Gry Celowanie i strzelanie

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 482487 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Zawodowy ping-pong
  Graj
  Zawodowy ping-pong
  Zagrano 53905 razy

  W tej grze sportowej 3D możesz na serio wykazać się umiejętnościami w grze w tenisa stołowego. Uplasuj się na szczycie rankingu tego ekscytującego turnieju lub rozegraj walkę treningową z jednym ze swoich znajomych.

 • Bilard: Snooker na 8 bili
  Graj
  Bilard: Snooker na 8 bili
  Zagrano 40176 razy

  W tej wersji online klasycznej gry sportowej możesz teraz zmierzyć się ze znajomym lub komputerem. Liczy się tu celność, gdy próbujesz wbić bile do właściwych łuz na stole bilardowym.

 • Apple Shooter
  Graj
  Apple Shooter
  Zagrano 582056 razy

  Strzelanie do jabłka ustawionego na czyjejś głowie jest bardzo niebezpieczne. Nie próbuj tego w domu. Ale możesz spróbować w grze!

 • Przeładowanie
  Graj
  Przeładowanie
  Zagrano 49737 razy

  W tej pełnej akcji grze online Twoim zadaniem jest zachować spokój i koncentrację, aby zestrzelić wszystkie cele. Masz ograniczoną amunicję i zdrowie, więc pilnuj ich stanu, aby móc dalej zabijać.

 • Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Graj
  Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Zagrano 252532 razy

  Bańki spadają w dół ekranu i poruszają się bardzo szybko! Czy uda ci się zbić je wszystkie, zanim będzie za późno, w tej ekstremalnie pasjonującej grze w bańkostrzelanie?

 • Army Force Strike
  Graj
  Army Force Strike
  Zagrano 247215 razy

  Przygotuj się na najlepszą grę wielosobową, jaką możesz sobie wyobrazić! Zagraj w pierwszoosobową strzelankę Army Force Strike, aby zabijać i unieszkodliwiać wrogów wszelkiego kalibru. Więcej bezpłatnych gier online na www.Supergames.io

 • Mr. Bullet
  Graj
  Mr. Bullet
  Zagrano 63535 razy

  Cel tej gry akcji w stylu retro jest bardzo prosty. Twoim jedynym zadaniem jest zlikwidowanie wszystkich bandytów, tak by nie zabrakło ci amunicji! Dołącz do nieustraszonego bohatera – Mr. Bullet, który podjął się wyzwania, by zabić wszystkich swoich wrogów.

 • Pogrom z nożami
  Graj
  Pogrom z nożami
  Zagrano 45217 razy

  Czy uda ci się przebić w tej emocjonującej grze akcji? Wbij wszystkie noże w wirujące obiekty, wśród których znajdą się opony i gigantyczne cheeseburgery! Możesz celować w jabłka, ale uważaj na inne noże. Jeśli trafisz w któryś z nich, nastąpi koniec gry!

 • Mini Golf Master
  Graj
  Mini Golf Master
  Zagrano 23044 razy

  Potrafisz zostać mistrzem tego fantastycznego minipola golfowego? Sprawdź, czy potrafisz trafić piłeczkę do wszystkich trudnych dołków za jednym razem w tej grze sportowej. Czeka Cię tu ponad 40 poziomów, które przetestują Twoje umiejętności.

 • Kule ognia
  Graj
  Kule ognia
  Zagrano 148877 razy

  Te wirujące wieże same się nie zniszczą! Wskakuj za stery tego czołgu i wypruj całą serię kul w tej trójwymiarowej grze akcji. Musisz tylko podczas strzelania uważać, by nie trafić w ruchome bariery.

  Fire Balls Apple App Store lub Google Play.

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 14361 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać piłkę w grze w tej intensywnej grze w koszykówkę? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby wrzucić piłkę do kosza w niekończącej się serii obręczy.

 • Zombie: Symulator jazdy konnej
  Graj
  Zombie: Symulator jazdy konnej
  Zagrano 14749 razy

  Niewielka armia okrutnych zombie sieje niezły zamęt na prerii i na pobliskiej pustyni. Połącz siły z tym dzielnym szeryfem, gdy ściga ich na koniu w tej ekscytującej grze akcji 3D. Czy możesz pomóc mu wystrzelać nieumarłych przy użyciu zaufanej strzelby, potężnego łuku i innych fantastycznych broni?

 • Światowa trasa łucznictwa
  Graj
  Światowa trasa łucznictwa
  Zagrano 209002 razy

  Podróżuj po całym świecie, testując swoje wirtualne umiejętności łucznictwa. Czy dasz radę trafić do wszystkich celów w tej realistycznej grze sportowej, gdy rywalizujesz na stokach ośnieżonych gór lub na malowniczych polach? Niektóre cele poruszają się lub trzeba zestrzelić w nich balony, tak więc naprawdę musisz pokazać, na co Cię stać!

