Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Agar.io

Masz okazję zmierzyć się z tymi wszystkimi groźnymi komórkami spod ciemnej gwiazdy – przyjmujesz wyzwanie? Jeśli tak, to wpadaj do szalki Petriego w Agar.io. To wciągająca, zręcznościowa gra MMO!

Stawisz czoła graczom z całego świata. Jak długo wytrzymasz ich próby skonsumowania twojej komórki? By urosnąć i się wzmocnić w tej grze wieloosobowej gracze muszą zjadać kawałki agaru.

Jeśli nie będziesz ryzykować i postarasz się unikać większych komórek, w końcu twoja własna będzie na tyle pokaźna, że zacznie się bronić i łykać mniejsze komórki, aż w końcu ruszy na wielką wyżerkę! Możesz nawet nadać swojej komórce nieco oryginalności, dodając do niej logo lub kreatywny wzór, który zasieje lęk w sercach wrogów... albo nieźle ich rozbawi!

Jak grać w Agar.io?

Agar.io to gra z serii io, w której rywalizujesz z innymi graczami. Celem jest utrzymanie swojej komórki wewnątrz szalki Petriego tak długo jak to możliwe, jednocześnie pomagając jej rosnąć. Gdy komórka będzie wystarczająco duża, może zacząć zjadać te kontrolowane przez innych graczy.

Sterowanie

Mysz

  • Użyj KURSORA, by poruszać komórką.
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by przyspieszyć.

Klawiatura

  • Naciśnij W, by wypluć masę.
  • Naciśnij SPACJĘ, by rozdzielić swoją komórkę na mniejsze.

Podobne gry

Oto jeszcze kilka gier akcji do wypróbowania.

  1. Slither.io
  2. Paper.io 2
  3. Worms.Zone
  4. Wormate.io
  5. Hole.io

Kto stworzył Agar.io?

Agar.io to tytuł stworzony przez twórcę gier Matheusa Valadaresa.

Czy zagram w Agar.io na urządzeniu mobilnym?

Możesz grać do woli w Agar.io na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym za pośrednictwem Google Play i Apple App Store.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!