Gry Trzy w jednej linii

 • Połącz 3: Poszukiwanie ukrytych skarbów
  Graj
  Połącz 3: Poszukiwanie ukrytych skarbów
  Zagrano 23565 razy

  Lauren próbuje znaleźć bezcenny skarb ukryty na tej tajemniczej wyspie! Wybierz się z nią w ekscytującą podróż w tej grze logicznej typu Połącz 3. Możesz pomóc jej usunąć z drogi wszystkie dziwaczne stworzenia i inne niebezpieczne przedmioty?

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 7161913 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • 1001 Arabian Nights 6
  Graj
  1001 Arabian Nights 6
  Zagrano 183407 razy

 • Kolorowe rury
  Graj
  Kolorowe rury
  Zagrano 6080 razy

  Jak szybko potrafisz połączyć ze sobą wszystkie rury? Utwórz tor pomiędzy nimi i dopasuj je kolorami w tej niełatwej grze logicznej.

 • Połącz zwierzęta 2
  Graj
  Połącz zwierzęta 2
  Zagrano 128942 razy

  Te prześliczne zwierzaki strasznie się wymieszały! Możesz je połączyć z przyjaciółmi w tej uroczej grze logicznej? Dopasuj je do siebie, poruszając się po planszy.

 • Dopasuj kształty
  Graj
  Dopasuj kształty
  Zagrano 49235 razy

  Jak szybko uda Ci się dopasować wszystkie kolorowe kształty w tej grze logicznej typu „połącz 3”? Zrób to jak najszybciej, zanim skończy Ci się czas.

 • Baśnie z 1001 nocy
  Graj
  Baśnie z 1001 nocy
  Zagrano 4895555 razy

  Pustynia Arabska jest pełna tajemniczych skarbów, które czekają, aż je odkryjesz.

 • Jewels Blitz 3
  Graj
  Jewels Blitz 3
  Zagrano 944433 razy

  Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3? Musisz jednak uważać – niektóre mogą wybuchnąć!

 • Wszystko w głowie
  Graj
  Wszystko w głowie
  Zagrano 3625 razy

  Zagraj w tę ciekawą grę logiczną, a czeka cię świetny trening pamięci i spostrzegawczości. Czy wygrasz wyścig z czasem i dasz radę wykonać zadania w każdym z ekscytujących wyzwań?

 • Forest Match
  Graj
  Forest Match
  Zagrano 1317538 razy

  W tej grze logicznej typu dopasuj 3 możesz zbierać potężne wzmocnienia podczas eksplorowania malowniczego lasu. Jak najszybciej połącz ze sobą różne rodzaje owoców na każdym etapie podróży.

 • Back to Candyland 5: Czekolada
  Graj
  Back to Candyland 5: Czekolada
  Zagrano 375782 razy

  Wróć do uroczej krainy na wycieczkę z zagadkami po zboczach Góry Czekoladowej.

 • Opowieści z ogrodu
  Graj
  Opowieści z ogrodu
  Zagrano 871276 razy

  Te sympatyczne krasnale próbują zrobić porządek w ogrodach, znajdujących się w różnych miejscach ich zaczarowanego królestwa. Bardzo przydałaby się im twoja pomoc w tej magicznej grze logicznej typu dopasuj 3. Czy możesz im pomóc, podczas gdy próbują skorzystać ze swoich wzmacniaczy i umiejętności logicznych, by połączyć ze sobą owoce, kwiaty i inne elementy?

 • Strzelanie do baniek
  Graj
  Strzelanie do baniek
  Zagrano 20402 razy

  Zanurkuj w morzu i przygotuj się na uroczą i odlotową wyprawę w tej grze polegającej na strzelaniu w bańki. Czy zdołasz zestrzelić wszystkie kolorowe bańki i dziwaczne stworzenia w każdym poziomie?

 • Owocowe połączenie
  Graj
  Owocowe połączenie
  Zagrano 9862 razy

  Czy uda Ci się połączyć różne rodzaje owoców w tej fantastycznej grze łączenia trzech elementów? Połącz arbuzy, truskawki i różne inne owoce, aby zdobyć odpowiednią liczbę punktów na każdym poziomie.

 • Moje miasteczko
  Graj
  Moje miasteczko
  Zagrano 391624 razy

  To miasteczko zacznie wreszcie prosperować! Utoruj sobie drogę, łącząc kaski ochronne, panele słoneczne i nie tylko, w tej grze logicznej typu Połącz 3. Po drodze możesz także zbierać przydatne dopalacze.

