Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Attack Hole Online

W tej grze zręcznościowej 3D jesteś wszystkożerną czarną dziurą, której racją bytu jest pokonywanie potworów. Możesz to zrobić, pożerając jak najwięcej amunicji, a następnie wypluwając wszystkie te kule na bossa każdego poziomu. Przesuń czarną dziurę i zbierz jak najwięcej amunicji w wyznaczonym czasie. Następnie, na końcu poziomu, zmierz się z wrogiem i użyj różnych rodzajów amunicji, aby pokonać każdego bossa.

Gra przypomina gry takie jak Hole IO, ale różni się tym, że jest przeznaczona dla jednego gracza i podzielona na poziomy. Sprawia to, że jest to idealna gra do samodzielnego grania w dowolnym momencie.

Sterowanie w grze

Poruszaj czarną dziurą za pomocą myszy lub ekranu dotykowego. Przytrzymaj przyciski amunicji, aby strzelać.

Więcej gier takich jak Attack Hole Online

Jeśli spodobała ci się ta gra symulująca czarną dziurę, sądzimy, że spodobają ci się również nasze inne gry zręcznościowe lub strzelanki.

Kto stworzył Attack Hole Online?

Gra została stworzona przez Kiz10.

Kiedy została wydana gra Attack Hole Online?

Ta gra zręcznościowa została wydana w czerwcu 2023 roku.