Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

SmileyWorld: Bubble Shooter

Odwiedź kilka najpopularniejszych miejsc na świecie w SmileyWorld: Bubble Shooter! Rozbijaj jak najszybciej bąbelki w tej grze typu bubble shooter.

W tej ekscytującej i zabawnej grze typu arcade dla graczy w dowolnym wieku wybierzesz się w podróż, która rozpocznie się w Paryżu. Przespaceruj się obok kultowych atrakcji, takich jak Wieża Eiffla i Łuk Triumfalny, próbując wyeliminować jak najwięcej bąbelków. Na każdym poziomie będzie ich mnóstwo – wraz z określonymi celami, które musisz osiągnąć.

Być może konieczne będzie zebranie określonej liczby koniczyn lub uratowanie kilku ryb. Nikt nie powiedział, że to będzie łatwe! Na szczęście podczas rozgrywki możesz skorzystać z wielu dopalaczy. Są też klejnoty, które możesz zdobyć i wymienić na dodatkowe życia i inne przydatne rzeczy. Kontynuując podróż poza Paryż, możesz odwiedzić wiele innych fajnych międzynarodowych miejsc, takich jak Londyn i Berlin!

Jak grać w SmileyWorld: Bubble Shooter?

W tej grze akcji będziesz podróżować po świecie. Na każdym poziomie musisz zniszczyć bąbelki rozrzucone po planszy, próbując jednocześnie osiągnąć określony cel. Może to oznaczać uratowanie zwierzaka lub zebranie serii przedmiotów. Połącz bańki w grupy po trzy lub więcej, by wybuchły!

Sterowanie

  • Użyj MYSZY do celowania.
  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY, by wystrzelić bańkę.

Podobne gry

Jeśli naprawdę lubisz podobne gry online typu bubble shooter, oto kilka innych, które możesz wypróbować później!

  1. Microsoft Bubble
  2. Spooky Bubble Shooter
  3. Zumba Mania
  4. Bubble Shooter: Candy Wheel

Kto stworzył SmileyWorld: Bubble Shooter?

SmileyWorld: Bubble Shooter to tytuł studia Azerion.