Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

O Naszym Gry Survival

W naszych gry survival niebezpieczeństwo może czaić się za niemal każdym rogiem. Te gry są naprawdę emocjonujące! Czy uda ci się przechytrzyć przeciwników i pozostać przy życiu? Staniesz oko w oko z bezlitosnymi psychopatami i dokuczliwymi stworami, które najwyraźniej tylko czekają, żeby ktoś wpadł w ich ręce, łapy czy pazury. Uważaj, bo w tych grach przygodowych znajdziesz też niejedną zmyślną pułapkę. Podczas poszukiwań starożytnych artefaktów trzeba będzie umknąć przed zatrutymi strzałami, biegnąc po spadających platformach.

A zombie ganiające cię w naszej kolekcji horrorów na pewno nie dadzą ci chwili wytchnienia. Ale przecież wiesz, jak sobie z nimi poradzić, prawda? Wystarczy tona broni, by odesłać je z powrotem do grobów! W tej kategorii znajdziesz też kilka gier RPG. Walcz o przetrwanie w pełnych niebezpieczeństw krainach, jednocześnie zarządzając surowcami i szukając sojuszników. Czy te ekscytujące gry online pozwolą ci dożyć kolejnej bitwy?

Jakie porady i triki ułatwią przetrwanie w grach surwiwalowych?

To zależy od tego, którą grę wybierzesz, jest jednak kilka podstawowych zasad. To dość oczywiste, że celem tych gier jest jak najdłuższe przetrwanie. Być może konieczne będzie oszczędzanie podstawowych zapasów i używanie ich wyłącznie w koniecznych przypadkach. W grze z zombie sensowne może być na przykład unikanie dużych grup nieumarłych i przemykanie obok nich zamiast atakowania, szczególnie jeśli zostało ci już niewiele amunicji.

Pomaga także świadomość, że umieranie raz po raz jest częścią gry. Każda przegrana może być szansą na przestudiowanie taktyki wroga lub układu terenu, przez który musisz się przedrzeć. Przede wszystkim walcz z rozmysłem, a nie w rozjuszeniu. Naucz się, która broń sprawdza się najlepiej, ile obrażeń może odnieść twoja postać, zanim kopnie w kalendarz, jak najskuteczniej pokonać przeciwników... lub ich ominąć. To tylko kilka taktyk, które pomogą ci zwyciężyć w tych niesamowitych grach online.

Jakie Gry Survival na komórkę są najlepsze?