Gry rodzinne

 • Piano online
  Graj
  Piano online
  Zagrano 12863 razy

  W tej grze muzycznej możesz zagrać dowolny utwór – od symfonii Beethovena po dziecięce piosenki. Potrafisz utrzymać tempo, próbując naciskać klawisze w odpowiednim momencie?

 • MahJongCon
  Graj
  MahJongCon
  Zagrano 15287870 razy

  W Internecie istnieje mnóstwo bezpłatnych gier, ale czy udało Ci się znaleźć taką, która umożliwi Ci gimnastykę umysłu? Nie musisz więcej szukać, bo jest MahJongCon. Madżong (inna pisownia: „mahjong” lub „mahjongg”) to klasyczna chińska gra planszowa, która przyciąga uwagę graczy od dziesięcioleci. W MahJongCon znajdziesz kolorową grafikę i świetną ścieżkę dźwiękową, która stanowi połączenie tradycyjnej i nowoczesnej muzyki. Może się nawet okazać, że Twoje stopy wystukują jej rytm, podczas gdy Ty starasz się dopasować wszystkie symbole na płytkach! Nie ma ani chwili do stracenia. Pasek u dołu ekranu, poniżej planszy, odmierza czas, więc nie możesz go marnować, zwłaszcza gdy osiągniesz bardziej skomplikowane poziomy. W MahJongCon jest ich cały tuzin, a na każdym kolejnym etapie znajdziesz co raz to trudniejsze układy płytek. Nie musisz się obawiać. Jeśli utkniesz, wystarczy nacisnąć przycisk podpowiedzi, aby otrzymać przyjacielską poradę i ruszyć dalej. Czy zdążysz dopasować wszystkie płytki, zanim upłynie czas? Jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać – naciśnij przycisk i zagraj!

 • Dominoes Classic
  Graj
  Dominoes Classic
  Zagrano 4957 razy

  W tej wersji klasycznej gry znajdziesz kilka różnych trybów. Ustaw poziom trudności, zanim zmierzysz się z komputerem. Potrafisz zdobyć pełno punktów, zanim skończą Ci się możliwe ruchy?

 • Love Balls 2
  Graj
  Love Balls 2
  Zagrano 65425 razy

  Romantyczne piłki powracają! Czy pomożesz im znowu się połączyć w tej opartej na zasadach fizyki grze akcji? Naprawdę mają ochotę się przytulić!

 • Operate Now: Eardrum Surgery
  Graj
  Operate Now: Eardrum Surgery
  Zagrano 266374 razy

  W porządku, doktorze. Zabierzmy pacjenta na salę operacyjną.

 • Układanka luksusowa
  Graj
  Układanka luksusowa
  Zagrano 200472 razy

  Jak szybko potrafisz ułożyć wszystkie piękne puzzle? Możesz układać zdjęcia psów, kotów czy krajobrazów! Do wyboru masz różne poziomy trudności, w których możesz zadecydować o liczbie elementów w układance.

 • Rozpryskiwacz farby!
  Graj
  Rozpryskiwacz farby!
  Zagrano 15647 razy

  Te plamy farby trzeba rozprowadzić po całych labiryntach. Możesz pomóc im pokryć całą ziemię bez rozpryskiwania w tej przestrzennej grze logicznej?

 • Pikselowa sztuka 3D
  Graj
  Pikselowa sztuka 3D
  Zagrano 38317 razy

  W tak niesamowitą kolorowankę online pewnie nigdy wcześniej nie można było zagrać! Czy potrafisz udekorować wszystkie trójwymiarowe obrazki? Możesz pokolorować wszystko, od psów i kotów do rowerów i helikopterów!

