Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Super Bubble Shooter

Do jakich miejsc trafisz w Super Bubble Shooter? Ta pełna wyzwań gra online zawiera wiele wyjątkowych lokacji.

Środek pustyni, upiorny cmentarz i pokład pirackiego statku to tylko niektóre z miejsc, które możesz odwiedzić w tej grze z pękającymi bańkami! Niezależnie od tego, dokąd trafisz, Twój cel będzie polegał na jak najszybszym przebiciu wszystkich baniek. Masz jednak ograniczony zapas amunicji. Na szczęście możesz sięgnąć po bombowe wspomagacze, które pomogą Ci się pozbyć wielu baniek na raz – w tym tych z kamienia!

Jak grać w Super Bubble Shooter?

Super Bubble Shooter to gra logiczna. Łącz identyczne bańki w grupy po trzy lub więcej, by usuwać je z planszy. Przed wystrzeleniem aktualnej możesz ją zamienić na inną. Czy zdołasz pozbyć się wszystkich baniek, nim skończą się te, które możesz wystrzelić z armaty?

Sterowanie

  • Poruszaj KURSOREM, by celować.
  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY, by wystrzelić bańkę.

Podobne gry

Szukasz innych fantastycznych gier online? Oto i one!

  1. Pool Mania
  2. Bubble Shooter Pro
  3. Zumba Mania
  4. Skydom

Kto stworzył Super Bubble Shooter?

Super Bubble Shooter to tytuł studia MarketJS.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!