Gry przetrwania

 • Mope.io
  Graj
  Mope.io
  Zagrano 1378001 razy

  Jak długo uda ci się przetrwać w tej sympatycznej grze wieloosobowej? Poprowadź tę małą myszkę i pomóż jej zbierać pożywienie i wodę. Czy dasz radę obronić ją przed innymi gryzoniami, aby urosła duża i silna?

 • Five Nights at Freddy's 2
  Graj
  Five Nights at Freddy's 2
  Zagrano 582503 razy

  Freddy Fazbear's Pizza is open for business again. What could possibly go wrong? Find out how long you can survive the night shift at the dangerous pizzeria in this thrilling action game.

 • Morderstwo
  Graj
  Morderstwo
  Zagrano 418073 razy

  Ktoś powinien się zająć tym starym, podłym królem. Czy podejmiesz się tego zadania?

 • Five Nights at Freddy's 3
  Graj
  Five Nights at Freddy's 3
  Zagrano 279738 razy

  Zaraz zaczynasz kolejną zmianę w pizzerii. Pojawiło się kilka nowych atrakcji, więc musisz się bardzo postarać, żeby przetrwać jeszcze jeden straszny tydzień.

 • Zombs.io
  Graj
  Zombs.io
  Zagrano 253700 razy

  Zombs.io

 • Teren wojskowy: Wyspa
  Graj
  Teren wojskowy: Wyspa
  Zagrano 198991 razy

  Po ataku podczas ćwiczeń wojskowych utknąłeś w samym środku terytorium wroga. Musisz przeżyć za wszelką cenę! W grze Teren wojskowy: Wyspa miej broń zawsze w gotowości!

 • Inwazja zombie
  Graj
  Inwazja zombie
  Zagrano 93475 razy

  Zgodnie z zasadami etykiety zombie należy powitać uściskiem dłoni... i bazooką.

 • Survived.io
  Graj
  Survived.io
  Zagrano 74401 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać, gdy rzucisz się w wir walki w tej śmiertelnej grze io? Będziesz walczyć na śmierć i życie z innymi graczami z całego świata o amunicję i inne cenne zasoby.

 • Symulator przetrwania
  Graj
  Symulator przetrwania
  Zagrano 60762 razy

  Czy zdołasz przetrwać, będąc uwięzionym w dziczy? A co powiesz na wirtualne pustkowie w Twoim komputerze? Zbierz narzędzia i zasoby, które przydadzą Ci się, aż przybędzie pomoc w tej przygodowej grze symulacyjnej 3D. Twoim zadaniem będzie zbudowanie schronienia, zgromadzenie pożywienia i nie tylko.

 • Worldz
  Graj
  Worldz
  Zagrano 51276 razy

  Jak długo uda ci się przeżyć w tej trójwymiarowej grze akcji? Po ulicach błąkają się hordy zombie, które z chęcią wbiłyby zęby w twoje smakowite ciało! Pozwolisz im na to? Oczywiście, że nie! Walcz z nimi ostro, zbierając przy tym broń i pożywienie.

 • Zabójcy w magazynie
  Graj
  Zabójcy w magazynie
  Zagrano 49114 razy

  Uwaga! Jest problem w magazynie, a ty musisz przetrwać i powstrzymać ataki wroga. Jesteś jedynym zabójcą, który przeszedł próbę czasu, ale masz przed sobą jeszcze wiele niebezpiecznych misji. Obudź w sobie snajpera!

 • Niemądre sposoby na śmierć
  Graj
  Niemądre sposoby na śmierć
  Zagrano 40915 razy

  Twoje kliknięcia mogą uratować te niemądre ludziki - musisz tylko wydedukować, w jaki sposób!

 • Achilles 2: Origins of a Legend
  Graj
  Achilles 2: Origins of a Legend
  Zagrano 40111 razy

  Razem z legendarnym greckim bohaterem wkrocz na pole bitwy i zmiażdż swoich przeciwników.

 • Przetrwać w Afganistanie
  Graj
  Przetrwać w Afganistanie
  Zagrano 38381 razy

  Jak długo przetrwasz w tej strzelance z perspektywy strzelca? Przed tobą arena walki, znajdująca się na odległych piaskach Afganistanu. Najpierw musisz znaleźć broń, a potem zlikwidować wszystkie cele, jeden po drugim.

 • Zassin
  Graj
  Zassin
  Zagrano 36810 razy

  Tylko zwinne palce i szybki refleks pomogą Ci przetrwać atak tych ludzików-zabójców!

 • Ragdoll Avalanche
  Graj
  Ragdoll Avalanche
  Zagrano 29589 razy

  Omijaj ostre kolce i spróbuj przeżyć jak najdłużej w grze "Ludzik: Porwany przez lawinę".

