Gorące gry

 • Mope.io
  Graj
  Mope.io
  Zagrano 1530285 razy

  Jak długo uda ci się przetrwać w tej sympatycznej grze wieloosobowej? Poprowadź tę małą myszkę i pomóż jej zbierać pożywienie i wodę. Czy dasz radę obronić ją przed innymi gryzoniami, aby urosła duża i silna?

 • Zupa ziemn: Lekcje gotowania z Sarą
  Graj
  Zupa ziemn: Lekcje gotowania z Sarą
  Zagrano 20908 razy

  Oto gorąca, pyszna i swojska zupa, której nikt się nie oprze!

 • La Luna Hotel
  Graj
  La Luna Hotel
  Zagrano 28285 razy

  Obudziłeś się i nic nie pamiętasz - postaraj się odzyskać swoją pamięć!

 • Hot BBQ Party
  Graj
  Hot BBQ Party
  Zagrano 7676 razy

  Świeci słońce, skwierczy grill, a klienci są szczęśliwi - co miałoby pójść nie tak tego lata?

 • Kiss Off
  Graj
  Kiss Off
  Zagrano 13890 razy

  Omijaj palaczy i dotrzyj do końca korytarza - czeka tam na ciebie prawdziwie gorący towar!

 • Bar z Lodami
  Graj
  Bar z Lodami
  Zagrano 5325 razy

  W upalny letni dzień nie istnieje nic lepszego...

 • Fireball
  Graj
  Fireball
  Zagrano 165 razy

  Ta supernova parzy w stopy - czy wytrzymasz ten żar?

 • Penalty Shootout
  Graj
  Penalty Shootout
  Zagrano 2366 razy

  Masz 5 szans by strzelić gola przeciwnikowi!

 • Super Evil Air Voltar
  Graj
  Super Evil Air Voltar
  Zagrano 2182 razy

  Dzięki gorącemu powietrzu można się wzbić naprawdę wysoko.

 • U.F.O. Shop
  Graj
  U.F.O. Shop
  Zagrano 2084 razy

  Zalewaj U.F.O-kluski gorącą wodą i nakarm głodnych klientów prawdziwą chińską zupką!

 • Travelogue
  Graj
  Travelogue
  Zagrano 7449 razy

  Podnoś przedmioty i wydostań się z hotelu.

Gorąca akcja

Wspólny mianownik dla gier z tej kategorii? Gorąc!

Tak jest, wyobraź sobie lato, plażę, upał… Ty w stroju kąpielowym sączysz chłodnego drinka na leżaku, w cieniu tropikalnych palm. W oddali szumi ocean, którego chłód czujesz nawet na odległość. Zaraz się podniesiesz, przygotujesz ręcznik i pobiegniesz wskoczyć do przyjemnie orzeźwiającej wody. Jest jak we śnie, prawda? Pora się więc obudzić! Koniec błogiego odpoczynku, u nas musisz się trochę pomęczyć! Gry, które przygotowaliśmy, wymagają nieco refleksu i skupienia, więc sprawią, że zaraz na powrót zrobi Ci się gorąco.

Skoro myślami już jesteś na plaży, na początek proponujemy Hawt in Hawaii, niesztampową ubierankę. Jest znacznie bardziej wymagająca niż większość tego typu gier, na początku musisz bowiem uważnie przyjrzeć się obrazkowi przedstawiającemu hawajską piękność. Następnie Twoje zadanie będzie polegać na odtworzeniu jej wyglądu z pamięci (stroju, fryzury, makijażu) w określonym czasie. Uwaga, możesz zerknąć na podany wzór, ale tylko dwa razy!

Jeśli od mody wolisz sztukę kulinarną, wybierz grę Dekorowanie: Deser lodowy. Tytuł w zasadzie zdradza wszystko – musisz udekorować deser lodowy zgodnie z preferencjami. Upewnij się tylko, że masz lody także we własnej lodówce. Wirtualne pucharki i rożki wyglądają tak apetycznie, że aż ślinka cieknie! 

Co jeśli nie lody? W Hot BBQ Party możesz zaserwować dania z grilla, a w Burger Run upragnione hamburgery. Możesz też przyrządzić coś na rozgrzanie, np. najlepszy makaron na świecie (w grze Min Mie Hot Plate Noodle) lub chińską zupkę (w U.F.O. Shop).

Uwaga, zmiana scenerii! Przenieśmy się teraz do miasta, gdzie Twoim zadaniem będzie pomóc małemu kosmicie wzbić się naprawdę wysoko. W grze Super Evil Air Voltar możesz przelecieć kawał drogi dzięki gorącemu powietrzu. Gdy już dojdziesz do wprawy, spróbuj pobić własny rekord (lub rekord ustanowiony przez Twojego brata, kumpla, a nawet mamę).

Na koniec mamy prawdziwy dynamit! Zręcznościówkę Fireball i prostą, ale wybuchową, grę logiczną Cubez. W pierwszej musisz wymijać ogniste kule, uciekając przed supernową, która aż parzy w stopy (a właściwie obwody – poruszasz się w końcu statkiem kosmicznym). W drugiej pamiętaj, żeby uważać na spadające kostki – są upuszczane tak szybko, jakby parzyły! Co jakiś czas pojawia się też bomba, zagraj i przekonaj się, do czego służy!

To, co łączy wszystkie te gry, to z pewnością gorąca akcja, przygotuj się więc na gamerskie popołudnie pełne wrażeń!