Gorące gry

Gorąca akcja

Wspólny mianownik dla gier z tej kategorii? Gorąc!

Tak jest, wyobraź sobie lato, plażę, upał… Ty w stroju kąpielowym sączysz chłodnego drinka na leżaku, w cieniu tropikalnych palm. W oddali szumi ocean, którego chłód czujesz nawet na odległość. Zaraz się podniesiesz, przygotujesz ręcznik i pobiegniesz wskoczyć do przyjemnie orzeźwiającej wody. Jest jak we śnie, prawda? Pora się więc obudzić! Koniec błogiego odpoczynku, u nas musisz się trochę pomęczyć! Gry, które przygotowaliśmy, wymagają nieco refleksu i skupienia, więc sprawią, że zaraz na powrót zrobi Ci się gorąco.

Skoro myślami już jesteś na plaży, na początek proponujemy Hawt in Hawaii, niesztampową ubierankę. Jest znacznie bardziej wymagająca niż większość tego typu gier, na początku musisz bowiem uważnie przyjrzeć się obrazkowi przedstawiającemu hawajską piękność. Następnie Twoje zadanie będzie polegać na odtworzeniu jej wyglądu z pamięci (stroju, fryzury, makijażu) w określonym czasie. Uwaga, możesz zerknąć na podany wzór, ale tylko dwa razy!

Jeśli od mody wolisz sztukę kulinarną, wybierz grę Dekorowanie: Deser lodowy. Tytuł w zasadzie zdradza wszystko – musisz udekorować deser lodowy zgodnie z preferencjami. Upewnij się tylko, że masz lody także we własnej lodówce. Wirtualne pucharki i rożki wyglądają tak apetycznie, że aż ślinka cieknie! 

Co jeśli nie lody? W Hot BBQ Party możesz zaserwować dania z grilla, a w Burger Run upragnione hamburgery. Możesz też przyrządzić coś na rozgrzanie, np. najlepszy makaron na świecie (w grze Min Mie Hot Plate Noodle) lub chińską zupkę (w U.F.O. Shop).

Uwaga, zmiana scenerii! Przenieśmy się teraz do miasta, gdzie Twoim zadaniem będzie pomóc małemu kosmicie wzbić się naprawdę wysoko. W grze Super Evil Air Voltar możesz przelecieć kawał drogi dzięki gorącemu powietrzu. Gdy już dojdziesz do wprawy, spróbuj pobić własny rekord (lub rekord ustanowiony przez Twojego brata, kumpla, a nawet mamę).

Na koniec mamy prawdziwy dynamit! Zręcznościówkę Fireball i prostą, ale wybuchową, grę logiczną Cubez. W pierwszej musisz wymijać ogniste kule, uciekając przed supernową, która aż parzy w stopy (a właściwie obwody – poruszasz się w końcu statkiem kosmicznym). W drugiej pamiętaj, żeby uważać na spadające kostki – są upuszczane tak szybko, jakby parzyły! Co jakiś czas pojawia się też bomba, zagraj i przekonaj się, do czego służy!

To, co łączy wszystkie te gry, to z pewnością gorąca akcja, przygotuj się więc na gamerskie popołudnie pełne wrażeń!