Gry Strzelanki

Rozrywka bez pudła

Masz ochotę się rozerwać? Nie znajdziesz nic lepszego nad strzelanki! Czy wolisz być bohaterem pozytywnym, czy czarnym charakterem, u nas możesz stanąć do konfrontacji z wyjącymi posępnie zombie, wyposażonym w najnowszą broń wrogiem lub postaciami z kreskówek. Strzelaj, ile dusza zapragnie, w dwóch lub trzech wymiarach, w realistycznym otoczeniu lub w komiksowej scenerii. 

Życie żołnierza nie jest usłane różami. Zwłaszcza gdy kosmici porwą mu jego ukochaną ośmiorniczkę Puszka, i to podczas przyjęcia urodzinowego. Wsiądź do uzbrojonej terenówki i rusz na ratunek w Mad Day 2, zmiatając z drogi wszystkie przeszkody. A później udaj się do Springfield i pomóż Homerowi rozprawić się z rodziną nielubianych sąsiadów w Homer The Flanders Killer. Uważaj, żeby nie trafić postronnych osób… a właściwie to zupełnie się tym nie przejmuj. O punktach pomyślisz później, najpierw sobie postrzelaj!

Oczywiście na naszej stronie nie mogło zabraknąć gier wojskowych i snajperskich. Lubisz klasyczną rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby? Spróbuj Przetrwać w Afganistanie, znajdując broń i eliminując wszystkie cele, lub wybierz się w przyszłość i ocal planetę w Plasma Burst 2. Możesz też włączyć Starcie w metrze 3D i wziąć udział w szalonej bitwie wieloosobowej, w której kule latają gęsto i z każdej strony, lub zmierzyć się z graczami z całego świata w Battle S.W.A.T. vs Mercenary, korzystając z różnorodnego arsenału.

Lubisz klimaty gangsterskie? Włącz Crime City 3D i spróbuj zaprowadzić porządek w mieście, w którym rządzi zbrodnia, lub czyść z niepożądanego elementu ulice i budynki Nowego Jorku w NYPD Crime Control. A jeśli wolisz należeć do świata kryminału, załóż skórzaną kurtkę i przyciemniane okulary i stosuj bezwzględne prawo siły w Moim przyjacielu Pedro.

Jeśli broń palna nie ma już dla Ciebie tajemnic, spróbuj swoich sił jako łucznik. Zachowaj zimną krew i zestrzel jabłko z głowy swojej dziewczyny w Apple Shooter Champ lub zmierz się z przeciwnikiem w Shadow Archer w pojedynku statycznym i w ruchu.

Dla dwóch lub więcej osób, dla małych i dużych, w wodzie, powietrzu i na lądzie, w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości… Mamy gry strzelanki w każdym gatunku i rodzaju, ale zawsze za darmo!