Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Pełny ekran
Opis

Moje ostatnie gry

Tropical Merge

Spakuj walizki i przygotuj się na wielką przygodę w Tropical Merge. W tej farmerskiej grze czeka na ciebie mnóstwo rzeczy do zrobienia.

W tym symulatorze połączysz siły z młodą kobietą o imieniu Lisa, która właśnie wraca do swojego rodzinnego miasta, znajdującego się na zachwycającej tropikalnej wyspie. Jej wujkowi bardzo przydałaby się pomoc na farmie. Dołącz do Lisy i pomóż jej wcielić w życie wszystkie złote rady, które przekazał jej dziadek, aby interes wujka mógł odnieść wielki sukces!

Będzie musiała mieszać i dopasowywać różne rodzaje drzew owocowych w sadach, usuwać chwasty i przygotowywać miejsce na kolejne rośliny. Może też zbierać magiczne amulety, które znacznie ułatwią jej pracę.

Jak grać w Tropical Merge?

Tropical Merge to symulator biznesu, w którym pomożesz młodej kobiecie o imieniu Lisa ulepszyć farmę jej wujka. Czeka na ciebie mnóstwo zadań, więc podwiń rękawy i bierz się do roboty!

Sterowanie

  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by łączyć rośliny, zbierać plony i nie tylko.

Podobne gry

Jeśli lubisz gry o zarządzaniu, to koniecznie sprawdź te zabawne i niełatwe tytuły!

  1. Airport Rush
  2. Charm Farm
  3. Mergest Kingdom
  4. Family Relics 

Kto stworzył Tropical Merge?

Tropical Merge to gra studia Famobi.

Potrzebujesz pomocy? zobacz nasz przewodnik po tej grze.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!
Załóż konto / Zaloguj