Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Tall Man Run

Sprawdź, jak daleko dasz radę dotrzeć w Tallman Run. Czy dotrzesz do końca wszystkich torów przeszkód w tej grze online o bieganiu?

Przejmij kontrolę nad nieustraszonym patyczakiem, który próbuje dotrzeć do pierwszej linii mety. Po drodze może zbierać dopalacze, które zwiększą jego wzrost. Niestety, w tej trójwymiarowej grze o patyczakach jest też wiele barier, które po zderzeniu zmniejszą go z powrotem do poprzednich rozmiarów. Dołącz do niego podczas próby pokonania każdego poziomu i zebrania mnóstwa klejnotów po drodze. Możesz ich użyć, aby kupić dodatkowe fajne postacie.

Jak grać w Tallman Run?

Tallman Run to zabawna i trudna gra zręcznościowa. Poprowadź patyczaka przez serię torów przeszkód pełnych barier. Będzie musiał je przeskoczyć lub być wystarczająco wysoki, aby się przez nie przebić. Każda z tych barier może drastycznie zmniejszyć jego wzrost, więc będzie musiał łapać dopalenia, które pomogą mu zachować wysokość.

Sterowanie

  • Użyj MYSZY, by pokierować patyczakiem na każdym poziomie.

Podobne gry

Wypróbuj też inne świetne gry online.

  1. Hammer Master
  2. Rail Slide
  3. Airport Rush
  4. Stickman Hook

Kto stworzył Tallman Run?

Tallman Run to tytuł studia 2Play.