Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

EvoWorld.io

Czy wygrasz walkę o przetrwanie w EvoWorld.io? Nadeszła pora na istne szaleństwo żywieniowe!

Ewolucja to tylko jeden z twoich celów w tej wciągającej grze z serii .io. Przygodę zaczniesz na samym końcu dynamicznego łańcucha pokarmowego, gdzie wcielisz się w rolę zwyczajnej muchy. Twoim zadaniem będzie wchłonięcie jak największej ilości pokarmu, zanim to wrogowie zjedzą ciebie! To wymagające zajęcie, więc na pewno zacznie ci doskwierać pragnienie. Monitoruj wskaźnik nawodnienia i popijaj od czasu do czasu wodę. Tylko uważaj! Jeśli zbyt długo zostaniesz w stawie, skończy ci się powietrze!

Szybko się ruszaj i bądź cały czas w locie, a przy odrobinie szczęścia będziesz stopniowo przeobrażać się w coraz bardziej złożone stworzenia, takie jak motyle czy ptaki. Po jakimś czasie zyskasz też możliwość zjadania pomniejszych zwierząt znajdujących się pod tobą w łańcuchu pokarmowym. I jeszcze jedno! Uważaj na te natrętne dinozaury. Potrafią zjeść dosłownie wszystko!

Jak grać w EvoWorld.io?

Przekonaj się, jak długo zdołasz przetrwać w tej wieloosobowej grze online, w której twoim celem jest ewoluowanie w coraz potężniejsze zwierzęta. Uważaj na to, co jesz! Z każdym posiłkiem twoja dieta się zmienia!

Sterowanie

Mysz

  • Zmieniaj kierunek, w którym porusza się twoje stworzenie, za pomocą KURSORA.
  • Używaj LEWEGO PRZYCISKU MYSZY, by latać.
  • Korzystaj z umiejętności specjalnej za pomocą PRAWEGO PRZYCISKU MYSZY

Klawiatura

  • Używaj STRZAŁEK, by sterować swoim stworzeniem.
  • Naciśnij SPACJĘ, by użyć umiejętności specjalnej.

Podobne gry

Oto trzy podobne gry, które musisz wypróbować!

  1. Slither.io
  2. Zombs.io
  3. Flappy Bird

Czy zagram w EvoWorld.io na urządzeniach mobilnych?

Tak, możesz pobrać tę grę z Google Play.

Kto stworzył grę EvoWorld.io?

EvoWorld.io to gra opracowana przez firmę Pixel Voices.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!