Gry przetrwania

 • Morderstwo
  Graj
  Morderstwo
  Zagrano 521028 razy

  Ktoś powinien się zająć tym starym, podłym królem. Czy podejmiesz się tego zadania?

 • Thrill Rush 2
  Graj
  Thrill Rush 2
  Zagrano 196039 razy

  Gotowi na ekstremalną przejażdzkę życia? Czy przetrwasz niekontrolowaną jazdę na tym dzikim rollercoasterze?

 • Age of War
  Graj
  Age of War
  Zagrano 386220 razy

  Postaraj się przeżyć i zlikwidować bazę wrogów.

 • Przetrwać w Afganistanie
  Graj
  Przetrwać w Afganistanie
  Zagrano 43088 razy

  Jak długo przetrwasz w tej strzelance z perspektywy strzelca? Przed tobą arena walki, znajdująca się na odległych piaskach Afganistanu. Najpierw musisz znaleźć broń, a potem zlikwidować wszystkie cele, jeden po drugim.

 • Zombie Vacation
  Graj
  Zombie Vacation
  Zagrano 13467 razy

  Niektórzy na wakacje wolą pojechać na wyspy tropikalne, na których w ogóle nie ma zombie. Co za nudy! Przyłącz się do tego odważnego żołnierza, jak zażywa odpoczynku i relaksu podczas dynamicznej walki z niezliczonymi hordami ożywieńców. Pomożesz mu przetrwać jak najdłużej w tej całkiem szalonej grze akcji?

 • Inwazja zombie
  Graj
  Inwazja zombie
  Zagrano 97785 razy

  Zgodnie z zasadami etykiety zombie należy powitać uściskiem dłoni... i bazooką.

 • Mope.io
  Graj
  Mope.io
  Zagrano 1483947 razy

  Jak długo uda ci się przetrwać w tej sympatycznej grze wieloosobowej? Poprowadź tę małą myszkę i pomóż jej zbierać pożywienie i wodę. Czy dasz radę obronić ją przed innymi gryzoniami, aby urosła duża i silna?

 • Dino Survival
  Graj
  Dino Survival
  Zagrano 12669 razy

  Armia strasznie głodnych dinozaurów zmierza w Twoją stronę. Czy uda Ci się przetrwać to szaleństwo czy wylądujesz może w ich pokrytych łuskami żołądkach? Chwyć za każdą broń, jaka wpadnie Ci w ręce, i przygotuj się na epicką walkę na śmierć i życie. Jak długo zdołasz przeżyć w tej niekończącej się grze akcji z perspektywy pierwszej osoby?

 • Symulator przetrwania
  Graj
  Symulator przetrwania
  Zagrano 62494 razy

  Czy zdołasz przetrwać, będąc uwięzionym w dziczy? A co powiesz na wirtualne pustkowie w Twoim komputerze? Zbierz narzędzia i zasoby, które przydadzą Ci się, aż przybędzie pomoc w tej przygodowej grze symulacyjnej 3D. Twoim zadaniem będzie zbudowanie schronienia, zgromadzenie pożywienia i nie tylko.

 • Pikselowy survival
  Graj
  Pikselowy survival
  Zagrano 13673 razy

  Jak długo Twój bohater potrafi przetrwać w tej strzelance 3D? Połącz siły z policjantem, rolnikiem, biznesmenem lub sportsmenką w walce na śmierć i życie! Twoim zadaniem w grze będzie zebrać broń i amunicję oraz przydatne dopalacze takie jak frytki, gdy walczysz z przeciwnikiem.

 • Zombs.io
  Graj
  Zombs.io
  Zagrano 275653 razy

 • D.E.A.D.
  Graj
  D.E.A.D.
  Zagrano 2511 razy

  Pewnie nie dasz rady wyjść w jednym kwałku z tej potyczki. Nie oznacza to jednak, że nie możesz wcześniej porozwalać setki zombie! Ostrożnie dobieraj zaopatrzenie i broń w tej kabinie, zanim spróbujesz stąd zwiać, w tej intensywnej grze akcji.

 • Opuszczona wyspa
  Graj
  Opuszczona wyspa
  Zagrano 11189 razy

  Wujek John zaginął na tej tajemniczej wyspie położonej obok wybrzeża Kanady. Znajduje się tam pełno opuszczonych budynków, dziwnych sekretów, a może i nawet wściekłych potworów. Czy uda ci się go znaleźć, zanim będzie za późno?

 • Survived.io
  Graj
  Survived.io
  Zagrano 77543 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać, gdy rzucisz się w wir walki w tej śmiertelnej grze io? Będziesz walczyć na śmierć i życie z innymi graczami z całego świata o amunicję i inne cenne zasoby.

