Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Vortex 9

Vortex 9 to strzelanka 3D, w której możesz dołączyć do czerwonych lub niebieskich – albo stworzyć drużynę ze znajomymi. Twoim celem jest przejście przez industrialny labirynt i zlikwidowanie jak największej liczby przeciwników podczas krótkich, wyluzowanych rund walki.

Jak grać w Vortex 9?

W tej podobnej do Fortnite grze akcji możesz stworzyć własną postać i wyruszyć do walki na wieloosobowej arenie. Dostępne są trzy tryby bitwy: drużynowy deathmatch, drużynowe przejmowanie punktu i otwarty tryb rozwałki.

Dołącz do losowo wybranej drużyny lub stwórz własną, udostępniając znajomym kod ID. Przedzieraj się przez okolicę samotnie lub z sojusznikami. Znajdź wrogów i wyeliminuj ich. Czy zdobędziesz pierwsze miejsce w rankingu po każdej rundzie?

Jak ulepszyć postać w Vortex 9?

Możesz zbierać punkty i kończyć misje, by zdobyć dodatkowe nagrody: monety, granaty i inne bronie. Codzienne misje odświeżają się co 24 godziny. Możesz również wypełniać długoterminowe główne misje dla twojej postaci.

Odblokuj nowe twarze, fryzury, kostiumy i bronie w arsenale. Biorąc udział w bitwach i zdobywając punkty doświadczenia (EXP) możesz podnieść poziom swojej postaci. Wyższy poziom to lepsze bronie i opcje ulepszania.

Sterowanie

  • STRZAŁKI = bieg
  • MYSZ = celowanie
  • LEWY PRZYCISK MYSZY = strzał
  • C = kucnięcie
  • SPACJA = skok

Podobne gry

Jeśli podoba ci się ta gra, nie przegap tych tytułów z naszej kolekcji, które oferują podobne przeżycia 3D w stylu FPS:

  1. Subway Clash 3D
  2. Army Force Strike
  3. Super Hot
  4. Pixel Gun Apocalypse 3

Kto stworzył Vortex 9?

Vortex 9 to tytuł studia Full HP.