Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Super Oscar

Oscar i przyjaciele wkrótce wyruszają w magiczną podróż w Super Oscar. Dołącz do nich, nie daj się prosić!

Ekipa nie może się doczekać zwiedzania magicznego królestwa pełnego złotych monet, ale jest jeden szkopuł. To miejsce jest też zamieszkiwane przez zastępy przeciwników. W tej platformówce inspirowanej serią Super Mario bohaterowie muszą pokonać lub przeskoczyć wszystko i wszystkich – od wściekłych jaskiniowców po ludożerne rośliny.

Połącz siły z Oscarem lub kimś z jego ekipy i razem rozwalajcie cegiełki, unikajcie wrogów i spróbujcie dotrzeć do końca każdego poziomu – to nie lada wyzwanie! Bohaterowie mogą atakować wrogów kulami ognia i wydawać monety na nowe stroje oraz moce, które ich przyspieszą, pozwolą wyżej skakać i nie tylko!

Jak grać w Super Oscar?

Super Oscar to gra o bieganiu i zbieraniu rzeczy. Ty, Oscar i jego przyjaciele będziecie zbierać monety i odkrywać królestwo pełne cudów i niebezpieczeństw.

Sterowanie

  • STRZAŁKA W LEWO – poruszanie się w lewo.
  • STRZAŁKA W PRAWO – poruszanie się w prawo.
  • Z – rzut kulą ognia.
  • SPACJA – skok.
  • PODWÓJNE KLIKNIĘCIE SPACJI – podwójny skok.

Podobne gry

Chcesz zagrać w inne genialne platformówki? Jeśli tak, to wypróbuj te tytuły!

  1. Trap Adventure 2
  2. Fireboy and Watergirl 5: Elements
  3. Run Panda Run
  4. Super Buddy: Run

Czy zagram w Super Oscar na urządzeniach mobilnych?

Tak! Wyrusz w podróż z Oscarem i jego przyjaciółmi na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym, pobierając grę z Google Play lub Apple App Store.

Kto stworzył grę Super Oscar?

Super Oscar to dzieło studia CHORRUS GAMES S.L.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!