Gry Omijanie

 • Pampeluna ekstremalna
  Graj
  Pampeluna ekstremalna
  Zagrano 24990 razy

  Rozwścieczony byk goni cię po całej arenie. Czy uda ci się uciec, zanim weźmie cię na rogi?

 • Zderzenie z kolorami 3D
  Graj
  Zderzenie z kolorami 3D
  Zagrano 21982 razy

  Ta kula próbuje przejść nie jeden, ale kilka kursów kolizyjnych w tej grze akcji. Czy pomożesz jej przedrzeć się przez wszystkie przeszkody, stojące na jej drodze do mety na każdym poziomie? Musi wbijać się w gigantyczne pachołki, długie rzędy bloków i o wiele więcej.

 • Włamywacz Bob 4: Sezon 2 Rosja
  Graj
  Włamywacz Bob 4: Sezon 2 Rosja
  Zagrano 252009 razy

  Najnowsza fala występków Boba zabierze go prosto do dalekiej Rosji! Dołącz do niego, jak rabuje klejnoty, rzadkie lalki oraz inne bezcenne przedmioty z najlepiej strzeżonych budynków w Moskwie. Bob będzie potrzebować twojej pomocy, by uniknąć kamer monitoringu, nowoczesnych systemów alarmowych oraz kilku bezwzględnych strażników.

 • Helix Jump
  Graj
  Helix Jump
  Zagrano 132197 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać w ruchu tę kroplę farby, która zbliża się do tej niebezpiecznej wieży? Wieża nie jest w najlepszym stanie, gdyż odpadają od niej kawałki. Musisz także uchronić kroplę przed uderzeniem w żółte części w tej fascynującej grze logicznej.

 • Helix Jump Advanced
  Graj
  Helix Jump Advanced
  Zagrano 8699 razy

  Jak długo uda Ci się powstrzymać te krople farby przed zniszczeniem? Ostrożnie przemieszczaj się po wszystkich wieżach w tej intensywnej grze akcji. Po drodze możesz zbierać dopalacze, dzięki którym rozwalisz wszystkie stojące przed Tobą przeszkody.

 • Snail Bob 6: Winter Story
  Graj
  Snail Bob 6: Winter Story
  Zagrano 1311639 razy

  Utrzymaj ślimaka Boba przy życiu w pełnej zagadek zimowej krainie, dbając o to, by miał udane Boże Narodzenie.

 • Ślimak Bob
  Graj
  Ślimak Bob
  Zagrano 3196679 razy

  Pomóż temu obślizgłemu, lecz odważnemu ślimakowi dotrzeć do jego nowiutkiego domu!

 • Vex 4
  Graj
  Vex 4
  Zagrano 50546 razy

  Witaj ponownie w jednym z najbardziej skomplikowanych labiryntów na świecie. Czy uda ci się dotrzeć do wszystkich punktów kontrolnych w tej niesamowitej grze akcji? Musisz tu uważać na wszystko, od ruchomych platform do przepaści bez dna!

 • Color Tunnel
  Graj
  Color Tunnel
  Zagrano 40153 razy

  W tym tunelu aż roi się od strasznie niebezpiecznych przeszkód. Czy dasz radę ominąć je wszystkie w tej ekscytującej grze w wyścigi 3D. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby nie wpaść w nie!

 • Helix Jump 2
  Graj
  Helix Jump 2
  Zagrano 178533 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać piłkę z tuszem w ruchu w tej kontynuacji intensywnej gry logicznej? Obracaj wieżą, jednocześnie próbując omijać niebezpieczne, czerwone platformy.

 • Ślimak Bob 3
  Graj
  Ślimak Bob 3
  Zagrano 131258 razy

  Ślimak Bob zwiedza starożytne egipskie budowle. Czy pomożesz mu wrócić do domu?

 • Geometry Rush
  Graj
  Geometry Rush
  Zagrano 34247 razy

  This little block is in a really big rush! Help him avoid the dangerous triangles while he collects lots of stars in this exciting action game.

 • Ślimak Bob 5
  Graj
  Ślimak Bob 5
  Zagrano 909063 razy

  Ślimak Bob wynurzył się ze swojej skorupki, ale jego droga do prawdziwej miłości pełna jest wyzwań.

 • Szczęście w życiu
  Graj
  Szczęście w życiu
  Zagrano 19175 razy

  Piły łańcuchowe w chodniku i śmiertelnie niebezpieczne wiatraki to tylko dwa powody, dla których nikt nigdy nie chciałby mieszkać w tej szalonej dzielnicy! Czy pomożesz temu gościowi, aby nigdy nie zabrakło mu szczęścia, w tej zwariowanej i dziwacznej grze akcji? Tylko ty możesz go ochronić.