 • Baśnie z 1001 nocy 3
  Graj
  Baśnie z 1001 nocy 3
  Zagrano 213743 razy

  Wróć do arabskiego świata, by przeżyć kolejną przygodę. Czy usuniesz wszystkie klucze, zanim skończy się czas?

 • Impreza w basenie
  Graj
  Impreza w basenie
  Zagrano 78474 razy

  Te prześliczne zwierzaki próbują relaksować się na imprezie w basenie. Niestety przeszkadzają im balony oraz wodorosty. Pomożesz bohaterom pozbyć się ich w tej odjazdowej i skomplikowanej grze logicznej typu 3 z rzędu?

 • Maya
  Graj
  Maya
  Zagrano 81147 razy

  These mystical orbs could completely destroy this ancient temple. Eliminate them as fast as you can in this electrifying match 3 puzzle game.

 • Frizzle Fraz
  Graj
  Frizzle Fraz
  Zagrano 479916 razy

  Odważny i skoczny Big Frizzle wyrusza z misją ratowniczą!

 • Candy Mahjong
  Graj
  Candy Mahjong
  Zagrano 24039 razy

  Ta wersja klasycznej gry planszowej jest doskonała dla osób uwielbiających słodycze! Spróbuj ugryźć każdy z wymagających układów, które na ciebie czekają. Czy uda ci się dopasować wszystkie kafelki?

 • 1001 Arabian Nights 2
  Graj
  1001 Arabian Nights 2
  Zagrano 301412 razy

  Wejdź do magicznego arabskiego świata i pomóż Szeherezadzie dokończyć opowieść przed świtem...

 • Kopalnia złota
  Graj
  Kopalnia złota
  Zagrano 89914 razy

  W tych kopalniach jest złoto! Kop ile sił i zbieraj rzadkie starożytne skarby w tej szybkiej grze zręcznościowej!

 • 4 in a Row Mania
  Graj
  4 in a Row Mania
  Zagrano 13885 razy

  Zagraj w tę wersję klasycznej gry stołowej i zmierz się z przyjacielem lub z komputerem. Czy uda ci się ułożyć cztery krążki obok siebie, zanim zrobi to przeciwnik?

 • Pirates! The Match 3 Game
  Graj
  Pirates! The Match 3 Game
  Zagrano 165122 razy

  Ci odważni piraci wyruszają w epicką podróż na otwartym oceanie. Nie będę jednak szukać skarbów, gdyż mają go pod dostatkiem! Możesz pomóc im połączyć wszystkie klejnoty w skrzyniach ze skarbami w tej grze logicznej typu „połącz 3”?

 • Cookie Crush 2
  Graj
  Cookie Crush 2
  Zagrano 523181 razy

  W tej grze logicznej typu „połącz 3” możesz zwiedzać przepiękny las, jednocześnie łącząc ze sobą masę ciasteczek i innych słodkości. Czy dasz radę ułożyć je wszystkie we właściwych grupach, zanim upłynie czas?

 • Baśnie z 1001 nocy 5: Sindbad Żeglarz
  Graj
  Baśnie z 1001 nocy 5: Sindbad Żeglarz
  Zagrano 205488 razy

  Wróć do starożytnego arabskiego świata, by przeżyć kolejną przygodę. Tym razem z Sindbadem...

 • Klocki z klejnotami
  Graj
  Klocki z klejnotami
  Zagrano 9438 razy

  Czy zdołasz usunąć wszystkie zaczarowane klocki z tajemniczej świątyni? Sprawdź, czy uda Ci się umieścić je w odpowiednich miejscach, aby znikły w tej mistycznej grze logicznej.

 • Gold Strike
  Graj
  Gold Strike
  Zagrano 554466 razy

  Wydobywaj złoto w kopalni, lecz uważaj, aby nie utknąć!

 • Back to Candyland: Część 1
  Graj
  Back to Candyland: Część 1
  Zagrano 278039 razy

  Mmm… wygrywanie nigdy nie było takie słodkie!

 • Słodkie dopasowanie
  Graj
  Słodkie dopasowanie
  Zagrano 134196 razy

  W zaczarowanym królestwie prześliczny kotek ma połączyć ze sobą pełno słodyczy. Pomożesz mu w tej cudownej przygodowej grze logicznej typu Połącz 3? Musisz połączyć ze sobą wszystkie wybuchowe słodycze. A jak uda Ci się dobrać pięć lub więcej elementów, wybuchną!

 • Back to Candyland: Episode 2
  Graj
  Back to Candyland: Episode 2
  Zagrano 135138 razy

  Po powrocie do krainy słodyczy będziesz mieć tylko jedno pytanie: dlaczego ją w ogóle opuściłeś?

