Gry Strzelanki TPP

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2599940 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 184880 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Szybki oddział
  Graj
  Szybki oddział
  Zagrano 58864 razy

  Dasz radę wyeliminować wszystkie wrogie oddziały, które depczą ci po piętach w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Uważaj na snajperów, gdy polujesz na przeciwnika.

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 58169 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 138539 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Pixel Gun Apocalypse 4
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 4
  Zagrano 82356 razy

  Zaraz dojdzie do zupełnej apokalipsy w tej strzelance z perspektywy strzelca. Spróbuj pokonać żołnierzy i wygłodniałe potwory, walcząc z graczami z całego świata. Najpierw wybierz jak najlepszą broń, a potem bierz się do pracy!

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 191441 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Sniper Ultimate Assassin 2
  Graj
  Sniper Ultimate Assassin 2
  Zagrano 8374 razy

  We are back ! Congratulations! You just got a new job as one of the world’s most deadly assassins. Can you handle the workload though? This town is filled with dangerous criminals that need to be eliminated. Carefully aim your rifle while you take them down in this addictive shooting game.

 • Pixel Gun Apocalypse 5
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 5
  Zagrano 121645 razy

  Weź udział w kolejnej rundzie walk w tej trójwymiarowej grze akcji. Możesz zmierzyć się z graczami z całego świata, wyszukując broń i robiąc uniki przed ich atakami. Możesz wybierać spośród wielu niesamowitych aren walki.

 • Stealth Sniper
  Graj
  Stealth Sniper
  Zagrano 10722 razy

  Najważniejsze dla snajpera to nie zdradzić swojej kryjówki. W przeciwnym razie nie mógłby zabijać niepostrzeżenie. Potrenuj swoją umiejętność ukrywania się, likwidując całe armie, zabijając VIP-ów, i ocal świat w tym snajperskim FPS-ie 3D.

 • Drużyna snajperów 2
  Graj
  Drużyna snajperów 2
  Zagrano 40909 razy

  Uważasz, że masz celne oko i pewną rękę? Chwyć za karabin i broń swoich pozycji!

 • Cartoon Strike
  Graj
  Cartoon Strike
  Zagrano 146237 razy

  Patroluj porty i sprawdź, czy, grając w tę wieloosobową grę akcji, uda ci się pokonać twych przeciwników na pustyniach. Wybierz dany obszar i pokój, zanim pokonasz wrogów w następnej potyczce.

 • Pixel Gun Apocalypse
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse
  Zagrano 82989 razy

  Po której stronie będziesz walczyć — zła czy dobra? A może spróbujesz swych sił, walcząc po obydwu stronach w tej wieloosobowej 3D grze akcji, która jest pełna elementów retro.

 • Pixel Warfare 4
  Graj
  Pixel Warfare 4
  Zagrano 61267 razy

  Weź udział w wojnie w zupełnie nowej odsłonie – zagraj w Pixel Warfare 4! Dołącz do swoich kompanów i walczcie z graczami z całego świata!

 • Pixel War
  Graj
  Pixel War
  Zagrano 4054 razy

  W tej grze strategicznej w czasie rzeczywistym trwa właśnie wojna. Czy potrafisz zniszczyć wszystkie piksele przeciwników, zanim rozwalą Twoje na kawałki?

 • Pixel Warfare
  Graj
  Pixel Warfare
  Zagrano 20346 razy

  Nie miej litości dla swoich wrogów w tej strzelance w stylu retro. Do boju, żołnierzu!

 • Nightpoint.io
  Graj
  Nightpoint.io
  Zagrano 5955 razy

  W podziemiach tego ogromnego budynku trwa śmiercionośna gra. Czy uda ci się przeżyć? A może skończysz podziurawiony niczym ser szwajcarski? Rozwal swoich przeciwników, zanim oni rozstrzelają ciebie w tej wieloosobowej grze w stylu retro.

 • Worldz
  Graj
  Worldz
  Zagrano 54325 razy

  Jak długo uda ci się przeżyć w tej trójwymiarowej grze akcji? Po ulicach błąkają się hordy zombie, które z chęcią wbiłyby zęby w twoje smakowite ciało! Pozwolisz im na to? Oczywiście, że nie! Walcz z nimi ostro, zbierając przy tym broń i pożywienie.

 • Military Squad
  Graj
  Military Squad
  Zagrano 772 razy

  Lock and load! Are you ready to head into battle in this multiplayer first person shooter game? You’ll be going up against players from all over the world so you’ll need to stay on your toes while you try to wipe them out!