Gry Strzelanki

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 478340 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Apple Shooter
  Graj
  Apple Shooter
  Zagrano 579587 razy

  Strzelanie do jabłka ustawionego na czyjejś głowie jest bardzo niebezpieczne. Nie próbuj tego w domu. Ale możesz spróbować w grze!

 • Counter-Strike portable
  Graj
  Counter-Strike portable
  Zagrano 98610 razy

  Lock and load as the smash-hit action shooter lands on your desktop. Whose side are you on?

 • Deer Hunter
  Graj
  Deer Hunter
  Zagrano 355740 razy

  Przygotuj się na pasjonujące tropienie jeleni w tej realistycznej grze w polowanie. Czeka cię jednak trudne zadanie. Czy uda ci się zdobyć trofeum myśliwskie, gdy pada śnieg lub panują całkowite ciemności?

 • Przeładowanie
  Graj
  Przeładowanie
  Zagrano 48588 razy

  W tej pełnej akcji grze online Twoim zadaniem jest zachować spokój i koncentrację, aby zestrzelić wszystkie cele. Masz ograniczoną amunicję i zdrowie, więc pilnuj ich stanu, aby móc dalej zabijać.

 • Mr. Bullet
  Graj
  Mr. Bullet
  Zagrano 61856 razy

  Cel tej gry akcji w stylu retro jest bardzo prosty. Twoim jedynym zadaniem jest zlikwidowanie wszystkich bandytów, tak by nie zabrakło ci amunicji! Dołącz do nieustraszonego bohatera – Mr. Bullet, który podjął się wyzwania, by zabić wszystkich swoich wrogów.

 • Army Force Strike
  Graj
  Army Force Strike
  Zagrano 245150 razy

  Przygotuj się na najlepszą grę wielosobową, jaką możesz sobie wyobrazić! Zagraj w pierwszoosobową strzelankę Army Force Strike, aby zabijać i unieszkodliwiać wrogów wszelkiego kalibru. Więcej bezpłatnych gier online na www.Supergames.io

 • Kodeks snajpera
  Graj
  Kodeks snajpera
  Zagrano 41523 razy

  Masz tylko jedną noc, by wypełnić serię śmiercionośnych misji. Zlikwiduj swoje cele, jeden po drugim, w tej emocjonującej grze w strzelanie.

 • Combat Reloaded
  Graj
  Combat Reloaded
  Zagrano 117439 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • King Soldier
  Graj
  King Soldier
  Zagrano 99270 razy

  'Hey soldier! Strap up your bazooka, because the King needs you! Use your awesome shooting skills to destroy all monsters and save the King from chaos!

 • Gangi Miami: Symulator 3D
  Graj
  Gangi Miami: Symulator 3D
  Zagrano 142994 razy

  Horda bezwzględnych bandziorów próbuje przejąć Miami! Los miasta leży teraz w rękach tego odważnego gliny. Musi on położyć kres ich złowieszczym planom w tej pełnej akcji strzelance 3D. Zniszcz ich wszystkich, jeden po drugim, używając każdej dostępnej broni – od pistoletu po odjazdowy czołg!

 • Flak Meister
  Graj
  Flak Meister
  Zagrano 139353 razy

  Nadeszła zima stuleci i nadlatują myśliwce. Bezpieczeństwo mieszkańców tego miasteczka leży w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad wieżą armatnią i zestrzel wrogie samoloty, w tej epickiej strzelance.

 • Winter Clash 3D
  Graj
  Winter Clash 3D
  Zagrano 21210 razy

  Żółtego śniegu się nie je, a co dopiero czerwonego! Biegun Północny spłynie krwią, gdy zacznie się wymiana ognia w Winter Clash 3D!

  Mikołajowie są gotowi do boju i nie są w nastroju na wesołe Święta!  Możesz wpaść w sam środek ich niekończącej się potyczki w tej ekscytującej, multiplayerowej zimowej grze. Ale najpierw musisz opowiedzieć się po stronie Czerwonych lub Niebieskich. Ci dziadkowie w czerwieni mają pistolety maszynowe, snajperki i różne inne świetne bronie! Zniszcz przeciwników najszybciej, jak się da, albo Twój Mikołaj będzie Śnięty. 

  Szukasz więcej genialnych multiplayerów w 3D? Jeśli tak, wypróbuj World Craft 2 i Subway Clash 3D

  Sterowanie 

  Mysz

  • UŻYJ KURSORA, by celować bronią.
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by strzelić. 

  Klawiatura 

  • Użyj klawiszy W, S, A, D lub STRZAŁEK do poruszania się. 