 • Operate Now: Pericardium Surgery
  Graj
  Operate Now: Pericardium Surgery
  Zagrano 70158 razy
  Get down to the OR, Doc! This young patient is experiencing chest pains and he needs your help...
 • Ludo – tryb klasyczny
  Graj
  Ludo – tryb klasyczny
  Zagrano 21297 razy

  W tej klasycznej wersji gry planszowej możesz zagrać w trybie jednego, dwóch lub trzech graczy. Dasz radę przesunąć wszystkie żetony po planszy, zanim zrobią to przeciwnicy? Rzuć kostką i przekonaj się samemu!

 • Roll The Ball
  Graj
  Roll The Ball
  Zagrano 4505 razy

  Czy dasz radę umieścić te kulki w dziurach w każdym wymagającym poziomie? Ustaw tory tak, aby mogły wlecieć do właściwych miejsc, w tej trudnej grze logicznej.

 • Find 500 Differences
  Graj
  Find 500 Differences
  Zagrano 83876 razy

  Czy potrafisz odnaleźć wszystkie różnice na każdym z tych zdjęć? Niektóre łatwo wpadają w oko, a inne są trudne do uchwycenia. Bądź uważny. Jeśli zaznaczysz nieprawidłowo, będzie to kosztować cię cenny czas i punkty w tej grze online.

 • Gold Train FRVR
  Graj
  Gold Train FRVR
  Zagrano 47085 razy

  W tej skomplikowanej grze logicznej mały pociąg próbuje dojechać do wszystkich stacji. Czy potrafisz połączyć tory położone w tej malowniczej okolicy, aby pociąg ruszył i dostał się do końcowej stacji?

 • Pasjans FRVR
  Graj
  Pasjans FRVR
  Zagrano 3921838 razy

  Pasjans nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych. Przygotuj się na kilka rozdań!

  Solitaire FRVR Apple App Store lub Google Play.

 • Butterfly Kyodai Classic
  Graj
  Butterfly Kyodai Classic
  Zagrano 577611 razy

  Ciesz się obfitością kształtów i barw w tej uczcie wiosennego dopasowywania!

 • Domek Rodziny Lalek 4
  Graj
  Domek Rodziny Lalek 4
  Zagrano 182046 razy

  Pomóż tej miłej rodzinie lalek urządzić swój wielki dom.

 • Połącz 3: Poszukiwanie ukrytych skarbów
  Graj
  Połącz 3: Poszukiwanie ukrytych skarbów
  Zagrano 24140 razy

  Lauren próbuje znaleźć bezcenny skarb ukryty na tej tajemniczej wyspie! Wybierz się z nią w ekscytującą podróż w tej grze logicznej typu Połącz 3. Możesz pomóc jej usunąć z drogi wszystkie dziwaczne stworzenia i inne niebezpieczne przedmioty?

 • Znajdź słowa
  Graj
  Znajdź słowa
  Zagrano 17278 razy

  Czas ucieka! Ile słów potrafisz znaleźć na planszy, zanim skończy się czas? Szybko połącz litery w tej fantastycznej słownej grze logicznej, która z pewnością przetestuje Twoje słownictwo!

 • Epickie puzzle
  Graj
  Epickie puzzle
  Zagrano 13554 razy

  Czy uda Ci się ułożyć wszystkie części tych pięknych puzzli? Będą tam takie projekty, jak klasyczne Europejskie miejsca na podróż czy wylegujący się na słońcu kot. Dostępne są też różne poziomy trudności, dlatego rozgrywka dostosowana jest zarówno dla początkujących, jak i ekspertów!

 • Road Trip FRVR
  Graj
  Road Trip FRVR
  Zagrano 31787 razy

  Ten samochodzik jest właśnie na trasie, ale autostrada jest cała wymieszana! Możesz ją złożyć z powrotem w tej ślicznej grze logicznej? Spróbuj odgadnąć, jak omijać takie [przeszkody jak domy, a nawet góry.

 • Najlepsza wykreślanka
  Graj
  Najlepsza wykreślanka
  Zagrano 182001 razy

  Jak szybko potrafisz odnaleźć wszystkie słowa ukryte w tych skomplikowanych diagramach? Mogą być ustawione po skosie, a nawet wspak. Sprawdź swój zmysł szperacza i przekonaj się, czy dasz radę wspiąć się na szczyt tabeli wyników w tej grze typu znajdź słowa.

