Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Angry Shark: Miami

Ten wredny zwierz nie jest w nastroju do zabaw! Przygotuj się na niezłą wyżerkę w Angry Shark: Miami

Co tak rozdrażniło tego rekina? Tego nie wiemy, ale podejrzewamy, że strasznie zgłodniał. A do tego poluje na niego chmara policjantów! Dołącz do gigantycznego i zrzędliwego drapieżnika i wgryź się w Magiczne Miasto w tej zwariowanej odsłonie serii Angry Shark. 

Rekin planuje napełnić swój przepastny brzuch całymi ławicami ryb, paroma prywatnymi odrzutowcami i – nie oszukujmy się – wszystkim, co znajdzie się w pobliżu jego paszczy. Musi jednak uważać na miny i policyjne śmigłowce. Nic tak nie psuje apetytu! Czy zdołasz pomóc wygłodniałemu drapieżcy i wspólnie obrócicie całe miasto w jego osobisty bufet, nim zgraja natrętów wyśle go do podmorskich zaświatów? 

Przy okazji możesz zdobyć sporo osiągnięć i odblokować dodatkowe postaci. Zobacz, co się stanie, gdy na wakacjach na Florydzie do rekina dołączą jeszcze bardziej wzburzeni znajomi!

Jak grać w Angry Shark: Miami?

W tę grę o rekinie naprawdę możesz zatopić zębiska! Dołącz do wściekłego rekina, który podczas wycieczki do Miami pożera wszystko, co widzi. Miej tylko na oku wskaźnik krwi. Jeśli dojdzie do zera, bestia będzie pływać do góry brzuchem!

Sterowanie

Klawiatura

  • STRZAŁKA W LEWO – pływanie do tyłu. 
  • STRZAŁKA W PRAWO – pływanie do przodu. 
  • STRZAŁKA W GÓRĘ – pływanie w górę lub wyskok z wody. 
  • STRZAŁKA W DÓŁ – nurkowanie lub złapanie pojazdu latającego. 
  • SPACJA – ugryzienie.

Podobne gry

Szukasz innych świetnych gier akcji? W takim razie kliknij poniższe linki!

  1. Angry Shark: Online
  2. Wormate.io
  3. Save the Girl
  4. Short Life

Kto stworzył Angry Shark: Miami?

Angry Shark: Miami to gra studia kiz10.com.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!