Gry Omijanie

 • Włamywacz Bob 4: Sezon 2 Rosja
  Graj
  Włamywacz Bob 4: Sezon 2 Rosja
  Zagrano 293570 razy

  Najnowsza fala występków Boba zabierze go prosto do dalekiej Rosji! Dołącz do niego, jak rabuje klejnoty, rzadkie lalki oraz inne bezcenne przedmioty z najlepiej strzeżonych budynków w Moskwie. Bob będzie potrzebować twojej pomocy, by uniknąć kamer monitoringu, nowoczesnych systemów alarmowych oraz kilku bezwzględnych strażników.

  Bob the Robber 4: Season 2 Russia Apple App Store lub Google Play.

 • Ślimak Bob 5
  Graj
  Ślimak Bob 5
  Zagrano 975297 razy

  Ślimak Bob wynurzył się ze swojej skorupki, ale jego droga do prawdziwej miłości pełna jest wyzwań.

 • Zderzenie z kolorami 3D
  Graj
  Zderzenie z kolorami 3D
  Zagrano 64060 razy

  Ta kula próbuje przejść nie jeden, ale kilka kursów kolizyjnych w tej grze akcji. Czy pomożesz jej przedrzeć się przez wszystkie przeszkody, stojące na jej drodze do mety na każdym poziomie? Musi wbijać się w gigantyczne pachołki, długie rzędy bloków i o wiele więcej.

 • Snail Bob 6: Winter Story
  Graj
  Snail Bob 6: Winter Story
  Zagrano 1484473 razy

  Utrzymaj ślimaka Boba przy życiu w pełnej zagadek zimowej krainie, dbając o to, by miał udane Boże Narodzenie.

 • Helix Jump Advanced
  Graj
  Helix Jump Advanced
  Zagrano 31629 razy

  Jak długo uda Ci się powstrzymać te krople farby przed zniszczeniem? Ostrożnie przemieszczaj się po wszystkich wieżach w tej intensywnej grze akcji. Po drodze możesz zbierać dopalacze, dzięki którym rozwalisz wszystkie stojące przed Tobą przeszkody.

 • Ślimak Bob
  Graj
  Ślimak Bob
  Zagrano 3418335 razy

  Pomóż temu obślizgłemu, lecz odważnemu ślimakowi dotrzeć do jego nowiutkiego domu!

 • Classic Snake
  Graj
  Classic Snake
  Zagrano 22079 razy

  Klasyczna gra powraca w wersji retro online. Rozkoszuj się 8-bitową grafiką, jednocześnie starając się, aby Twój wąż był jak potężniejszy. Możesz zmieniać ustawienia prędkości węża, zanim zacznie pożerać jak najwięcej przepysznych jabłek.

 • The Worlds Hardest Game
  Graj
  The Worlds Hardest Game
  Zagrano 48342 razy

  Wiesz, że jesteś ciekawski...

 • Geometry Neon Dash Subzero
  Graj
  Geometry Neon Dash Subzero
  Zagrano 24602 razy

  Te figury postanowiły pomknąć przez niesamowicie niebezpieczne rejony. Czy uda im się wrócić w jednym kawałku? Wszystko zależy od ciebie w tej emocjonującej grze akcji. Pomóż im uniknąć niebezpieczeństw i przeskakiwać nad strasznie ostrymi i wirującymi ostrzami, po drodze zbierając świecące kule, które umożliwią zakup nowych postaci.

 • Crossy Road
  Graj
  Crossy Road
  Zagrano 93383 razy

  Dlaczego ten kurczak przeszedł ulicę? To oczywiste – aby przejść na drugą stronę! Ale co się stanie z jego znajomymi? Dołącz do nieustraszonego ptaka i jego szalonych kompanów w tej grze akcji utrzymanej w stylistyce retro. Możesz nimi kierować, gdy zbierają masę złotych monet i unikają korków?

 • Snail Bob 2
  Graj
  Snail Bob 2
  Zagrano 790226 razy

  Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka!

 • Vex 4
  Graj
  Vex 4
  Zagrano 68313 razy

  Witaj ponownie w jednym z najbardziej skomplikowanych labiryntów na świecie. Czy uda ci się dotrzeć do wszystkich punktów kontrolnych w tej niesamowitej grze akcji? Musisz tu uważać na wszystko, od ruchomych platform do przepaści bez dna!

 • Helix Jump 2
  Graj
  Helix Jump 2
  Zagrano 195650 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać piłkę z tuszem w ruchu w tej kontynuacji intensywnej gry logicznej? Obracaj wieżą, jednocześnie próbując omijać niebezpieczne, czerwone platformy.

 • Ślimak Bob 4
  Graj
  Ślimak Bob 4
  Zagrano 303044 razy

  Załóż kostium kosmiczny i ponownie wyrusz ze Ślimakiem Bobem na misję ratowania planety. Weź udział w pełnej przygód misji w przestrzeni kosmicznej, w której nie działają zasady grawitacji, i pomóż dzielnemu ślimakowi pokonywać przeszkody. Znajdź trzy gwiazdy ukryte na każdym poziomie. Gotów do podróży?