 • King Soldier
  Graj
  King Soldier
  Zagrano 100062 razy

  'Hey soldier! Strap up your bazooka, because the King needs you! Use your awesome shooting skills to destroy all monsters and save the King from chaos!

 • Łowca 3D
  Graj
  Łowca 3D
  Zagrano 19530 razy

  Sprawdź swoje wirtualne umiejętności polowania w tej strzelance dla wielu graczy. Czy zdołasz trafić wszystkie cele przy użyciu karabinu? Wyceluj i wystrzel, rywalizując z innymi graczami z wielu zakątków świata.

 • Malowanie farbą
  Graj
  Malowanie farbą
  Zagrano 44997 razy

  Tym obracającym się dyskom przydałoby się trochę więcej koloru. Rzucaj w nie kulkami z farbą w tej intensywnej grze online. Musisz jednak uważać – jeśli trafisz w to samo miejsce dwa razy, gra zakończy się!

 • FGP Bubble Shooter
  Graj
  FGP Bubble Shooter
  Zagrano 258676 razy

  Przejmij kontrolę nad działkiem w tej tradycyjnej grze w strzelanie do baniek. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych baniek? Zanim wystrzelisz bańkę, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.

 • Bąbelkowy strzelec: Cukierkowe koło
  Graj
  Bąbelkowy strzelec: Cukierkowe koło
  Zagrano 22257 razy

  Jak długo zajmie Ci dopasowanie każdego cukierka w kręcącym się kole? Połącz je w grupy składające się z co najmniej trzech elementów w tej słodziutkiej grze w strzelanie bąbelków. Graj jak najszybciej, aby zdobyć premię w postaci wielu punktów.

 • Save the Cowboy
  Graj
  Save the Cowboy
  Zagrano 25836 razy

  These cowboys are heading to the gallows. The only way they’ll live to see another day is with your help. Can you shoot the ropes so they can escape in this intense action game?

 • Klasyczne kręgle
  Graj
  Klasyczne kręgle
  Zagrano 17997 razy

  Ile pełnych zbić uda Ci się wykonać w tej tradycyjnej wersji online uwielbianej przez wszystkich gry? Wejdź do wirtualnej kręgielni i pokaż na co Cię stać, zbijając wszystkie kręgle.

 • Bowman
  Graj
  Bowman
  Zagrano 70208 razy

  W tej emocjonującej grze akcji czeka cię pojedynek na śmierć i życie. Walcz przeciwko komputerowi lub innemu graczowi i uważnie wyceluj swój łuk. Czy uda ci się wyeliminować przeciwnika swoimi strzałami, zanim on trafi w ciebie?

 • Tank Trouble 2
  Graj
  Tank Trouble 2
  Zagrano 41347 razy

  Aż czterech graczy może rzucić się do walki w tej niesłychanie wciągającej grze akcji. Poluj na nich i zlikwiduj przy użyciu wspaniałego czołgu w labiryncie. Musisz jednak uważać! Wystrzeliwane przez niego pociski odbijają się od wszystkiego!

 • Shot Trigger
  Graj
  Shot Trigger
  Zagrano 11074 razy

  Kolejny dzień, kolejna niebezpieczna misja. Czy pomożesz temu nieustraszonemu zabójcy wykonać zadanie w grze Shot Trigger

  Ma on mnóstwo celów do zlikwidowania w tej emocjonującej grze akcji. Dołącz do niego, gdy pędzi między platformami, ratuje niewinnych obywateli i unika kul wrogów. Czy zdołasz pomóc mu w zdobyciu o jeszcze bardziej odlotowych broni podczas misji, w której jego głównym celem jest dożyć jutra? 

  Jeśli chcesz zagrać w podobne, równie wciągające strzelanki, wypróbuj Mr. Bullet oraz Gun Blood

  Jak grać w Shot Trigger? 

  Shot Trigger to ekscytująca gra, w której wcielasz się w zabójcę podejmującego niezwykle trudne wyzwania. Pomóż mu zlikwidować wszystkie cele i zgromadzić pieniądze na zakup potężniejszego uzbrojenia. 

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, aby zatwierdzać wybory w menu. 
  • Klikaj cele LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby do nich strzelać. 

  Kto stworzył grę Shot Trigger? 

  Shot Trigger to tytuł opracowany przez studio gier BPTop, które przygotowało też niesamowitą łamigłówkę Dig It.

