz, że sobie z nią poradzisz? Sprawdź się w Hatch Your Unicorn Idol.

Jednorożce w tej uroczej grze o zwierzątkach są dość nietypowe. Wykluwają się z jaj o kształcie gwiazdek! To jeszcze nie wszystko. Uwielbiają ramen i mogą go jeść bez końca. Do tego szybko się nudzą. Koniecznie zadbaj o zabawki, by zawsze miały co robić.

Każdy jednorożec na początku jest wymagającym opieki dzieckiem. Gdy podrośnie, w specjalnej maszynie możesz skrzyżować go z innymi jednorożcami. A rosną bardzo szybko! Zanim się obejrzysz, w ich wspaniałej bawialni pojawią się minigry, w których zarobisz mnóstwo monet na nowe jajka, zabawki i inne przedmioty!

Jak grać w Hatch Your Unicorn Idol?

Sprawdź, ile jednorożców uda Ci się stworzyć w tej grze w opiekę. Po wykluciu się z zaczarowanych jajek będą wymagać opieki, aż staną się na tyle duże, by można je było magicznie skrzyżować z innymi jednorożcami.

Sterowanie

  • UŻYWAJ MYSZY, by dbać o swoje jednorożce.
  • KLIKAJ LEWYM PRZYCISKIEM przedmioty w minigrze.  
  • KLIKNIJ LEWYM PRZYCISKIEM, PRZYTRZYMAJ PRZYCISK i UPUŚĆ, by przenieść kucyka, użyć przedmiotu lub wykonać inne czynności.

Podobne gry

Jeżeli uwielbiasz słodkie gry internetowe, te kilka tytułów na pewno będzie w Twoim stylu!

  1. Pou Baby Wash
  2. Pou Doctor
  3. Baby Hazel: Hair Care
  4. Cute Puppy Care

Czy mogę grać w Hatch Your Unicorn Idol na urządzeniu mobilnym?

Oczywiście! Grę możesz pobrać z Google Play, Apple App Store lub Amazon Appstore for Android.

Kto stworzył Hatch Your Unicorn Idol?

Hatch Your Unicorn Idol to gra studia Yiv.Com.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!