Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Mob Control

Mob Control, popularna aplikacja autorstwa Voodoo, jest teraz dostępna w sieci! Zagraj w oficjalną wersję tej gry akcji na naszej stronie! Zbierz tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe, aby stworzyć armię, i wyślij ją do obalenia wroga.

Jak grać w Mob Control?

Celem jest zebranie wielkiego tłumu, który pokona załogę twojego przeciwnika. Rozpoczniesz z zaledwie kilkoma postaciami, lecz możesz zyskać ich więcej wybierając po drodze odpowiednie bramki. Te bramki mogą odjąć lub dodać liczbę twoich postaci, a nawet ją pomnożyć. Gdy wystrzelisz swoje oddziały z armaty, zaczną poruszać się wzdłuż drogi i przejdą przez każdą bramkę, na jaką się natkną.

Celuj w bramki, które zapewnią ci największą przewagę, i patrz, jak, twój tłum rośnie! W niektórych kluczowych miejscach poziomów zmierzysz się z bazami swoich przeciwników. Spróbuj przejąć ich twierdze i punkty! Możesz wykorzystać zgromadzone punkty do zbudowania unoszących się wysp pomiędzy poziomami. Te niewielkie dioramy uwzględniają różnego rodzaju budynki i krajobrazy.

Gdy napełni się wskaźnik obok twojej armaty, możesz przyzwać gigantyczną postać. Żółty gigant jest potężniejszy i może ci pomóc w podbiciu baz! Pamiętaj jednak, że gdy przenosisz się do kolejnej bazy, tracisz swoje obecne postaci, więc weź to pod uwagę, gdy będziesz planować przyzwanie giganta.

Sterowanie

  • Kliknij i przeciągnij, aby wycelować armatę i wystrzelić swój tłum.
  • Kliknij i przytrzymaj, aby zbudować dioramę pomiędzy poziomami

Kto stworzył tę grę?

Mob Control to tytuł opracowany przez studio Voodoo, który najpierw został wydany jako aplikacja mobilna, a później doczekał się wersji na przeglądarki. Voodoo to francuskie studio znane z tytułów takich jak Slice It All i Bounce & Collect – jeśli lubisz Mob Control, to te gry także przypadną ci do gustu!

Kiedy miała miejsce premiera Mob Control?

Ten tytuł został wydany w styczniu 2023 roku.