Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Super Tornado.io

W grze Super Tornado.io zanosi się na burzę. A nawet na kilka!

Połącz siły z tornado w tej naprawdę zabawnej grze z serii .io dla wielu graczy. Rzuć wyzwanie innym i stocz epicką bitwę, aby zniszczyć absolutnie wszystko w tym mieście. Zacznij od kurcząt i krów. Wszystko, co zaatakujesz, zostanie wciągnięte w wir, co spowoduje, że stanie się większy i potężniejszy.

Nie trzeba dodawać, że w końcu zwrócisz uwagę na samochody i budynki mieszkalne. Czy Twoje tornado będzie wystarczająco duże, aby rozerwać cały wieżowiec? Jest tylko jeden sposób, by się przekonać! Możesz również zarobić monety, za które zakupisz pomocne dopalacze między rozgrywkami w tej kompletnie powichrowanej grze surwiwalowej.

Jak grać w Super Tornado.io?

Super Torando.io to wieloosobowa gra online. Postaraj się siać jak największe spustoszenie w mieście, rywalizując w tym z innymi graczami. Ale uważaj! Jeśli jedna z należących do rywali trąb powietrznych stanie się większa niż Twoja, będzie mogła ją pożreć! 

Sterowanie

  • PORUSZAJ MYSZĄ, by poruszać wirem w różne strony.
  • KLIKNIJ LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby naciskać przyciski, wybrać ulepszenia i nie tylko.

Podobne gry

Uwielbiasz świetne gry akcji online? W takim razie polecamy te fantastyczne tytuły! 

  1. Hole.io
  2. Join and Clash 3D
  3. Gyros.io
  4. Pixel Survival

Kto stworzył grę Super Tornado.io?

Super Tornado.io to tytuł studia YAD.com.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!