  O twórcach 

  Winter Clash 3D to tytuł studia Freeway Interactive.

 • Łowca 3D
  Graj
  Łowca 3D
  Zagrano 19273 razy

  Sprawdź swoje wirtualne umiejętności polowania w tej strzelance dla wielu graczy. Czy zdołasz trafić wszystkie cele przy użyciu karabinu? Wyceluj i wystrzel, rywalizując z innymi graczami z wielu zakątków świata.

 • Światowa trasa łucznictwa
  Graj
  Światowa trasa łucznictwa
  Zagrano 207615 razy

  Podróżuj po całym świecie, testując swoje wirtualne umiejętności łucznictwa. Czy dasz radę trafić do wszystkich celów w tej realistycznej grze sportowej, gdy rywalizujesz na stokach ośnieżonych gór lub na malowniczych polach? Niektóre cele poruszają się lub trzeba zestrzelić w nich balony, tak więc naprawdę musisz pokazać, na co Cię stać!

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2594135 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Shot Trigger
  Graj
  Shot Trigger
  Zagrano 7190 razy

  Kolejny dzień, kolejna niebezpieczna misja. Czy pomożesz temu nieustraszonemu zabójcy wykonać zadanie w grze Shot Trigger

  Ma on mnóstwo celów do zlikwidowania w tej emocjonującej grze akcji. Dołącz do niego, gdy pędzi między platformami, ratuje niewinnych obywateli i unika kul wrogów. Czy zdołasz pomóc mu w zdobyciu o jeszcze bardziej odlotowych broni podczas misji, w której jego głównym celem jest dożyć jutra? 

  Jeśli chcesz zagrać w podobne, równie wciągające strzelanki, wypróbuj Mr. Bullet oraz Gun Blood

  Jak grać w Shot Trigger? 

  Shot Trigger to ekscytująca gra, w której wcielasz się w zabójcę podejmującego niezwykle trudne wyzwania. Pomóż mu zlikwidować wszystkie cele i zgromadzić pieniądze na zakup potężniejszego uzbrojenia. 

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, aby zatwierdzać wybory w menu. 
  • Klikaj cele LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby do nich strzelać. 

  Kto stworzył grę Shot Trigger? 

  Shot Trigger to tytuł opracowany przez studio gier BPTop, które przygotowało też niesamowitą łamigłówkę Dig It.

 • Save the Cowboy
  Graj
  Save the Cowboy
  Zagrano 25528 razy

  These cowboys are heading to the gallows. The only way they’ll live to see another day is with your help. Can you shoot the ropes so they can escape in this intense action game?

 • Bowman
  Graj
  Bowman
  Zagrano 69711 razy

  W tej emocjonującej grze akcji czeka cię pojedynek na śmierć i życie. Walcz przeciwko komputerowi lub innemu graczowi i uważnie wyceluj swój łuk. Czy uda ci się wyeliminować przeciwnika swoimi strzałami, zanim on trafi w ciebie?

 • SuperHOT
  Graj
  SuperHOT
  Zagrano 51582 razy

  Budzisz się w dziwnym biurowcu. Nie masz bladego pojęcia, jak udało Ci się tam dostać, a czas biegnie w dziwny sposób. Czy zdołasz uciec w tej intensywnej i wciągającej strzelance 3D? Twoim zadaniem będzie uważać na pociski i zaprzeczyć prawom czasoprzestrzeni, torując sobie drogę ku wolności.

 • Atak rebeliantów
  Graj
  Atak rebeliantów
  Zagrano 21972 razy

  To miasto zostało zaatakowane! Czy potrafisz obronić je, zanim będzie za późno? Użyj różnej broni – od pistoletów po karabiny snajperskie, aby pokonać cele w tej strzelance 3D.

 • Tank Trouble 2
  Graj
  Tank Trouble 2
  Zagrano 40243 razy

  Aż czterech graczy może rzucić się do walki w tej niesłychanie wciągającej grze akcji. Poluj na nich i zlikwiduj przy użyciu wspaniałego czołgu w labiryncie. Musisz jednak uważać! Wystrzeliwane przez niego pociski odbijają się od wszystkiego!

 • Sniper Assassin Zombie Shooter
  Graj
  Sniper Assassin Zombie Shooter
  Zagrano 38115 razy

 • Survived.io
  Graj
  Survived.io
  Zagrano 85891 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać, gdy rzucisz się w wir walki w tej śmiertelnej grze io? Będziesz walczyć na śmierć i życie z innymi graczami z całego świata o amunicję i inne cenne zasoby.