 • Crossy Road
  Graj
  Crossy Road
  Zagrano 89130 razy

  Dlaczego ten kurczak przeszedł ulicę? To oczywiste – aby przejść na drugą stronę! Ale co się stanie z jego znajomymi? Dołącz do nieustraszonego ptaka i jego szalonych kompanów w tej grze akcji utrzymanej w stylistyce retro. Możesz nimi kierować, gdy zbierają masę złotych monet i unikają korków?

 • Kręcący się wir
  Graj
  Kręcący się wir
  Zagrano 2122 razy

  Jak daleko uda Ci się dotrzeć w tej intensywnej grze akcji 3D? Steruj obracająca się kulką przez korytarz pełen ruchomych przeszkód. Możesz także zbierać pełno klejnotów, które wymienisz na fajniejsze i bardziej kolorowe kulki.

 • Vex 2
  Graj
  Vex 2
  Zagrano 61585 razy

  Vex powraca, by znaleźć drogę wyjścia z kolejnego labiryntu, pełnego śmiertelnie niebezpiecznych wyzwań.

 • Ślimak Bob 4
  Graj
  Ślimak Bob 4
  Zagrano 220354 razy

  Załóż kostium kosmiczny i ponownie wyrusz ze Ślimakiem Bobem na misję ratowania planety. Weź udział w pełnej przygód misji w przestrzeni kosmicznej, w której nie działają zasady grawitacji, i pomóż dzielnemu ślimakowi pokonywać przeszkody. Znajdź trzy gwiazdy ukryte na każdym poziomie. Gotów do podróży?

 • Run
  Graj
  Run
  Zagrano 40143 razy

  Mały spacer w przestrzeni kosmicznej? Jak najbardziej, ale lepiej nie spaść poza krawędź...

 • Tunnel Rush
  Graj
  Tunnel Rush
  Zagrano 22783 razy

  W tym tunelu aż roi się od strasznie niebezpiecznych przeszkód. Czy dasz radę ominąć je wszystkie w tej ekscytującej grze w wyścigi 3D. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby nie wpaść w nie!

 • Doskonałe trafienie
  Graj
  Doskonałe trafienie
  Zagrano 2517 razy

  Czy zdołasz ukończyć wszystkie tory przeszkód w tej dziwacznej i zakręconej grze akcji 3D? Po drodze zbieraj piłki, jednocześnie omijając przeszkody. Musisz wbić je wszystkie do dziurki na końcu każdego poziomu.

 • The Worlds Hardest Game
  Graj
  The Worlds Hardest Game
  Zagrano 47569 razy

  Wiesz, że jesteś ciekawski...

 • Vex 3
  Graj
  Vex 3
  Zagrano 91849 razy

  Jak Vex poradzi sobie z tą trudną sytuacją? Dołącz do niego w tej platformowej przygodzie.

 • Geometry Neon Dash Subzero
  Graj
  Geometry Neon Dash Subzero
  Zagrano 22981 razy

  Te figury postanowiły pomknąć przez niesamowicie niebezpieczne rejony. Czy uda im się wrócić w jednym kawałku? Wszystko zależy od ciebie w tej emocjonującej grze akcji. Pomóż im uniknąć niebezpieczeństw i przeskakiwać nad strasznie ostrymi i wirującymi ostrzami, po drodze zbierając świecące kule, które umożliwią zakup nowych postaci.

 • Ślimak Bob 2 HTML5
  Graj
  Ślimak Bob 2 HTML5
  Zagrano 92683 razy

  By dotrzeć na urodziny dziadka, Ślimak Bob musi pokonać niebezpieczny las. Czy uda mu się przejść?

 • Jednoręki bandyta
  Graj
  Jednoręki bandyta
  Zagrano 7006 razy

  Ile wirtualnych palców uda Ci się stracić, grając w tę intensywną grę akcji online? Chwyć sztylet i sprawdź, czy trafisz we właściwe miejsca bez skaleczenia siebie. Działaj szybko i ostrożnie – inaczej poleje się krew!

 • Thrill Rush 2
  Graj
  Thrill Rush 2
  Zagrano 193305 razy

  Gotowi na ekstremalną przejażdzkę życia? Czy przetrwasz niekontrolowaną jazdę na tym dzikim rollercoasterze?

 • Schody
  Graj
  Schody
  Zagrano 4002 razy

  Ta skacząca piłka próbuje dostać się na szczyt schodów. Niestety może to trwać wieki! Możesz poprowadzić ją w tej zakręconej i kolorowej grze akcji, aby nie wpadała na kolce?

 • Snail Bob 2
  Graj
  Snail Bob 2
  Zagrano 741417 razy

  Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka!

