Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Bubble Shooter Pro 3

Bubble Shooter Pro 3 to nowy tytuł w serii Bubble Shooter Pro studia Softgames. Tym razem możesz porównać wyniki swoje i innych graczy oraz śledzić własne postępy na tablicy coraz trudniejszych osiągnięć.

Jak grać w Bubble Shooter Pro?

Musisz rozbijać kolorowe kulki, dopasowując co najmniej 3 tego samego typu. Wyceluj kulkowe działo za pomocą kropkowanej linii i strzelaj kulkami w ich chmurę u góry. Aktualnie załadowana i następna w kolejce kulka widoczne są u dołu ekranu.

Myślisz, że to bułka z masłem? Wcale tak nie jest! Kulki bezustannie opadają. Musisz je usunąć, zanim dotrą do białej linii u dołu ekranu. Gra rozpoczyna się od trzech kolorów, ale im dalej zajdziesz, tym więcej kolorów się pojawi. Usuwanie kulek będzie więc coraz trudniejsze.

Ranking: porównywanie wyników w Bubble Shooter Pro 3

U góry ekranu zobaczysz najlepsze wyniki innych osób. Każde pobicie najlepszego wyniku danej osoby spowoduje rozbicie jej znacznika. Po zakończeniu każdej rundy możesz również sprawdzić swój wynik w rankingu.

Dotknij gwiazdki u dołu ekranu, by go wyświetlić. Zobaczysz tutaj, jak wyglądają twoje osiągnięcia w porównaniu z innymi. Osiągając cele pokazane w tym miejscu, możesz odblokować kolejny poziom osiągnięć, aż do samego szczytu!

Sterowanie

  • Przeciągnij lub przesuń kursor, by wycelować
  • Dotknij lub kliknij, by wystrzelić kulkę

Zagraj w gry podobne do Bubble Shooter Pro 3

Ta gra należy do serii podobnych tytułów. Zagraj w pierwszą grę o tytule Bubble Shooter Pro lub w poprzedni tytuł w serii, Bubble Shooter Pro 2. Są to gry dla jednego gracza, w których nie ma rankingu lub tablicy osiągnięć, obecnych w najnowszej części. 

Bubble Shooter Pro 2 jest jednak odrobinę szybszą grą, więc stanowi niezłe wyzwanie.

Kto stworzył Bubble Shooter Pro 3?

Bubble Shooter Pro 3 to tytuł studia Softgames. 

Jeśli chcesz zagrać w więcej gier typu bubble shooter i innych gier logicznych tego samego studia, przejdź do naszej kolekcji Softgames.

Kiedy miała miejsce premiera Bubble Shooter Pro 3?

Ta gra miała swoją premierę 21 sierpnia 2023 roku.