 • Aqua Blitz
  Graj
  Aqua Blitz
  Zagrano 854281 razy

  W tej grze logicznej typu „połącz 3” możesz odkryć zaczarowane podwodne królestwo. Szybko połącz muszelki i egzotyczne stworzenia. Podczas gry możesz także zdobyć dzienne premie, ale pamiętaj, żeby uważać na limit ruchów ustalony w każdym poziomie.

 • Kule Majów
  Graj
  Kule Majów
  Zagrano 67794 razy

  Przejmij kontrolę nad tą magiczną bronią i przekonaj się, ile zaczarowanych reliktów uda ci się zniszczyć.

 • Jewels Blitz 4
  Graj
  Jewels Blitz 4
  Zagrano 265137 razy

  Chcesz wyruszyć w kolejną wyprawę z księżniczką dżungli? W tej fantastycznej grze logicznej typu 3 z rzędu próbuje połączyć ze sobą pełno klejnotów. Przemierzaj jej królestwo, gdy ta przedziera się przez bariery klejnotów i używa wielu potężnych dopalaczy.

 • Candy Rain 3
  Graj
  Candy Rain 3
  Zagrano 81695 razy

  Another delicious storm is heading your way. Can you conquer each one of these sweet puzzles?

 • Legendarne klejnoty
  Graj
  Legendarne klejnoty
  Zagrano 10144 razy

  Ta kopalnia pełna jest klejnotów. Czy uda Ci się połączyć je wszystkie w tej grze łączenia 3 elementów? Zobacz, czy zdołasz spełnić wymagania każdego z trudnych etapów.

Logika 1.0 dla małych i dużych

Prawdopodobnie najsłynniejszą i najprostszą grą z serii „połącz trzy” jest dobrze wszystkim znana gra w kółko i krzyżyk. To gra strategiczna rozgrywana tradycyjnie przez dwóch graczy, z których każdy dąży do postawienia swojego symbolu (kółka lub krzyżyka) na trzech polach w jednej linii (w pionie, w poziomie lub po przekątnej). Ruchy wykonywane są na zmianę, więc gracze starają wzajemnie się blokować. 

W kółko i krzyżyk można grać praktycznie wszędzie – tradycyjnie rozgrywka ma miejsce na kartce papieru, ale można wykorzystać dowolny materiał czy przestrzeń, jak choćby zaparowane okno, świeży śnieg przed domem, a nawet pole ułożone z zapałek.

Prostota, dostępność – to niewątpliwe zalety tej znanej od lat rozrywki. Jednak prawda jest taka, że jeśli nie mamy już kilku lat, gra ta szybko się nudzi. Praktycznie zawsze kończy się remisem, chyba że nasz przeciwnik jest wyjątkową gapą lub nigdy wcześniej nie miał z nią do czynienia. Co więc stoi za popularnością innych gier z serii „połącz trzy”?

Są niesamowicie wciągające! Wszystkie pozycje, które weszły w skład naszego wirtualnego zestawienia gier z cyklu „dopasuj trzy”, pochłoną Cię bez reszty. Wymagają spostrzegawczości, a czasem także logicznego myślenia lub wyobraźni przestrzennej (jak w grze Multikwadrat). Ich dodatkową zaletą jest to, że można w nie grać samemu, zawsze i wszędzie: na komputerze, tablecie, komórce. Występują w tylu odsłonach, że nigdy Ci się nie znudzą, a tradycyjne kółko i krzyżyk powoli odejdzie do lamusa!

Dla najmłodszych przygotowaliśmy wyjątkowo urocze pozycje, o jasnych, przejrzystych zasadach. Gry takie jak Sweet Candies, Candy Cafe, Orange ranch czy Małpka i bańki pozwolą Twojemu maluchowi wejść w świat gier logicznych i zapoznają go z różnymi kształtami, kolorami, a także zwierzątkami czy owocami. To świetna zabawa dla całej rodziny!

Dorosłym oferujemy dodatkowe urozmaicenie. W grze Europejska podróż dopasowywanie elementów (a właściwie plamek koloru) pozwala pokolorować flagę danego kraju europejskiego – uwaga, czas, który jest na to przeznaczony, szybko się kończy! Bardzo ciekawą pozycją jest też wspomniany już wcześniej Multikwadrat. Przypomina trochę słynny Tetris z tą różnicą, że elementy nie spadają z góry, ale są umieszczane kolejno na planszy przez gracza. To świetna propozycja dla wszystkich wytrwałych, którzy lubią rywalizację: można grać w nieskończoność, po czym porównać wynik ze znajomymi. Strzeż się, mimo swej prostoty gra może naprawdę uzależnić!