 • Strzelanka zombie
  Graj
  Strzelanka zombie
  Zagrano 12055 razy

  Zombie sieją popłoch wśród mieszkańców tej niewielkiej pustynnej społeczności. Wiesz, co robić, prawda? Rozwal ich wszystkim, co wpadnie Ci w ręce, w tej odjechanej grze akcji. Uważaj jednak – musisz także użyć sił fizyki, aby pokonać wszystkich nieumarlaków.

 • Powietrzne wojny 2
  Graj
  Powietrzne wojny 2
  Zagrano 8479 razy

  Dołącz do innych graczy w serii epickich bijatyk w tej grze akcji 3D. Będziesz wspinać się na kokpit jednego z kilku różnych myśliwców, które można ulepszyć przy użyciu potężnych osłon, silników turbinowych czy też fantastycznych broni. Czy dasz radę zlikwidować swoich przeciwników, zanim to oni zestrzelą Cię na ziemię?

 • Airport Clash 3D
  Graj
  Airport Clash 3D
  Zagrano 16359 razy

  Niesamowite bronie i bitwy czekają w Airport Clash 3D. Chwytaj za pistolet i zmierz się z innymi graczami w multiplayerowej grze akcji

  To lotnisko stało się strefą wojny! Wybierz sojuszników - Niebiescy czy Czerwoni? Sprawdź czy uda ci się wyeliminować przeciwników przed końcem czasu i zanim podziurawią cię jak sito! Zdejmuj wrogów stojących na Twojej drodze na szczyt rankingu snajperkami lub innymi brońmi - tak szybko, jak tylko się da! 

  Chcesz więcej mocnych wrażeń, takich jak Airport Clash? Wypróbuj inne strzelanki i gry 3D - na przykład Sniper Clash 3D, Subway Clash 3D: Remastered albo Sniper 3D: Shooter Game

  Sterowanie

  Mysz:

  • PORUSZANIE MYSZĄ - celowanie
  • LEWY PRZYCISK MYSZY - strzelanie  

  Klawiatura:

  • W, S, A, D - poruszanie się 
  • C - kucanie 
  • L - blokowanie celownika 
  • SPACJA - skakanie 

  O twórcach

  Ta gra została stworzona przez belgijską firmę CrazyGames.

  Zagraj na telefonie

  Google Play

 • Dino Survival
  Graj
  Dino Survival
  Zagrano 17376 razy

  Armia strasznie głodnych dinozaurów zmierza w Twoją stronę. Czy uda Ci się przetrwać to szaleństwo czy wylądujesz może w ich pokrytych łuskami żołądkach? Chwyć za każdą broń, jaka wpadnie Ci w ręce, i przygotuj się na epicką walkę na śmierć i życie. Jak długo zdołasz przeżyć w tej niekończącej się grze akcji z perspektywy pierwszej osoby?

 • Road of Fury: Desert Strike
  Graj
  Road of Fury: Desert Strike
  Zagrano 24260 razy

  Świat rozpada się na kawałki i tylko Rass może go od tego powstrzymać. Dolącz do tego nieugiętego wjownika szos, który właśnie wyrusza w kolejną misję w tej intensywnej grze w wyścigi. Właśnie dostał wiadomość od prezydenta, że będzie musiał pokonać Księcia Mo i jego bandę niebezpiecznych wykidajłów. Wskocz za kierownicę bojowego wozu sportowego Rassa i przygotuj sie na jazdę życia.

 • Toy Defense
  Graj
  Toy Defense
  Zagrano 262079 razy

  Może są z plastiku, ale potrafią wymierzyć śmiertelny cios! Rozmieść strategicznie swoich żołnierzy i działa, aby skutecznie bronić bazy w tej wciągającej grze obronnej.

 • Combat Strike 2
  Graj
  Combat Strike 2
  Zagrano 574830 razy

  Znowu jesteś za liniami wroga. Czy uda ci się uciec stąd żywym? W tej wieloosobowej grze 3D typu strzelanina walka nigdy nie ma końca. Chwyć za broń i bierz się do pracy!

 • Zbrojne starcie
  Graj
  Zbrojne starcie
  Zagrano 24647 razy

  Która strona zdominuje drugą w tej niesamowitej walce do samego końca? Musisz rozstawić swoje czołgi z wielką rozwagą, prowadząc walkę z wrogiem w tej strategicznej grze akcji z wieloma graczami. Czy dasz radę zlikwidować ich wyrzutnię rakietową, zanim oni rozwalą twoją na milion kawałków?

 • Ludzik z łukiem
  Graj
  Ludzik z łukiem
  Zagrano 43374 razy

  Do ilu celów trafisz w tej trudnej i precyzyjnej grze? Jedno pudło oznacza koniec gry dla tego śmiałego i zuchwałego łucznika.

