Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Merge Fish

Pora oddać się wodnym zabawom w Merge Fish. Czy poradzisz sobie z dopasowywaniem ryb wskakujących do wody w tej zwariowanej grze logicznej?

Nie są zbyt dobrymi pływakami, więc na wszelki wypadek zabrały ze sobą dmuchane koła. Chcą też mieć pewność, że wszystkie pomieszczą się w basenie, dlatego poprosiły Cię o pomoc w tej grze logicznej. Na szczęście identyczne ryby mogą połączyć się w jedną, jeśli ułożysz je w grupę liczącą trzy lub więcej.

Jak grać w Merge Fish?

Merge Fish to urocza gra o zwierzętach. Układaj ryby, które mają te same samymi cyfry na kołach do pływania, w grupy po trzy lub więcej, by je łączyć. Jeśli na przykład trzy ryby z cyfrą pięć znajdą się obok siebie, zmienią się w jedną. Gra dobiegnie końca, gdy zabraknie Ci miejsca.

Sterowanie

  • Kliknij rybę LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, żeby wskoczyła do basenu.

Podobne gry

Oto cztery kolejne fantastyczne gry online, po które warto sięgnąć. 

  1. Airport Rush
  2. Charm Farm
  3. Mergest Kingdom
  4. Family Relics

Kto stworzył Merge Fish?

Merge Fish to gra studia 2play.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!