 • Bańki 2
  Graj
  Bańki 2
  Zagrano 94640 razy

  Dasz radę ustanowić rekord w tej grze w strzelanie baniek online? Przejmij sterowanie nad działkiem i jak najszybciej zniszcz te kolorowe bańki.

 • SuperHOT
  Graj
  SuperHOT
  Zagrano 52116 razy

  Budzisz się w dziwnym biurowcu. Nie masz bladego pojęcia, jak udało Ci się tam dostać, a czas biegnie w dziwny sposób. Czy zdołasz uciec w tej intensywnej i wciągającej strzelance 3D? Twoim zadaniem będzie uważać na pociski i zaprzeczyć prawom czasoprzestrzeni, torując sobie drogę ku wolności.

 • Maya
  Graj
  Maya
  Zagrano 89408 razy

  These mystical orbs could completely destroy this ancient temple. Eliminate them as fast as you can in this electrifying match 3 puzzle game.

 • Pool Club
  Graj
  Pool Club
  Zagrano 11370 razy

  Czas ucieka! Ile punktów zdołasz zdobyć w grze Pool Club?

  Nie ma czasu do namysłu, bo musisz nabić najwyższy możliwy wynik! W tej wymagającej grze sportowej masz jedynie 90 sekund na wbicie jak największej liczby bil w łuzy. Każda bila w łuzie to dodatkowe pięć sekund na liczniku, ale za wbicie białej cenne punkty są odbierane. 

  Masz chęć na więcej gier bilardowych? Jeśli tak, zagraj w 8 Ball Online i 9 Ball Pool.

  Sterowanie

  • Użyj MYSZY, by celować i ustalać siłę uderzenia. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by uderzyć białą bilę.

  O twórcach

  Grę Pool Club stworzyła firma GameDistribution z siedzibą w Holandii.

   

 • Bańkostrzelanie z szopem
  Graj
  Bańkostrzelanie z szopem
  Zagrano 27684 razy

  Te małe szopy zostały uwięzione w serii magicznych baniek! Możesz pomóc ich mamie rozbić bańki, aby uratować maluchy w tej grze w bańkostrzelanie?

 • Airport Clash 3D
  Graj
  Airport Clash 3D
  Zagrano 16752 razy

  Niesamowite bronie i bitwy czekają w Airport Clash 3D. Chwytaj za pistolet i zmierz się z innymi graczami w multiplayerowej grze akcji

  To lotnisko stało się strefą wojny! Wybierz sojuszników - Niebiescy czy Czerwoni? Sprawdź czy uda ci się wyeliminować przeciwników przed końcem czasu i zanim podziurawią cię jak sito! Zdejmuj wrogów stojących na Twojej drodze na szczyt rankingu snajperkami lub innymi brońmi - tak szybko, jak tylko się da! 

  Chcesz więcej mocnych wrażeń, takich jak Airport Clash? Wypróbuj inne strzelanki i gry 3D - na przykład Sniper Clash 3D, Subway Clash 3D: Remastered albo Sniper 3D: Shooter Game

  Sterowanie

  Mysz:

  • PORUSZANIE MYSZĄ - celowanie
  • LEWY PRZYCISK MYSZY - strzelanie  

  Klawiatura:

  • W, S, A, D - poruszanie się 
  • C - kucanie 
  • L - blokowanie celownika 
  • SPACJA - skakanie 

  O twórcach

  Ta gra została stworzona przez belgijską firmę CrazyGames.

  Zagraj na telefonie

  Google Play

 • Road of Fury: Desert Strike
  Graj
  Road of Fury: Desert Strike
  Zagrano 24470 razy

  Świat rozpada się na kawałki i tylko Rass może go od tego powstrzymać. Dolącz do tego nieugiętego wjownika szos, który właśnie wyrusza w kolejną misję w tej intensywnej grze w wyścigi. Właśnie dostał wiadomość od prezydenta, że będzie musiał pokonać Księcia Mo i jego bandę niebezpiecznych wykidajłów. Wskocz za kierownicę bojowego wozu sportowego Rassa i przygotuj sie na jazdę życia.

 • Kręgle 3D
  Graj
  Kręgle 3D
  Zagrano 35309 razy

  Ile zbić zdołasz wykonać w tej grze w kręgle 3D? Wejdź do wirtualnej kręgielni, gdzie możesz zmierzyć się ze znajomym lub z komputerem.

 • Bąbelkowa strzelanka: Puchar Świata
  Graj
  Bąbelkowa strzelanka: Puchar Świata
  Zagrano 56470 razy

  Przeżywaj emocje turnieju Pucharu Świata w tej bąbelkowej strzelance. Steruj działkiem i sprawdź, jak szybko zdołasz zlikwidować bąbelki na boisku.