 • Jednoręki bandyta
  Graj
  Jednoręki bandyta
  Zagrano 10061 razy

  Ile wirtualnych palców uda Ci się stracić, grając w tę intensywną grę akcji online? Chwyć sztylet i sprawdź, czy trafisz we właściwe miejsca bez skaleczenia siebie. Działaj szybko i ostrożnie – inaczej poleje się krew!

 • Szczęście w życiu
  Graj
  Szczęście w życiu
  Zagrano 25705 razy

  Piły łańcuchowe w chodniku i śmiertelnie niebezpieczne wiatraki to tylko dwa powody, dla których nikt nigdy nie chciałby mieszkać w tej szalonej dzielnicy! Czy pomożesz temu gościowi, aby nigdy nie zabrakło mu szczęścia, w tej zwariowanej i dziwacznej grze akcji? Tylko ty możesz go ochronić.

 • Bieg przez grobowce
  Graj
  Bieg przez grobowce
  Zagrano 323322 razy

  Jak daleko dobiegnie profesor Jones w przygodówce Bieg przez grobowce? Biegnij, skacz, ślizgaj się, mknij i surfuj, omijając zróżnicowane przeszkody, zlokalizowane w świątyniach, egzotycznych krainach, na mostach i pod ziemią. Zbieraj klejnoty, monety i odblokuj odlotowe postacie, takie jak Lara Bones, Mumia, Agent 99, Tancerz Disco i wiele innych! Oto niekończąca się zabawa w bieganie!

 • Thrill Rush
  Graj
  Thrill Rush
  Zagrano 84990 razy

  Trzymaj się mocno - ta przejażdżka będzie naprawdę ekstremalna!

 • Helix Jump
  Graj
  Helix Jump
  Zagrano 135565 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać w ruchu tę kroplę farby, która zbliża się do tej niebezpiecznej wieży? Wieża nie jest w najlepszym stanie, gdyż odpadają od niej kawałki. Musisz także uchronić kroplę przed uderzeniem w żółte części w tej fascynującej grze logicznej.

 • Brutal.io
  Graj
  Brutal.io
  Zagrano 89990 razy

  Ta wieloosobowa gra jest niesamowicie brutalna! Zakręć swoim kolczastym ogonem i zlikwiduj przeciwników, zanim oni pokonają ciebie. Czy uda ci się uniknąć zmiażdżenia? Jeśli nie, skończysz grać, zanim się spostrzeżesz!

 • Ślimak Bob 7: Bajkowa historia
  Graj
  Ślimak Bob 7: Bajkowa historia
  Zagrano 78149 razy

  Bob do późna czytał bajki. Teraz śni o smokach i czarodziejach...

 • Snail Bob
  Graj
  Snail Bob
  Zagrano 109602 razy

  Pomóż temu oślizgłemu, lecz pełnemu werwy ślimakowi odbyć podróż do olśniewającej nowej siedziby!

 • Tunnel Rush
  Graj
  Tunnel Rush
  Zagrano 27061 razy

  W tym tunelu aż roi się od strasznie niebezpiecznych przeszkód. Czy dasz radę ominąć je wszystkie w tej ekscytującej grze w wyścigi 3D. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby nie wpaść w nie!

 • Pogromcy zombie
  Graj
  Pogromcy zombie
  Zagrano 8602 razy

  Ile zombie masz zabić w tej napakowanej akcją grze wideo? Tysiące, a może nawet i więcej! Udaj się na poszukiwanie ocalałych, z których pomocą zlikwidujesz tych nieznośnych nieumarłych. Dasz radę pozostać w jednym kawałku do ostatniego poziomu?

 • LA Traffic Mayhem
  Graj
  LA Traffic Mayhem
  Zagrano 39462 razy

  Kiedy w mieście jest 8 milionów kierowców, każda godzina jest godziną szczytu.

 • Ślimak Bob 7: Bajkowa historia
  Graj
  Ślimak Bob 7: Bajkowa historia
  Zagrano 400079 razy

  Bob do późna czytał bajki. Teraz śni o smokach i czarodziejach...

 • Ślimak Bob 2 HTML5
  Graj
  Ślimak Bob 2 HTML5
  Zagrano 117038 razy

  By dotrzeć na urodziny dziadka, Ślimak Bob musi pokonać niebezpieczny las. Czy uda mu się przejść?

 • Vex
  Graj
  Vex
  Zagrano 42083 razy

  Lepiej myśl i działaj szybko… To niebezpieczny świat dla takiego ludzika!

 • Bubble Trouble
  Graj
  Bubble Trouble
  Zagrano 50229 razy

  Engage in some devilishly good bubble-popping therapy!

 • Vex 2
  Graj
  Vex 2
  Zagrano 63631 razy

  Vex powraca, by znaleźć drogę wyjścia z kolejnego labiryntu, pełnego śmiertelnie niebezpiecznych wyzwań.

 • Mope.io
  Graj
  Mope.io
  Zagrano 1479874 razy

  Jak długo uda ci się przetrwać w tej sympatycznej grze wieloosobowej? Poprowadź tę małą myszkę i pomóż jej zbierać pożywienie i wodę. Czy dasz radę obronić ją przed innymi gryzoniami, aby urosła duża i silna?

