Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Hoverboard Stunts Hill Climb

Jazda na latającej desce w prawdziwym życiu może być trudna, ale przynajmniej nie musisz się przejmować wpadaniem w porozrzucane po okolicy gigantyczne doły z ruchomymi piaskami. Dasz radę uniknąć niebezpieczeństw w Hoverboard Stunts Hill Climb?

Na każdym poziomie tej gry o jeździe wyczynowej trzeba będzie zjechać z serii niebezpiecznych platform. Zrób, co w twojej mocy, by deska nie spadła z żadnej platformy prosto w niebezpieczne piaski.

Hill Racing Challenge, City Car Stunts 2 i ATV Quad Racing to trzy kolejne ściganki 3D do wypróbowania.

Jak grać w Hoverboard Stunts Hill Climb?

W tej grze o latającej desce gracze mają na celu uniknąć upadku z serii platform i dotrzeć do końca każdego poziomu. Jedź uważnie i unikaj przesadnego przyspieszania, prując przez kręte drogi.

Sterowanie

  • STRZAŁKA W GÓRĘ – przyspieszanie.
  • STRZAŁKA W DÓŁ – zwalnianie.
  • STRZAŁKA W LEWO – skręt w lewo.
  • STRZAŁKA W PRAWO – skręt w prawo.

Kto stworzył grę Hoverboard Stunts Hill Climb?

Hoverboard Stunts Hill Cimb to gra studia Bubito.

Czy zagram w Hoverboard Stunts Hill Climb na urządzeniu mobilnym?

Tak! Grę znajdziesz na Apple App Store.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!