Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Bubble Shooter Challenge

Bubble Shooter Challenge to klasyczna gra typu arcade, w której celem jest usunięcie bąbelków zanim spadną na dół ekranu. Czy poradzisz sobie wystarczająco szybko? Zaczynasz grę tylko z trzema kolorami, ale w trakcie rozgrywki pojawiają się nowe, co utrudnia przebijanie wielkich grup.

Jak grać w Bubble Shooter Challenge?

Aby przebić bąbelki, musisz łączyć je w grupy co najmniej trzech o tym samym kolorze. Kiedy dopasujesz trzy bąbelki, odczepią się i spadną w miejsca u dołu ekranu.

W niektórych grach tego typu bąbelki u góry obsuwają się niżej po każdym spudłowanym strzale. W tej grze zsuwają się stopniowo ku dołowi ekranu niezależnie od strzałów, trafień lub pudeł.

Użyj działka z bąbelkami, by celować i rozbijać zgrupowania bąbelków. U dołu ekranu widoczny jest aktualnie załadowany do strzału bąbelek oraz następny w kolejce.

Porady dotyczące osiągnięcia wysokiego wyniku w Bubble Shooter Challenge

Wiszące bąbelki, które stracą połączenie z resztą, również znikną. Warto więc celować w zgrupowania powyżej, a nie jedynie w najbliższe lub najniżej zwisające bąbelki. Jeśli rozbijesz łańcuch bąbelków łączący niżej położone grupy z resztą, wszystkie znikną. To umożliwi jednoczesne usunięcie wielkich grup.

Aby ułatwić grę na urządzeniach mobilnych, kolor przerywanej linii pokazującej ścieżkę lotu jest dopasowany do koloru załadowanego do strzału bąbelka. Dzięki temu zasłonięcie bąbelka palcem nie ma wpływu na grę.

Sterowanie

Komputer

  • Użyj myszki
  • Przesuwaj myszkę, by celować i naciśnij przycisk, by strzelić bąbelkiem.

Smartfony i tablety

  • Przeciągnij palcem po ekranie, by celować za pomocą przerywanej linii
  • Oderwij palec od ekranu, by strzelić bąbelkiem

Zagraj w więcej darmowych gier podobnych do Bubble Shooter Challenge

Aby zagrać w grę z bąbelkami bez ograniczeń czasowych, w której spudłowane strzały dodają nowe rzędy, wypróbuj naszą klasyczną grę Bubble Game 3 Deluxe.

Ta gra toczy się na jednym poziomie, bez przechodzenia na inne. Jeśli chcesz zagrać w grę ze zmieniającymi się poziomami i wielką mapą zawierającą wiele poziomów, wypróbuj naszą nowszą grę pod tytułem SmileyWorld: Bubble Shooter.

Możesz również sprawdzić pełną ofertę na naszej stronie gier typu bubble shooter, która zawiera pełną listę wszystkich gier w tej kategorii.

Kto stworzył grę Bubble Shooter Challenge?

Bubble Shooter Challenge to tytuł studia Agame.

Data premiery

Ta gra została wydana 17 marca 2023 roku.