 • Prawdziwe wyścigi uliczne
  Graj
  Prawdziwe wyścigi uliczne
  Zagrano 61136 razy

  W tej realistycznej grze wyścigowej 3D czeka na Ciebie kilka różnych przygód. Przekonaj się, czy pierwszy przekroczysz linię mety w ekscytującym wyścigu, lub zmierzysz się z przeciwnikami w niebezpiecznym turnieju. Po drodze możesz wypróbować mnóstwo fantastycznych ulepszeń i klasycznych samochodów.

 • Color Tunnel
  Graj
  Color Tunnel
  Zagrano 48173 razy

  W tym tunelu aż roi się od strasznie niebezpiecznych przeszkód. Czy dasz radę ominąć je wszystkie w tej ekscytującej grze w wyścigi 3D. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby nie wpaść w nie!

 • Angry Gran
  Graj
  Angry Gran
  Zagrano 5655 razy

  Ma kilka lat na karku, mnóstwo odwagi i jest żądna zemsty! Połącz siły z marudną babcią w tej szalonej i zakręconej grze akcji, gdy atakuje wszystko, co stanie jej na drodze – od nierozważnie porzuconych sof po denerwujących nastolatków. Tylko pamiętaj, aby przez przypadek nie uderzyła policjanta ogromnym młotem!

 • Vex 3
  Graj
  Vex 3
  Zagrano 99234 razy

  Jak Vex poradzi sobie z tą trudną sytuacją? Dołącz do niego w tej platformowej przygodzie.

 • Sworm.io
  Graj
  Sworm.io
  Zagrano 26977 razy

  Ciężko jest być robakiem, a szczególnie na tej epickiej arenie walki! Możesz pomóc mu pozostać w jednym kawałku i stać się niezwykle potężnym robakiem w tej fascynującej grze io? Zbieraj dopalacze i pożeraj świetliki, dzięki którym zdobędzie pancerz, stając w szranki z graczami z całego świata.

Skacz, przemykaj się i kombinuj

Unikanie kolizji z niebezpiecznymi obiektami od zawsze było tematem gier wideo. Gry tego typu pozwalają rozwijać refleks, spostrzegawczość i spryt. Chcesz się sprawdzić? Zagraj w gry z kategorii Omijanie, których całe mnóstwo znajdziesz na stronie Gry.pl. Zapraszamy!

W grach z popularnej serii Snail Bob Twoim zadaniem jest zapewnienie sympatycznemu ślimakowi Bobowi bezpiecznej drogi do wyjścia. Aby osiągnąć ten cel, musisz omijać pułapki, rozwiązywać łamigłówki logiczne i umiejętnie wykorzystywać prawa fizyki. Choć ślimaki zwykle poruszają się bardzo wolno, nasz bohater może wrzucić drugi bieg i nieco przyspieszyć, co jest wymagane do ukończenia niektórych poziomów.

Jeśli szukasz prawdziwych klasyków, wypróbuj Ciasteczkowego potwora. To nic innego, jak znany i lubiany Pac-Man! Poprowadź swojego bohatera przez labirynt, karmiąc go kulkami i uciekając przed złośliwymi duchami. Specjalne kulki przemieniają duchy w ciasteczka, które możesz zjeść. Bo zemsta najlepiej smakuje na… słodko!

Chcesz poćwiczyć refleks i spostrzegawczość? Wypróbuj serię gier zręcznościowych Vex, w których kierujesz maleńkim ludzikiem na rozległych poziomach najeżonych niebezpieczeństwami. Skacz, omijaj przeszkody, odbijaj się od ścian i uważaj na śmiercionośne kolce! Jeśli mało Ci jeszcze wrażeń, możesz tworzyć własne poziomy, na których sprawdzisz swoje umiejętności.

Ucieczka pikseli to gra polegająca na kierowaniu szybko poruszającymi się malutkimi bohaterami. Usterki i zakłócenia opanowują Pikselową Krainę. Tylko Ty możesz ocalić jej mieszkańców. Twoje zadanie polega na przeskakiwaniu przeszkód i rysowaniu pomostów, dzięki którym Twoi podopieczni unikną niebezpieczeństwa. Tylko uważaj! Tusz w Twoim cyfrowym piórze szybko się wyczerpuje i trzeba czekać, aż się odnowi. Dlatego musisz używać go rozważnie.

Shirk to kolejna prosta na pozór gra, która może Cię wciągnąć na długie godziny. Polega ona na prowadzeniu kulki przez kręte korytarze tak, aby nie dotknęła ściany. Wystarczy odpowiednio przesuwać mysz. Proste, prawda? W takim razie spróbuj i sprawdź, jak pewną masz rękę!

Koniecznie odwiedź stronę Gry.pl, aby zagrać w gry polegające na omijaniu przeszkód i niebezpieczeństw. Mamy wiele klasyków i nowości dostępnych za darmo. Razem ponad 270 pozycji. Wykaż się sprytem i przebiegłością. Dołącz do naszych bohaterów już teraz!