 • K.U.L.I.
  Graj
  K.U.L.I.
  Zagrano 13676 razy

  Dive into a dangerous post-apocalyptic world in this thrilling action shooter zombie game. Your goal is to survive, save others and rebuild civilisation. Shoot as many of the undead as possible and collect resources to complete daily missions. Upgrade your skills and weapons and battle your way through many levels. Can you find a cure and stop the infection or will you join the walking dead?

 • Firefighter Escape
  Graj
  Firefighter Escape
  Zagrano 12414 razy

  Poczuj się jak prawdziwy strażak w tej emocjonującej grze o wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów. Odszukaj wskazówki, które pomogą ci przeżyć i opowiedzieć innym, jak udało ci się uniknąć zagłady!

 • Ostatnie dinozaury
  Graj
  Ostatnie dinozaury
  Zagrano 12984 razy

  A gdyby ktoś Ci powiedział, że niektóre dinozaury przeżyły zagładę i zeszły do podziemi...?

 • Niemądre sposoby na śmierć: Święta
  Graj
  Niemądre sposoby na śmierć: Święta
  Zagrano 20991 razy

  Nadszedł czas na wygłupy! Te zwariowane stworzenia znalazły nowe sposoby na niebezpieczną zabawę! Czy zdołasz je ochronić, by świąteczny nastrój nie zginął?

 • Dynasta.io
  Graj
  Dynasta.io
  Zagrano 13088 razy

  Czeka cię walka na śmierć i życie w tej wieloosobowej grze przygodowej w trybie przetrwania. Walcz z innymi graczami, wyszukując przydatne zasoby, z których można zrobić broń i narzędzia. Wypatruj też sporadycznie pojawiających się pysznych kurczaków, a także – co ważniejsze – ogromnego pająka.

 • Achilles 2: Origins of a Legend
  Graj
  Achilles 2: Origins of a Legend
  Zagrano 41593 razy

  Razem z legendarnym greckim bohaterem wkrocz na pole bitwy i zmiażdż swoich przeciwników.

 • Worldz
  Graj
  Worldz
  Zagrano 54156 razy

  Jak długo uda ci się przeżyć w tej trójwymiarowej grze akcji? Po ulicach błąkają się hordy zombie, które z chęcią wbiłyby zęby w twoje smakowite ciało! Pozwolisz im na to? Oczywiście, że nie! Walcz z nimi ostro, zbierając przy tym broń i pożywienie.

 • Metal Slug 2
  Graj
  Metal Slug 2
  Zagrano 1717 razy

  Weź udział w różnych misjach np. w Japonii lub Afganistanie i przeżyj by wygrać.

 • Patykowa Wojna
  Graj
  Patykowa Wojna
  Zagrano 3473 razy

  Niech patyczkowe ludziki rozpłaszczą się niczym muchy pod packą!

 • Niemądre sposoby na śmierć
  Graj
  Niemądre sposoby na śmierć
  Zagrano 41340 razy

  Twoje kliknięcia mogą uratować te niemądre ludziki - musisz tylko wydedukować, w jaki sposób!

 • Tornado
  Graj
  Tornado
  Zagrano 6645 razy

  Steruj swoim tornado i zniszcz drzewa, samochody i budynki by zdobyć punkty.

 • Ucieczka przed Potworami
  Graj
  Ucieczka przed Potworami
  Zagrano 209 razy

  Jak długo przeżyjesz, kiedy atakują cię 8-bitowe potwory??

 • Światło
  Graj
  Światło
  Zagrano 1297 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać mocno świecącą kulę w tej pełnej światła grze akcji? Włączaj światła wokół niej, aby ochronić ją przed niebezpiecznymi wrogami.

 • Leć albo zgiń
  Graj
  Leć albo zgiń
  Zagrano 147 razy

  Klikaj, aby przetrwać w tej wymagającej i wciągającej grze na urządzenia mobilne! Leć i ocal swe życie!

 • Flash Fish Freddie
  Graj
  Flash Fish Freddie
  Zagrano 705 razy

  Ten ocean jest bardzo niebezpiecznym miejscem. Czy zdołasz ochronić Freddiego przed kłopotami podczas podwodnego spaceru?

 • Piekło i Niebo
  Graj
  Piekło i Niebo
  Zagrano 1407 razy

  Granica między niebem a piekłem jest naprawdę cienka...