 • Armed Forces vs. Gangs
  Graj
  Armed Forces vs. Gangs
  Zagrano 28788 razy

  Na ulicach tego miasta rozgrywają się bezlitosne walki. Czy będziesz bronić gangów, które rządzą miastem, czy też staniesz po stronie wojska, którego celem jest zakończyć panujący tu chaos? Dokonaj wyboru i przygotuj się na walkę na śmierć i życie w tej grze akcji dla wielu graczy, grając z perspektywy pierwszej osoby.

 • Gunmach
  Graj
  Gunmach
  Zagrano 25527 razy

  Twój czołg bojowy jest przygotowany. Usiądź za sterami i przygotuj się na pierwszą falę atakujących robotów. Jak długo przetrwasz w tej grze akcji?

 • Path of Hero
  Graj
  Path of Hero
  Zagrano 25282 razy

  Kradzież samolotu za liniami wroga to chyba nie najlepszy pomysł. Dołącz do tego elitarnego żołnierza, gdy walczy, by wrócić do domu, w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Trzeba będzie mu pomóc ominąć oddziały nieprzyjaciela, aby mógł znaleźć pojazd, którym spróbuje uciec.

 • Moby Dick
  Graj
  Moby Dick
  Zagrano 20079 razy

  Jak to jest być jak Moby Dick? Jedz i pływaj, aby przetrwać. Przewracaj łódki i walcz z piratami!

 • Wilds.io
  Graj
  Wilds.io
  Zagrano 19718 razy

  Postaraj się przetrwać, grając w tę wciągającą grę wieloosobową online – Wild.io! Stwórz swoją postać lub wybierz ją losowo, aby dołączyć do akcji. Uważaj na ogromne potwory!

 • Droga gniewu
  Graj
  Droga gniewu
  Zagrano 16951 razy

  Jak długo uda Ci się przeżyć na tej postapokaliptycznej autostradzie?

 • Taktyczna Siła 1
  Graj
  Taktyczna Siła 1
  Zagrano 16772 razy

  Duch1, twoja misja, jeśli zechcesz ją przyjąć, będzie trudna i niebezpieczna...

 • Przetrwanie
  Graj
  Przetrwanie
  Zagrano 16419 razy

  Jak długo przetrwasz na wyspie, mając do dyspozycji tylko to, co na niej znajdziesz? Sprawdź to w tej przerażającej grze, która będzie dobrym testem twojej odwagi.

 • Artyleryjska gorączka 2
  Graj
  Artyleryjska gorączka 2
  Zagrano 15238 razy

  Zdecyduj, po czyjej stronie jesteś w tej zwariowanej wojnie i zademonstruj swą militarną potęgę.

 • Spect
  Graj
  Spect
  Zagrano 14956 razy

  SPECT to wciągająca kosmiczna strzelanka. Strzelaj bez przerwy, odpalaj rakiety i używaj tarczy, aby chronić swój statek kosmiczny przed statkami wroga i asteroidami. Jak długo zdołasz przetrwać? Wykaż się refleksem i stale poprawiaj swoje wyniki!

 • Silly Ways to Die 2
  Graj
  Silly Ways to Die 2
  Zagrano 12936 razy

  Te szalone stworki uwielbiają robić sobie krzywdę. Czy dasz radę je ocalić, nim będzie za późno?

 • Ostatnie dinozaury
  Graj
  Ostatnie dinozaury
  Zagrano 12688 razy

  A gdyby ktoś Ci powiedział, że niektóre dinozaury przeżyły zagładę i zeszły do podziemi...?

 • Hungry Hal
  Graj
  Hungry Hal
  Zagrano 12573 razy
 • Firefighter Escape
  Graj
  Firefighter Escape
  Zagrano 11994 razy

  Poczuj się jak prawdziwy strażak w tej emocjonującej grze o wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów. Odszukaj wskazówki, które pomogą ci przeżyć i opowiedzieć innym, jak udało ci się uniknąć zagłady!

 • Pikselowy survival
  Graj
  Pikselowy survival
  Zagrano 11626 razy

  Jak długo Twój bohater potrafi przetrwać w tej strzelance 3D? Połącz siły z policjantem, rolnikiem, biznesmenem lub sportsmenką w walce na śmierć i życie! Twoim zadaniem w grze będzie zebrać broń i amunicję oraz przydatne dopalacze takie jak frytki, gdy walczysz z przeciwnikiem.

