Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Chummy Chum Chums: Match

Megasłodkie psiaki tylko na Ciebie czekają w Chummy Chum Chums: Match!

Bagel, Butters i Bubba to trzy sprytne czworonogi, które należą do grupy kochanych kundelków, które biją rekordy popularności na Facebooku oraz w iOS-ie i Giphy. Piesełkowe nalepki udostępniło sobie bardzo wielu użytkowników z całego globu! A teraz możesz przeżyć wspaniałą przygodę z tymi pieskami, pomagając im przemeblować domki i zebrać niesamowite akcesoria w tej fajnej grze w dopasowywanie.

Połącz kafelki na planszy, wykonując jak najmniej ruchów, i zgarnij monety, za które można kupić masę przydatnych rzeczy! Jeśli gdzieś utkniesz, skorzystaj z dynamitu lub rakiet. Pozwoli to od razu pozbyć się bardzo wielu kafelków.

Jak grać w Chummy Chum Chums: Match?

Chummy Chum Chums: Match to słodka i wymagająca gra logiczna. Połącz ze sobą kafelki i ułóż z nich grupki po dwa lub więcej, by usunąć je z każdej planszy. Jeśli oprócz tego wypełnisz określone cele, przejdziesz na kolejną.

Sterowanie

  • Użyj MYSZY, by znaleźć kafelki, przedmioty i nie tylko!
  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY, by przemieszczać kafelki, wybierać przedmioty i wykonywać inne czynności.

Podobne gry

Oto inne świetne gry o zwierzakach i gry logiczne, które warto wypróbować!

  1. Dream Pet Link
  2. Jigsaw Puzzle: Cute Puppies
  3. Candy Riddles: Free Match 3 Puzzle

Kto stworzył grę Chummy Chum Chums: Match?

Gra Chummy Chum Chums: Match została stworzona przez GameBake Ltd.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!