 • Ukryte przedmioty: Cichy ruch
  Graj
  Ukryte przedmioty: Cichy ruch
  Zagrano 36858 razy

  Doris i Mike mieszkają w wielkiej posiadłości z wieloma służącymi. Niestety ktoś z nich zeszłej nocy ukradł cenną biżuterię. Kto może być winowajcą? Pomóż im rozwiązać tę zagadkę w tej ekscytującej grze w ukryte przedmioty.

 • Śnieżna Królowa
  Graj
  Śnieżna Królowa
  Zagrano 213923 razy

  Uwolnij te zamrożone zwierzęta od ich lodowatego wroga!

 • Znajdź różnice: Słodkie dzieciaki
  Graj
  Znajdź różnice: Słodkie dzieciaki
  Zagrano 9457 razy

  Te urocze niemowlaki wszystkie wyglądają tak samo, ale tak nie jest! Czy uda Ci się znaleźć różnice w tej słodkiej łamigłówce?

 • Kółko i krzyżyk
  Graj
  Kółko i krzyżyk
  Zagrano 184013 razy

  Zmierz się z komputerem lub znajomym w tej wersji uwielbianej gry. Ile rund uda Ci się wygrać? Pora się przekonać w tej zabawnej grze online.

 • Wezwanie do fantastycznego lasu
  Graj
  Wezwanie do fantastycznego lasu
  Zagrano 8035 razy

  Właśnie przyszło do Ciebie pilne wezwanie od magicznej wróżki! Zależy jej na tym, aby znaleźć inne zaczarowane stworzenia w tej grze ukrytych obiektów. Dołącz do niej w tej epickiej przygodzie i pomóż w przeszukiwaniu tajemniczych krain leżących poza lasem.

 • Baśnie z 1001 nocy
  Graj
  Baśnie z 1001 nocy
  Zagrano 4913743 razy

  Pustynia Arabska jest pełna tajemniczych skarbów, które czekają, aż je odkryjesz.

 • Ślimak Bob 3
  Graj
  Ślimak Bob 3
  Zagrano 926659 razy

  NA POMOC! Sytuacja zrobiła się gorąca - ślimak Bob wylądował na pustyni. Musisz go stamtąd wydostać.

 • Tic Tac Toe Paper
  Graj
  Tic Tac Toe Paper
  Zagrano 1636 razy

  W tej wersji online klasycznej gry możesz zmierzyć się z komputerem lub przyjacielem. Wybierzesz X czy O? Spróbuj pokonać przeciwnika w wyzwaniach na 3, 5 lub 10 rozgrywek.

 • Puzzle z krajobrazem
  Graj
  Puzzle z krajobrazem
  Zagrano 100427 razy

  Tak łatwo można zapomnieć się, układając te prześliczne puzzle. Wybierz się na majestatyczne pole z sianem lub malowniczy stok w tej grze online. Wszystkie puzzle możesz znów ułożyć w trzech różnych trybach, w zależności od Twoich umiejętności.

 • Ślimak Bob
  Graj
  Ślimak Bob
  Zagrano 3424723 razy

  Pomóż temu obślizgłemu, lecz odważnemu ślimakowi dotrzeć do jego nowiutkiego domu!

 • Pasjans pająk 2
  Graj
  Pasjans pająk 2
  Zagrano 197172 razy

  Czy zdołasz wygrać w tej fascynującej wersji online klasycznej gry karcianej? Możesz wybrać dowolną liczbę kolorów w grze, lecz pamiętaj, żeby pilnować czasu. Inaczej nie zdążysz ułożyć wszystkich kart w rundzie.

 • Sudoku: Classic
  Graj
  Sudoku: Classic
  Zagrano 108878 razy

  Wypróbuj swoje umiejętności gry w sudoku w tej zabawnej i trudnej wersji klasycznej gry logicznej. Czy zdołasz wypełnić wszystkie pola w każdym diagramie, zanim skończy Ci się czas?