 • Dino Survival
  Graj
  Dino Survival
  Zagrano 10604 razy

  Armia strasznie głodnych dinozaurów zmierza w Twoją stronę. Czy uda Ci się przetrwać to szaleństwo czy wylądujesz może w ich pokrytych łuskami żołądkach? Chwyć za każdą broń, jaka wpadnie Ci w ręce, i przygotuj się na epicką walkę na śmierć i życie. Jak długo zdołasz przeżyć w tej niekończącej się grze akcji z perspektywy pierwszej osoby?

 • Zombie Vacation
  Graj
  Zombie Vacation
  Zagrano 10347 razy

  Niektórzy na wakacje wolą pojechać na wyspy tropikalne, na których w ogóle nie ma zombie. Co za nudy! Przyłącz się do tego odważnego żołnierza, jak zażywa odpoczynku i relaksu podczas dynamicznej walki z niezliczonymi hordami ożywieńców. Pomożesz mu przetrwać jak najdłużej w tej całkiem szalonej grze akcji?

 • Opuszczona wyspa
  Graj
  Opuszczona wyspa
  Zagrano 10294 razy

  Wujek John zaginął na tej tajemniczej wyspie położonej obok wybrzeża Kanady. Znajduje się tam pełno opuszczonych budynków, dziwnych sekretów, a może i nawet wściekłych potworów. Czy uda ci się go znaleźć, zanim będzie za późno?

 • Niemądre sposoby na śmierć: Święta
  Graj
  Niemądre sposoby na śmierć: Święta
  Zagrano 10077 razy

  Nadszedł czas na wygłupy! Te zwariowane stworzenia znalazły nowe sposoby na niebezpieczną zabawę! Czy zdołasz je ochronić, by świąteczny nastrój nie zginął?

 • Down the Hill
  Graj
  Down the Hill
  Zagrano 9426 razy

  Uważaj na niebezpieczne pułapki, zbieraj serca i monety, aby przetrwać w tej platformowej grze zręcznościowej Down the Hill.

Jak długo przetrwasz?

Tak, życie nie jest łatwe– codzienna orka w pracy lub w szkole, człowiek walczy, żeby jakoś przetrwać. Jeśli masz wrażenie, że jest Ci ciężko, sprawdź, z czym się muszą mierzyć bohaterowie naszych gier przetrwania.

Wydaje się, że los nie oszczędza tylko biednych. Ale majętni też wpadają w tarapaty. Włącz Na ratunek bogaczowi i pomóż krezusowi przeżyć w szalupie na pełnym morzu, w której się znalazł po katastrofie statku. Wytrwaj jak najdłużej, aż nadejdzie pomoc. Żeby przeżyć, trzeba jeść. Wciel się w potwora w Monster Snack Time i pożeraj inne potwory, jednocześnie starając się samemu nie wystąpić w roli obiadu. Rośnij i pokonuj kolejne etapy.

Jeśli lubisz się bać, stań do walki z hordami nieumarłych. Przemierzaj mroczne miasto w Infected Blood i odpieraj ataki zastępów zombie mających chętkę na Twój mózg. Korzystaj ze wszystkiego, co Ci wpadnie w ręce, żeby uzyskać przewagę. Z kolei w Forgotten Hill: Puppeteer musisz odnaleźć swoją narzeczoną, którą ostatni raz widziałeś w samochodzie. Został po niej tylko zakrwawiony bilet do teatru kukiełek. Czy starczy Ci odwagi, żeby rozwiązać tę zagadkę? 

Czasem zwykłe środki nie wystarczą, żeby przeżyć w walce z przeważającym przeciwnikiem. Włącz Ponowne zbrojenie i zostań tajemniczym wojownikiem, przemierzając zakazane królestwo i tocząc po drodze spektakularne boje pełne magii. Możesz też wybrać się w nieprzyjazną przestrzeń kosmiczną, szukając planety do zamieszkania. Cała ludzkość liczy na Ciebie!

Przeżycie bywa kwestią nie tylko mięśni, ale i rozumu. Tego najwyraźniej brakuje stworkom z gry Niemądre sposoby na śmierć, które ciągle balansują na krawędzi unicestwienia. Pomóż im przetrwać do następnej planszy, bo same nie dadzą rady!

Walka o przetrwanie toczy się nie tylko na powierzchni wśród ludzi i zwierząt, ale i znacznie głębiej. Włącz Microbe Combat i spróbuj przeżyć w bezlitosnym środowisku mikroskopijnych organizmów. Jedz białko, żeby rosnąć, unikaj większych, jedz mniejszych, rozmnażaj się przez podział i dominuj na kolejnych poziomach.

Gry przetrwanie to Twoja codzienna porcja survivalu. Walka o przeżycie nigdy nie była przyjemniejsza!