Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Fit Balls

Czy zgadniesz, jaki jest Twój cel w Fit Balls?

Jeśli myślisz, że chodzi o dopasowywanie do czegoś piłek, jesteś na dobrym tropie! Spróbuj zmieścić ich jak najwięcej w różnych słoikach. Na każdym wymagającym poziomie tej gry z symulowaną fizyką musisz zadbać o to, by żadna piłka nie dotarła do linii. Jeśli za bardzo się do niej zbliżą, skorzystaj z bomby! Pomiędzy planszami możesz odblokowywać dodatkowe piłki.

Jak grać w Fit Balls?

Fit Balls to pełna zabawy gra online, w której wrzucasz różne piłki do słoików o nietypowych kształtach. Nie możesz dopuścić, by piłki dotarły do linii – ale zapobiegnięcie temu na każdym poziomie będzie wymagało kombinowania.

Sterowanie

  • Używaj MYSZY do poruszania się po menu.
  • Naciśnij LEWY PRZYCISK MYSZY, by upuścić piłkę do słoika.

Podobne gry

Szukasz innych zwariowanych gier logicznych? Jeśli tak, to sięgnij po te fantastyczne tytuły!

  1. Toilet Paper: The Game
  2. Adam and Eve: Cut the Ropes
  3. Flip Bottle
  4. Love Pins

Kto stworzył Fit Balls?

Fit Balls to gra firmy BPTop.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!