 • Brutal.io
  Graj
  Brutal.io
  Zagrano 82993 razy

  Ta wieloosobowa gra jest niesamowicie brutalna! Zakręć swoim kolczastym ogonem i zlikwiduj przeciwników, zanim oni pokonają ciebie. Czy uda ci się uniknąć zmiażdżenia? Jeśli nie, skończysz grać, zanim się spostrzeżesz!

 • Bieg przez grobowce
  Graj
  Bieg przez grobowce
  Zagrano 300856 razy

  Jak daleko dobiegnie profesor Jones w przygodówce Bieg przez grobowce? Biegnij, skacz, ślizgaj się, mknij i surfuj, omijając zróżnicowane przeszkody, zlokalizowane w świątyniach, egzotycznych krainach, na mostach i pod ziemią. Zbieraj klejnoty, monety i odblokuj odlotowe postacie, takie jak Lara Bones, Mumia, Agent 99, Tancerz Disco i wiele innych! Oto niekończąca się zabawa w bieganie!

 • Snail Bob
  Graj
  Snail Bob
  Zagrano 97157 razy

  Pomóż temu oślizgłemu, lecz pełnemu werwy ślimakowi odbyć podróż do olśniewającej nowej siedziby!

 • Thrill Rush
  Graj
  Thrill Rush
  Zagrano 82816 razy

  Trzymaj się mocno - ta przejażdżka będzie naprawdę ekstremalna!

 • Vex
  Graj
  Vex
  Zagrano 40707 razy

  Lepiej myśl i działaj szybko… To niebezpieczny świat dla takiego ludzika!

 • LA Traffic Mayhem
  Graj
  LA Traffic Mayhem
  Zagrano 38085 razy

  Kiedy w mieście jest 8 milionów kierowców, każda godzina jest godziną szczytu.

Skacz, przemykaj się i kombinuj

Unikanie kolizji z niebezpiecznymi obiektami od zawsze było tematem gier wideo. Gry tego typu pozwalają rozwijać refleks, spostrzegawczość i spryt. Chcesz się sprawdzić? Zagraj w gry z kategorii Omijanie, których całe mnóstwo znajdziesz na stronie Gry.pl. Zapraszamy!

W grach z popularnej serii Snail Bob Twoim zadaniem jest zapewnienie sympatycznemu ślimakowi Bobowi bezpiecznej drogi do wyjścia. Aby osiągnąć ten cel, musisz omijać pułapki, rozwiązywać łamigłówki logiczne i umiejętnie wykorzystywać prawa fizyki. Choć ślimaki zwykle poruszają się bardzo wolno, nasz bohater może wrzucić drugi bieg i nieco przyspieszyć, co jest wymagane do ukończenia niektórych poziomów.

Jeśli szukasz prawdziwych klasyków, wypróbuj Ciasteczkowego potwora. To nic innego, jak znany i lubiany Pac-Man! Poprowadź swojego bohatera przez labirynt, karmiąc go kulkami i uciekając przed złośliwymi duchami. Specjalne kulki przemieniają duchy w ciasteczka, które możesz zjeść. Bo zemsta najlepiej smakuje na… słodko!

Chcesz poćwiczyć refleks i spostrzegawczość? Wypróbuj serię gier zręcznościowych Vex, w których kierujesz maleńkim ludzikiem na rozległych poziomach najeżonych niebezpieczeństwami. Skacz, omijaj przeszkody, odbijaj się od ścian i uważaj na śmiercionośne kolce! Jeśli mało Ci jeszcze wrażeń, możesz tworzyć własne poziomy, na których sprawdzisz swoje umiejętności.

Ucieczka pikseli to gra polegająca na kierowaniu szybko poruszającymi się malutkimi bohaterami. Usterki i zakłócenia opanowują Pikselową Krainę. Tylko Ty możesz ocalić jej mieszkańców. Twoje zadanie polega na przeskakiwaniu przeszkód i rysowaniu pomostów, dzięki którym Twoi podopieczni unikną niebezpieczeństwa. Tylko uważaj! Tusz w Twoim cyfrowym piórze szybko się wyczerpuje i trzeba czekać, aż się odnowi. Dlatego musisz używać go rozważnie.

Shirk to kolejna prosta na pozór gra, która może Cię wciągnąć na długie godziny. Polega ona na prowadzeniu kulki przez kręte korytarze tak, aby nie dotknęła ściany. Wystarczy odpowiednio przesuwać mysz. Proste, prawda? W takim razie spróbuj i sprawdź, jak pewną masz rękę!

Koniecznie odwiedź stronę Gry.pl, aby zagrać w gry polegające na omijaniu przeszkód i niebezpieczeństw. Mamy wiele klasyków i nowości dostępnych za darmo. Razem ponad 270 pozycji. Wykaż się sprytem i przebiegłością. Dołącz do naszych bohaterów już teraz!