 • Kwitnący ogród - Dopasuj 3
  Graj
  Kwitnący ogród - Dopasuj 3
  Zagrano 33796 razy

  Wejdź do tego czarującego ogrodu i zagraj w grę logiczną typu dopasuj 3, która cię urzeknie i zapewni dobrą zabawę. Czy potrafisz połączyć ze sobą wszystkie kolorowe kwiaty? Możesz wypróbować tryb zręcznościowy lub bardziej tradycyjny tryb klasyczny.

 • Układanie drewnianych klocków
  Graj
  Układanie drewnianych klocków
  Zagrano 19333 razy

  Czy potrafisz wcisnąć wszystkie drewniane klocki we właściwe miejsca na planszy? Spróbuj zrobić dla nich miejsce w tej skomplikowanej grze logicznej. Czy uda Ci się zdobyć wysoką punktację?

 • Kółko i krzyżyk – tryb podstawowy
  Graj
  Kółko i krzyżyk – tryb podstawowy
  Zagrano 65929 razy

  Zmierz się z komputerem lub znajomym w tej wersji online klasycznej gry. Ile rund zdołasz wygrać?

Gry rodzinne dla małych i dużych

Ponure deszczowe popołudnie. Ty z książką na kanapie lub u dzieciaków sąsiada, z którymi – gdy pogoda nie pozwala szaleć po podwórku – grasz w karty, okręty lub kółko i krzyżyk. Znajomy obrazek? Niestety czasy się zmieniły i nie zawsze tak łatwo zająć dziś dzieci na dłużej – zwłaszcza jeśli z jakichś względów (pogoda, podróże itp.) masz ograniczone pole manewru.

Jeśli podobne sytuacje nie są Ci obce, a chcesz w przyjemny sposób spędzić trochę czasu z rodziną, wypróbuj nasze gry familijne! Do wyboru ponad 600 pozycji, z których każda znajdzie swojego amatora! Gry karciane, logiczne, językowe, nieskomplikowane układanki i gry zręcznościowe, proste gry polegające na prowadzeniu śledztwa czy szukaniu ukrytych przedmiotów – możesz nam wierzyć, mamy naprawdę wszystko! Zasiądźcie więc przed komputerem lub tabletem (kto powiedział, że jazda samochodem lub pociągiem ma być nudna?) i wybierzcie coś, co wzbudzi Wasze zainteresowanie. 

A może tak naprawdę marzysz skrycie o chwili wytchnienia, a wizja słodkiego „nic nierobienia” kusi jak nigdy dotąd? Bez obaw, możesz śmiało zaproponować którąś z gier swoim pociechom (a może partnerce lub partnerowi?) i pozwolić im samodzielnie pokonywać kolejne etapy. W naszej kolekcji znajdziesz gry dla osób w każdym wieku! Mamy sprawdzoną klasykę, taką jak Pasjans FRVR (i jego różne wariacje), Gra w kości czy Klasyczne Sudoku, oraz wiele gier rozwijających umiejętność logicznego myślenia, przeznaczonych zwłaszcza dla najmłodszych. Zaproponuj im pozycje takie jak Jolly Jong Dogs, Cukierkowy Mahjong czy Zimowy pasjans. Dla nieco starszych graczy mamy np. Mahjong Quest, Tetroid 2 lub Klasyczne szachy.

Ponadto świetnym pomysłem może być urozmaicenie zabawy i wprowadzenie elementu rywalizacji. Niech każdy zapisuje swoje wyniki (lub czas wykorzystany do rozwiązania problemu), by można je było później porównać. Możecie też przechodzić kolejne poziomy gry po kolei i zobaczyć, kto pierwszy się podda – mama, tata, dziadek, a może kumple z liceum? Nic prostszego!

A teraz do dzieła – miłej zabawy i połamania klawiatur!