 • Żołnierz-mutant
  Graj
  Żołnierz-mutant
  Zagrano 233 razy

  Dołącz do tego żołnierza-mutanta, gdy przygotowuje się do różnych misji na najbardziej niebezpiecznych planetach we wszechświecie. Musisz mu pomóc, aby przetrwał w tej grze akcji.

 • Egipski Badacz
  Graj
  Egipski Badacz
  Zagrano 19 razy

  Nie pozwól, by te starożytne mury stały się twoim grobowcem...

 • Obiad z indykiem
  Graj
  Obiad z indykiem
  Zagrano 19 razy

  Ta biedna indyczka na pewno nie chce wylądować na jednym z talerzy na obiedzie. Możesz pomóc jej wytrzymać tak długo, aby mogła umknąć przed olbrzymim piecem w tej grze w Dzień Dziękczynienia? Musi także uważać na rury z parą, broniąc się trąbką z powietrzem przeciwko armii skaczących ziemniaków.

 • Super Space Army
  Graj
  Super Space Army
  Zagrano 755 razy

  Jesteś sam jak palec, jest ciemno i milion potworów próbuje Cię zjeść. Nic takiego, prawda?

 • Noc zombie
  Graj
  Noc zombie
  Zagrano 2546 razy

  Zbliżają się hordy nieumarłych. Pokonaj ich wszystkich, co do jednego, i zarób pieniądze, by ulepszyć swoje bronie. Jak długo przetrwasz w tej grze o zombie?

 • Przeżyć wśród zombie
  Graj
  Przeżyć wśród zombie
  Zagrano 1023 razy

  Jak długo uda ci się przetrwać w mieście, w którym pełno paskudnych zombie? Nie dadzą ci spokoju, dopóki nie umrzesz, a niektóre z nich nawet plują toksycznymi ściekami! Zbieraj potężną broń, jak pistolety laserowe i staraj się przeżyć jak najdłużej w tej grze przygodowej.

Jak długo przetrwasz?

Tak, życie nie jest łatwe– codzienna orka w pracy lub w szkole, człowiek walczy, żeby jakoś przetrwać. Jeśli masz wrażenie, że jest Ci ciężko, sprawdź, z czym się muszą mierzyć bohaterowie naszych gier przetrwania.

Wydaje się, że los nie oszczędza tylko biednych. Ale majętni też wpadają w tarapaty. Włącz Na ratunek bogaczowi i pomóż krezusowi przeżyć w szalupie na pełnym morzu, w której się znalazł po katastrofie statku. Wytrwaj jak najdłużej, aż nadejdzie pomoc. Żeby przeżyć, trzeba jeść. Wciel się w potwora w Monster Snack Time i pożeraj inne potwory, jednocześnie starając się samemu nie wystąpić w roli obiadu. Rośnij i pokonuj kolejne etapy.

Jeśli lubisz się bać, stań do walki z hordami nieumarłych. Przemierzaj mroczne miasto w Infected Blood i odpieraj ataki zastępów zombie mających chętkę na Twój mózg. Korzystaj ze wszystkiego, co Ci wpadnie w ręce, żeby uzyskać przewagę. Z kolei w Forgotten Hill: Puppeteer musisz odnaleźć swoją narzeczoną, którą ostatni raz widziałeś w samochodzie. Został po niej tylko zakrwawiony bilet do teatru kukiełek. Czy starczy Ci odwagi, żeby rozwiązać tę zagadkę? 

Czasem zwykłe środki nie wystarczą, żeby przeżyć w walce z przeważającym przeciwnikiem. Włącz Ponowne zbrojenie i zostań tajemniczym wojownikiem, przemierzając zakazane królestwo i tocząc po drodze spektakularne boje pełne magii. Możesz też wybrać się w nieprzyjazną przestrzeń kosmiczną, szukając planety do zamieszkania. Cała ludzkość liczy na Ciebie!

Przeżycie bywa kwestią nie tylko mięśni, ale i rozumu. Tego najwyraźniej brakuje stworkom z gry Niemądre sposoby na śmierć, które ciągle balansują na krawędzi unicestwienia. Pomóż im przetrwać do następnej planszy, bo same nie dadzą rady!

Walka o przetrwanie toczy się nie tylko na powierzchni wśród ludzi i zwierząt, ale i znacznie głębiej. Włącz Microbe Combat i spróbuj przeżyć w bezlitosnym środowisku mikroskopijnych organizmów. Jedz białko, żeby rosnąć, unikaj większych, jedz mniejszych, rozmnażaj się przez podział i dominuj na kolejnych poziomach.

Gry przetrwanie to Twoja codzienna porcja survivalu. Walka o przeżycie nigdy nie była przyjemniejsza!