 • Mad Day 2: Special
  Graj
  Mad Day 2: Special
  Zagrano 5747 razy

  Ten dzień zapowiadał się świetnie. Dopóki kosmici nie porwali Fluffy, uroczej kałamarnicy pewnego komandosa! Pomóż mu ją ocalić w Mad Day 2: Special!

  Dołącz do komandosa w tej pełnej akcji grze i dodaj gazu w jego odjazdowym jeepie. Na szczęście podczas tej szalonej misji dysponujecie wyrzutnią rakiet i pistoletem maszynowym. Zwalczając wielkie kosmokróliki, statki kosmiczne i inne międzygalaktyczne stwory, można też uzbierać trochę monet!

  Jeśli podobają ci się gry tego typu, wypróbuj Happy Wheels, Mad Day: Car Shooting Game i oryginalne Mad Day 2. 

  Sterowanie

  STRZAŁKA W LEWO/PRAWO – sterowanie jeepem i komandosem.
  STRZAŁKA W GÓRĘ – skok.
  SPACJA – strzał. 

  O twórcach

  Grę Mad Day 2: Special stworzyła założona w 2010 r. firma SMOKOKO LTD., która tworzy aplikacje i gry zarówno w wersji on-line, jak i mobilnej.

  Zagraj na telefonie


  Apple App Store i Google Play.

 • Stickman Archer 2
  Graj
  Stickman Archer 2
  Zagrano 479045 razy

 • Sniper Strike
  Graj
  Sniper Strike
  Zagrano 8473 razy

  Dasz radę pokonać wszystkie cele w tej intensywnej strzelance 3D? Chwyć karabin snajperski i przedrzyj się przez trzy różne mapy. Potrafisz rozwalić wszystkich wrogów, zanim ten los spotka Ciebie?

Rozrywka bez pudła

Masz ochotę się rozerwać? Nie znajdziesz nic lepszego nad strzelanki! Czy wolisz być bohaterem pozytywnym, czy czarnym charakterem, u nas możesz stanąć do konfrontacji z wyjącymi posępnie zombie, wyposażonym w najnowszą broń wrogiem lub postaciami z kreskówek. Strzelaj, ile dusza zapragnie, w dwóch lub trzech wymiarach, w realistycznym otoczeniu lub w komiksowej scenerii. 

Życie żołnierza nie jest usłane różami. Zwłaszcza gdy kosmici porwą mu jego ukochaną ośmiorniczkę Puszka, i to podczas przyjęcia urodzinowego. Wsiądź do uzbrojonej terenówki i rusz na ratunek w Mad Day 2, zmiatając z drogi wszystkie przeszkody. A później udaj się do Springfield i pomóż Homerowi rozprawić się z rodziną nielubianych sąsiadów w Homer The Flanders Killer. Uważaj, żeby nie trafić postronnych osób… a właściwie to zupełnie się tym nie przejmuj. O punktach pomyślisz później, najpierw sobie postrzelaj!

Oczywiście na naszej stronie nie mogło zabraknąć gier wojskowych i snajperskich. Lubisz klasyczną rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby? Spróbuj Przetrwać w Afganistanie, znajdując broń i eliminując wszystkie cele, lub wybierz się w przyszłość i ocal planetę w Plasma Burst 2. Możesz też włączyć Starcie w metrze 3D i wziąć udział w szalonej bitwie wieloosobowej, w której kule latają gęsto i z każdej strony, lub zmierzyć się z graczami z całego świata w Battle S.W.A.T. vs Mercenary, korzystając z różnorodnego arsenału.

Lubisz klimaty gangsterskie? Włącz Crime City 3D i spróbuj zaprowadzić porządek w mieście, w którym rządzi zbrodnia, lub czyść z niepożądanego elementu ulice i budynki Nowego Jorku w NYPD Crime Control. A jeśli wolisz należeć do świata kryminału, załóż skórzaną kurtkę i przyciemniane okulary i stosuj bezwzględne prawo siły w Moim przyjacielu Pedro.

Jeśli broń palna nie ma już dla Ciebie tajemnic, spróbuj swoich sił jako łucznik. Zachowaj zimną krew i zestrzel jabłko z głowy swojej dziewczyny w Apple Shooter Champ lub zmierz się z przeciwnikiem w Shadow Archer w pojedynku statycznym i w ruchu.

Dla dwóch lub więcej osób, dla małych i dużych, w wodzie, powietrzu i na lądzie, w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości… Mamy gry strzelanki w każdym gatunku i rodzaju, ale zawsze za darmo!