Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Battle Royale

O naszym Gry Battle Royale

Przygotuj się do starcia w naszych gry battle royale! Możesz zmierzyć się ze swymi znajomymi, innymi graczami z całego świata lub kilkoma komputerowymi przeciwnikami. Stań do walki ze najróżniejszymi przeciwnikami, od futurystycznych gladiatorów po średniowiecznych wojowników, w tych sieciowych grach akcji!

Nie trzeba chyba dodawać, że będziesz potrzebować kilku broni, aby wykonać zadanie. No dobra, wielu broni i mnóstwa amunicji. Wyślij kilka strzał prosto w głowy swoich przeciwników lub pogoń ich za pomocą bazooki! W tych grach surwiwalowych możesz siać spustoszenie na wiele sposobów!

Czym są gry typu battle royale?

Gry typu battle royale obejmują kilka różnych gatunków. Łączą w sobie emocje znane z gier akcji i strzelanek z tytułami z serii .io  i kilkoma innymi rodzajami gier. W każdej z nich ostatecznym celem jest przetrwanie. Możesz znaleźć się pośrodku koloseum w starożytnym Rzymie, na linii frontu II wojny światowej lub na futurystycznej arenie bitewnej. 

Dlaczego gry typu battle royale jest tak popularne?

Gry typu battle royale zyskały popularność na początku XXI wieku. Wiele z tych tytułów to niezwykle ekscytujące darmowe gry przeglądarkowe. Kilka z najbardziej popularnych serii z tego gatunku to: Fortnite, Apex Legends i Call of Duty. Poznaj lepiej gatunek battle royale, uruchamiając którąś z naszych gier tego typu już teraz!

Jakie są najlepsze Gry Battle Royale?

  1. Hungry Shark Arena
  2. Demolish Derby
  3. Zombs Royale.io
  4. Krunker.io
  5. Call of Tanks
  6. Piłka nożna Wielkogłowych
  7. Battle Royale: Bruh.io
  8. Survived.io
  9. Warscrap.io
  10. Fort Battleground Royale