 • Domino Frenzy
  Graj
  Domino Frenzy
  Zagrano 3826 razy

  Masz tylko jedną szansę! Czy uda Ci się wszystko przewrócić w Domino Frenzy?

  Na każdym poziomie znajdziesz rząd kostek domino, które są ustawione w unikatowe, przyciągające wzrok wzory. Przejmij kontrolę nad piłką i dokładnie wyceluj ją w pierwszą kostkę. Twój cel to przewrócić je wszystkie – co do jednej. Czy podejmiesz wyzwanie w tej i powywracasz kostki na wszystkich poziomach tej gry logicznej?

  Sterowanie 

  • UŻYJ KURSORA, by celować piłką.
  • Użyj LEWEGO PRZYCISKU MYSZKI, aby wystrzelić piłkę. 

  Gry z symulowaną fizyką zapewniają mnóstwo emocjonującej zabawy. Jeśli podoba Ci się Domino Frenzy, wypróbuj też Roll the Ball i Tenkyu Ball Balancing.

 • Sniper Strike
  Graj
  Sniper Strike
  Zagrano 8736 razy

  Dasz radę pokonać wszystkie cele w tej intensywnej strzelance 3D? Chwyć karabin snajperski i przedrzyj się przez trzy różne mapy. Potrafisz rozwalić wszystkich wrogów, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Bańkowe lasy
  Graj
  Bańkowe lasy
  Zagrano 333060 razy

  Horda dziwacznych i niszczycielskich baniek znienacka pojawiła się w tym zaczarowanym lesie. Zadaniem tej odważnej wiewiórki jest je zniszczyć w tej strzelance w bańki. Połącz siły z bohaterem gry, gdy steruje działkiem i próbuje przebić wszystkie bańki!

Czy potrafisz trafić w cel?

Gry wideo tradycyjnie kojarzą się ze strzelaniem. Dlatego mamy specjalną kategorię dla gier tego typu: Celowanie i strzelanie.

Na pierwszy ogień idzie klasyczna gra polegająca na strzelaniu do kolejnych fal obcych: Galaxy Defenders. To współczesna wariacja na temat klasycznych gier z automatów znanych z lat 80. Zasady pozostały bez zmian — unikaj wrogich pocisków i zestrzel wszystkich obcych, zanim dotrą do dołu ekranu, gdzie znajduje się Twój statek.

Wielka bitwa czołgów i Niesamowite czołgi to z kolei pełne emocji gry dla miłośników pancerzy i gąsienic. Weź udział w ciekawej kampanii lub zmierz się z innymi graczami w bezlitosnej bitwie pancernej. Oczywiście możesz ulepszać maszynę i zdobywać lepsze uzbrojenie, aby szybciej i sprawniej pokonywać wrogów. Odłamkowym, cel, pal!

Lubisz klimaty sci-fi? Gry z cyklu Raze rozgrywają się 10 lat po inwazji obcych, która spustoszyła Ziemię. Ruszaj do walki z kosmitami, robotami i innymi wrogami w niesamowitej grafice. Możesz grać samodzielnie lub z 3 innymi graczami. Los ludzkości jest w Twoich rękach! W grze Strike Force Heroes możesz wcielić się w jednego z 5 żołnierzy i wziąć udział w kilkunastu zróżnicowanych misjach. Dobierz odpowiedni ekwipunek, uzbrojenie, broń i zabij tylu wrogów, ilu będziesz w stanie.

Jeśli nie znudziła Cię jeszcze moda na żywe trupy, koniecznie zagraj w Gniew zombie. Czy dasz radę uciec przed gniewem wygłodniałych zombie? Atakuj, strzelaj, rzucaj granaty i zbieraj monety, aby zostać jedynym ocalałym pośród nieumarłych. Zabijając zombie, zdobywasz poziomy, a pomiędzy kolejnymi misjami możesz rozwijać swojego bohatera, przypisując punkty do różnych statystyk.

Mieliśmy już zombie, kosmitów, czołgi. Czas na… dinozaury! W grze Dinosaurs and Meteors pomagasz gigantycznym gadom bronić się przed deszczem meteorów, strzelając do nich. Do Twojej dyspozycji jest bogaty arsenał broni — od tradycyjnych pocisków przez działka pulsacyjne do wyrzutni rakiet.

Pamiętaj, aby odwiedzić stronę Gry.pl, gdy zechcesz zagrać w gry polegające na celowaniu i strzelaniu. Wśród ponad 500 gier tego typu, które zgromadziliśmy, każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Witaj w elitarnym gronie strzelców wyborowych!