Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Dust Buster.io

Zacznij sprzątanie w Dust Buster.io! Połącz siły z automatycznym odkurzaczem w tej całkowicie odjechanej grze wieloosobowej!

Niestety, czasem zdarza mu się stracić panowanie. Tak samo jak jego rywalom, którzy stają się coraz więksi w tej dziwnej i zwariowanej grze .io! Na początku twój odkurzacz będzie mały, ale jest w stanie urosnąć tak bardzo, że będzie mógł wciągnąć wszystko, od automatów z napojami do całych samolotów!

Jak grać w Dust Buster.io?

W tej zabawnej grze internetowej musisz pomóc automatycznemu odkurzaczowi we wzięciu udziału w zawodach w sprzątaniu. Twoim celem jest sprawienie, żeby stał się największym odkurzaczem w mieście przed upłynięciem czasu. Im więcej rzeczy wciągnie, tym stanie się większy!

Sterowanie

  • Naciśnij i przytrzymaj LEWY PRZYCISK MYSZY, by sterować odkurzaczem.
  • PORUSZAJ MYSZĄ, by przesuwać go w różne strony.

Podobne gry

Oto cztery kolejne porywające gry online, po które warto sięgnąć!

  1. Hungry Shark Arena
  2. Super Tornado.io
  3. Worms.Zone
  4. Among.io

Kto stworzył Dust Buster.io?

Dust Buster.io to gra studia Hit Games.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!